تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  محصولات کارواش بخار و نانو بخار ( ثابت - سیار)

  استقبال روز افزون برای بهره گرفتن از بخار برای تمیز کاری یا شستشو در کارواش خودرو های سواری و کارواش کامیون ها و حتی در مترو ، اتوبوس و سیستم های خدمات شهری سبب افزایش تعداد کارواش های بخار ثابت و سیار شده است.

   

   سود آوری و درآمد کارواش بخار

  در سال های اخیر در کشور ما استفاده از روش بخارشویی برای عملیات داخل شویی، موتور شویی و روشویی در کارواش های اتومبیل در شهرهای مختلف به یک کار پرسود تبدیل شده است.

  سود و درآمد کارواش بخار

   لازم به ذکر است که بیشترین درآمد بخارشویی ماشین در فرآیندهای خشک شویی و صفر شویی از سوی دارندگان محصولات کارواش بخار ذکر شده که تا مبالغ حدود 3.000.000 ريال و گاهی بیشتر برای هر ماشین بطور مداوم و مستمر برای آنها درآمد ایجاد کرده است.

  طبق نظر بیشتر خریدارانی که موفق به کسب درآمد با دستگاه کارواش بخار شده اند هزینه اولیه خرید در زمان کوتاهی از طریق کسب سود مناسب، به حساب آنها بازگشته است.

  مزایای کارواش بخار و بخارشویی خودرو 

  از مهم ترین مزایای استفاده از تکنیک بخارشویی جلب رضایت مشتریان به دلیل سرعت و کیفیت بالاتر می باشد که سبب رونق بیشتر کسب و کار شده, چرا که مشتریان حتی از نقاط دیگر شهر به محل های ارائه خدمات مراجعه می نمایند.

  هم چنین افزایش برتری تبلیغاتی و توان جذب مشتریان بیشتر از دیگر محاسن استفاده از این تکنولوژی می باشد.

  مهم ترین برتری های تکنیک بخار شویی به جای آب شویی عبارتند از:

  *-قدرت تمیزکنندگی بالای ذرات بخار به دلیل ماهیت فیزیکی مخصوص خود

  *-کاهش شدید در مصرف آب

  اولین تولید کننده کارواش بخار در ایران

  صنایع دما بخار به عنوان اولین تولید کننده محصولات کارواش بخار از سال 1388 ، نمونه های اولیه را با طرح دیگ و بویلر بنام پکیج های کارواش بخار استاندارد ، به مشتریان خود ارائه نموده است.

  لازم بذکر است با توجه به اهمیت ایمنی دیگ های بخار ، تمامی محصولات پکیج کارواش بخار در این شرکت با پلاک استاندارد ملی تولید و تحویل مشتریان شده اند.

  در ادامه با بررسی نیازهای مصرف کنندگان در خصوص ایمنی ، سرعت تولید بخار ،پرتابل و سیار بودن ، راه اندازی آسان و درخواست های دیگر ، شرکت صنایع دما بخار مشهد اقدام به تحقیق بر روی طراحی محصول جدید نمود.

  اختراع دستگاه کارواش بخار فوری

  نتیجه تلاش واحد تحقیق و توسعه این شرکت در سال 1393 به عنوان اولین سری از محصولات کارواش بخار با طراحی جدید و بنام محصولات کارواش بخار صنعتی یا کارواش بخار ژنراتوری وارد بازار گردید.

  این محصول جدید با استفاده از تکنولوژی مولد های بخار واترتیوب کم ظرفیت یا به اصطلاح رایج تر سوپر استیم ژنراتور ها (Super Steam Generators) طراحی و تولید شد و توانست با مزیت های خود نظر خیلی از خریداران را به خود جلب نماید.

  این شرکت موفق شد با توجه به نوآوری و اختراع انجام شده در طراحی محصول جدید کارواش بخار ژنراتوری ، نظر هیات های داوری علمی را جلب و ثبت اختراع این محصول را به انجام برساند. در حال حاضر نیز این شرکت در راستای ارائه محصولات با کیفیت خوب و ایمنی بسیار بالا درحال تحقیق و توسعه فنی بر روی این محصولات مطابق نیاز و خواسته های مشتریان می باشد.

   

  فروش کارواش بخار بصورت گسترده

  ما توانسته ایم صد ها دستگاه کارواش بخار و بخارشوی صنعتی را در سرتاسر کشور و کشورهای همسایه و خیلی از شرکت های بزرگ و مجموعه های بزرگ صنعتی نصب و راه اندازی نماییم و افتخار می کنیم به این خانواده بزرگ از مشتریان و مفتخریم که بهترین خدمات پس از فروش را به این خانواده ارائه نمود ه ایم.

   نمونه دستگاه های تولیدی و همچنین برخی مشتریان ما در سراسر کشور را میتوانید در صفحه گالری تصاویر کارواش مشاهده نمایید .

  انواع محصولات کارواش بخار ژنراتوری 

  محصولات کارواش بخار سیار ، کارواش ثابت و کارواش نانو بخار در این مدل ها تولید و نصب شده اند:

   

  1-دستگاه کارواش بخار صنعتی ژنراتوری فشار قوی 

   

  این محصول برای اولین بار در ایران، جهت استفاده در کارواش های بخار به جهت انجام کلیه عملیات مورد نیاز، توسط این شرکت طراحی و تولید شده است.

  محصول کارواش بخار صنعتی فشار قوی توانایی تولید بخار با خصوصیات مورد نیاز، در فشار های استاندارد از 1 الی 6 اتمسفر را دارا می باشد.

   

  مهم ترین ویژگی های کارواش بخار صنعتی ژنراتوری فشار قوی 

   

  1- توان عملیاتی بالا با ایمنی صد در صدی

  2-قابلیت پرتابل و متحرک

  3- ابعاد بسیار مناسب برای فضاهای محدود

  4-عدم نیاز به تاسیسات، نصب و راه اندازی

  5-کاربری و اپراتوری بسیار آسان و سریع

  6-وزن کم و امکان جابجایی آسان حتی در حین کار

    برای آشنایی بیشتر با کارواش بخار صنعتی ژنراتوری فشار قوی کلیک نمایید 

   

   

  2- کارواش بخار طرح دیگ و بویلر 

   

  پکیج های مخصوص کارواش بخار با پلاک استاندارد طرح دیگ و بویلر بخار فایر تیوب (Fire Tube Steam Boiler Design)

   

   

   

   

  دستگاه کارواش بخار طرح دیگ فایر تیوب یا لوله آتشی محصولی است که با ساختمان اصلی این نوع بویلرها طراحی و تولید می شود. این دستگاه معمولا در دو نوع دیگ بخار افقی و دیگ بخار عمودی یا ایستاده طراحی و تولید می شوند .

  به دلیل اینکه در ساخت دیگ های بخار در ظرفیت های پایین (معمولا 50 الی 200 کیلو) کاهش هزینه های تولید و کاهش قیمت داریم لذا از این ظرفیت ها که معمولا در طرح عمودی یا ایستاده ساخته می شوند در کارواش بخار استفاده می شود.

  مشخصات دیگ کارواش بخار 

   این محصولات با هدف تولید بخار با حجم بالا و کیفیت مناسب در کارواش برای عملیات روشویی، موتورشویی و توشویی خودرو طراحی و تولید شده است.

  کلیه پکیج های کارواش بخار ارائه شده مطابق استاندارد ملی تولید می گردند.

  راندمان حرارتی در این پکیج ها به نسبت دستگاه های تولید شده در کارگاه ها و تولید کنندگان غیر معتبر بسیار بالاتر بوده و لذا مصرف سوخت در این محصولات نسبت به برخی محصولات مشابه غیر استاندارد و کارگاهی تا سه برابر کاهش یافته است.

   جهت آشنایی بیشتر با کارواش بخار طرح دیگ یا بویلر کلیک نمایید. 

   

  3- کارواش بخار برقی

   

  این دستگاه بر اساس اصول فنی مولد های بخار و همچنین استانداردهای طراحی کارواش های بخار صنعتی تولید شده است.

  کارواش بخار نوع برقی یا الکتریکی با توانایی تولید بخار بطور پیوسته و مداوم و بدون وقفه در زمان های طولانی طراحی و ارائه شده است.

  کاربرد اصلی این دستگاه برای داخل شویی و روشویی با گان پارچه ای در کارواش بخار می باشد.

  این دستگاه علاوه بر اینکه دارای تجهیزات کنترلی ایمنی استاندارد مولد های بخار است از یک سیستم جدید کنترل آب تغذیه نیز برخوردار می باشد که سبب بهبود عملکرد و کارایی دستگاه گردیده است.

  توصیه مهم :

  از نکات مهم در خصوص دستگاه پکیج های کارواش بخار، ایمنی و کیفیت استاندارد آنها می باشد و بنابر قانون، تولید پکیج های بخار، باید مطابق استاندارد ملی و تحت نظارت شرکت های بازرسی فنی صورت پذیرد.

  در این محصولات به دلیل اینکه با فشار و دما ارتباط دارند مبحث ایمنی آنها بسیار با اهمیت می باشد.

  لذا از خریداران محترم تقاضا می گردد که با تحقیق بیشتری نسبت به خرید اقدام فرمایند چرا که قانوناً در وحله اول خریدار در صورت انفجار و خرابی ،مقصر شناخته خواهد شد و صدمات جانی و مالی را به عهده خود اوست.

   پکیج های کارواش بخار این شرکت با پلاک استاندارد دارای کد رهگیری ملی از سازمان استاندارد و با کیفیت مناسب با شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش 15 ساله  ارائه می گردد.

  کارواش بخار غیر استاندارد

  افراد سودجویی هستند که بصورت کارگاهی اقدام به تولید غیر مجاز کارواش بخار غیر استاندارد می نمایند ولیکن مدعی ارائه گواهی استاندارد و گارانتی می باشند.

  و این در حالی است که حتی از ارائه آدرس محل تولید و در برخی موارد دفتر فروش خود نیز امتناع می ورزند.

  بنابراین بدانید که کلاه بردار هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل قانونی برای شما پاسخگو نخواهند بود

  لذا خواهشمند است که  خریداران محترم دقت لازم در خرید خود اعمال کنند تا انشاءالله دچار مشکل نشوند.

  !!همچنین به اطلاع می رساند درست است که ساخت ظاهر زیبا امری بسیار خوب و پسندیده می باشد ولی اگر این کار با اهداف دیگری انجام شود از جمله مخفی کردن دیگ بخار غیر استاندارد از چشم بازرسین ، کاری غیر اخلاقی است که برخی سودجویان اخیرا به آن توجه نشان داده اند.

  و نکته مهم دیگر اینکه یک دیگ بخار خواه استاندارد و یا غیر استاندارد باید طوری طراحی شود تا تجهیزات کنترلی آن در معرض دسترسی و دید اپراتور باشد چرا که در صورت برزو خطا یا خرابی این امر میتواند مشکلات خطرناکی را برای مصرف کننده به بار آورد.!!

   

   

  دریافت کاتالوگ محصولات 

  کاتالوگ کارواش بخار پاور پوینتکاتالوگ کارواش بخار

  خدمات رسانه: 

  گالری تصاویر کارواش بخارفیلم کارواش بخار

  مدل های مختلف محصول کارواش بخار :

  1-دستگاه کارواش بخار صنعتی فشار قوی  !جدید!جدید!

  دریافت کاتالوگ کارواش بخار صنعتی

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار