تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  جمعه, 14 شهریور 1393 ساعت 22:37

  سوال :

  سلام. میخواستم در صورت امکان قیمت و شرایط فروش و تحویل و نصب و خدمات پس از فروش دستگاه بخار ثابت را توضیح بدین. ضمن اینکه هر کدوم از دستگاه ها چه ظرفیتی دارد و چند تا نازل را ساپورت می کند. اگر سی دی و یا کاتالوگ جامع تری دارید با لیست قیمت و توضیحات بالا ممنون میشم ارسال کنین.

  پاسخ:

  قیمت محصولات با توجه به شرایط فعلی بازار مواد اولیه بصورت نقدی می باشد و معمولا 50 درصد زمان ثبت سفارش و الباقی نیز زمان تحویل دریافت می گردد.

  تحویل پکیج های کارواش بخار در محل کارخانه می باشد.

  در پکیج های کارواش بخار نصب تاسیسات اولیه شامل نصب لوله آب و شیلنگ گاز و راه اندازی طبق آموزش های ارائه شده انجام می شود.

  توجه: در بخارشو های کارواش نصب و راه اندازی نیاز نمی باشد.

  کلیه محصولات ارائه شده دارای خدمات پس از فروش در سرتاسر کشور می باشد و در صورتی که در زمان خدمات گارانتی باشد رایگان بوده و در غیر اینصورت با دریافت هزینه ارائه خواهد شد.

  ظرفیت و تعداد نازل ها برای کلیه محصولات در جدول فنی هر محصول ارائه شده است.

  ارائه قیمت بصورت لیست به دلایل فنی و مهندسی فروش محصول، امکانپذیر نمی باشد و برای دریافت قیمت می توانید پس از مشاوره با کارشناسان بخش فروش کسب اطلاع نمایید.

  مصرف برق در کارواش بخار چگونه است؟

  پنج شنبه, 23 مرداد 1393 ساعت 05:19

  به نظر شما زمان برگشت سرمایه در کارواش بخار چگونه است ؟ و چقدر طول می کشد به یک درآمد خوب رسید؟

  در این که شغل کارواش بخار برای افراد " کننده کار " یک کار پردرآمد است جای هیچ شکی نیست ولیکن باید توجه داشت در هر کسب  و کاری، از عوامل مهمی که سبب رسیدن به سود بالایی می شود علاوه بر پشتکار ، میزان علاقه فرد نیز می باشد.

  یعنی اگر شما فردی باشید که به کار خود بدون احساس و فقط با تحقیق و دانش وارد شده اید و از طرف دیگر نیز ایمان کامل دارید که موفق می شوید، پس یقیناً به همین نتیجه دست خواهید یافت.

  اما در خصوص مدت زمان مورد نیاز در برگشت سرمایه کارواش بخار با توجه به اطلاعات ارائه شده در مطلب :

  درآمد و سود آوری در کارواش بخار چگونه است ؟

  می دانیم که رسیدن به  درآمدی حدود یک میلیون تومان در روز در شهرهای بزرگ کار زیاد سختی نیست بنابراین با یک حساب سر انگشتی و حذف حدودی هزینه ها، درآمد ماهیانه حداقل 10 میلیون تومان قابل پیش بینی است.

  پس با این حساب می توان گفت که در زمان حدود چهار الی شش ماه، سرمایه گذاری اولیه شما برگشت خواهد کرد و برای تایید این مطلب همین کافی است که طبق نظرات ارائه شده در سال گذشته توسط افرادی که توانسته اند کارواش های بخار موفق و سودآور در نقاط مختلف کشور  دایر کنند این حساب برگشت سرمایه را تایید کرده اند.

  اما !!

  در حالت کلی بدون اینکه ما قصد تحریک احساسی علاقه مندان و جویندگان برای یک کار خوب را داشته باشیم (مانند برخی افراد سودجو !! )، به اطلاع می رساند که در این حرفه نیز ممکن است مانند هر کار تخصصی دیگر (به دلیل برخی مسائل )، برخی افراد موفق به کسب درآمدهای ذکر شده نگردند.

  لذا جهت اطلاع برخی از این موارد را نام می بریم :

  1- یکی از مسائل خیلی مهم ، انجام  ندادن بازاریابی و تبلیغات مناسب  و حرفه ای

  2-عدم رعایت اصول مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان

  3-عدم استفاده از نیروهای کاری خوب و عدم آشنایی صحیح آنها با حرفه کاری خود یعنی کارواش بخار

  4-عدم تلاش برای آشنا کردن مشتریان با برتری کارواش بخار نسبت به نوع سنتی آب

  5-به روز نبودن در استفاده از تکنیک ها و روش های حرفه ای کارواش بخار

   

  حتماً به موارد ذیل در خصوص درآمد کارواش بخار توجه داشته باشید :

  1- تعداد ماشین های گرانقیمت به شدت در حال افزایش است.

  2-دارندگان ماشین های گرانقیمت برای پرداخت اجرت خدمات با کیفیت و خوب در حد چند صد هزار تومان هیچ مشکلی ندارند.

  3-گروه هایی مانند دارندگان بنگاه ماشین نیز از سال گذشته علاقه زیادی به دریافت خدماتی مانند صفر شویی پیدا کرده اند و حاضرند تا چند صد هزارتومان برای این خدمات اجرت پرداخت کنند.

  4-به علت کمبود آب در خیلی از شهرهای ایران و احتمال قطعی آب توسط سازمان های مربوطه و برتری استفاده از خدمات کارواش بخار با حجم آب بسیار پایین، این موضوع نیز می تواند برای افراد دوراندیش مورد توجه قرار گیرد.

  درآمد و سود آوری در کارواش بخار چگونه است ؟

  یکشنبه, 19 مرداد 1393 ساعت 23:14

   برای کارواش بخار چقدر فضای کار مورد نیاز است؟

  تعیین فضای کار برای کارواش بخار یا هر نوع کار خدماتی دیگر در ابتدا به حداقل یا حداکثر شرایط کسب و کار پیش بینی شده بستگی دارد ولی در حالت عادی با فرض بر اینکه شما تعداد دو دستگاه ماشین در ساعت برای شستشو مورد نظر باشد فضای ذیل قابل پیش بینی است:

  1-فضای کار برای شستشوی دو ماشین که بطور متعارف این فضا شامل حجم فضای مورد نیاز برای ماشین و فضای مورد نیاز برای کارگرها بدون تداخل در یکدیگر می باشد در حالت استاندارد برای خودرو های سواری این فضا در ابعاد 8 متر در طول و 5متر در عرض برای یک ماشین و بسته به نوع محیط که در کدام طرف قابل استفاده باشد یا 10 متر در عرض و 8 متر در طول و یا 16 متر در طول و 5 متر در عرض برای دو ماشین سواری قابل پیش بینی است.

   2-فضای مورد نیاز برای نصب دستگاه پکیج کارواش بخار استاندارد در طرح های عمودی ثابت ابعاد 1/5 *1/5 متر با فضای اپراتوری و برای طرح های افقی فضای 1/5*2/5 الی 3 متر بدون تجهیزات مانند منبع و سختی گیر مورد نیاز است.

  در صورت نصب تجهیزات سختی گیر و منبع در حالت استاندارد یک فضای حداکثر 1*2 متر نیز قابل پیش بینی می باشد.

  3-فضای مورد نیاز برای تجهیزات دیگر و اداری و غیره نیز با توجه به پلان محل قابل برنامه ریزی می باشد.

  در کل حداقل فضای مورد نیاز برای کارواش بخار جهت شستشوی دو ماشین سواری با بخار در ساعت ، 100 الی 120متر مربع  می باشد.

  لازم بذکر است ابعاد ارائه شده بر اساس حداقل ها و بدون در نظر گرفتن برخی موارد فنی ارائه شد.

  نصب و راه اندازی کارواش بخار چگونه است؟

  چه تجهیزات دیگری به همراه کارواش بخار مورد نیاز است؟

  سه شنبه, 21 مرداد 1393 ساعت 01:17

  آیا استفاده از بخار در کارواش خطری برای کاربر ایجاد نمی کند؟

  برای پاسخ به این سوال موارد ذیل ارائه می گردد:

  1-بخار وسیله ای بسیار مفید و خوب ولی بسیار خطرناک است:

  کمتر انسانی وجود دارد که در زندگی روزمره تجربه سوختگی با بخار را نداشته باشد حتی در حد خفیف مثل اینکه درب ظرف غذا را باز کرده باشد یا درب یک کتری در حال جوشیدن را باز کرده باشد و یا موارد دیگر .

  خوب همه می دانیم انرژی بخار بیشتر از آب داغ می باشد لذا جای هیچ شکی وجود ندارد بخار برای موجودات زنده بسیار خطرناک است ، اگر بطور مستقیم و با دمای بالا با پوست و بدن برخورد نماید.

  2-خطر در خیلی از امور زندگی روزمره ما را تحدید می کند به عنوان مثال خطرات تصادف با خودروها ، سقوط از بلندی ، سقوط به داخل حفره یا چاه و ده ها خطر دیگر که همه می توانند بسیار دردناک و کشنده باشند.

  لذا همه می دانیم که در امور پر خطر روزمره ، باید با اصول ایمنی آشنا باشیم و حتما سعی کنیم که تمام نکات لازم نیز رعایت شوند تا دچار مشکل نشویم

  خوب جواب این سوال پس اینطور بیان می شود بخار اگر با آن آشنایی لازم وجود نداشته باشد و اصول ایمنی آن رعایت نشود می تواند بسیار خطرناک باشد ولیکن اگر موارد لازم رعایت شوند وسیله ای بسیار مفید است که در اختیار ما می باشد.

  نکته مهم :

  یکی از مهم ترین اصول ایمنی برای یک انسان عاقل خرید تجهیزات بخار با کیفیت استاندارد است.

  چهارشنبه, 12 شهریور 1393 ساعت 15:05

   برای تعیین مصرف متعارف گاز در دستگاه کارواش بخار با توجه به ظرفیت حرارتی در انواع مختلف آن و ارزش حرارتی گاز طبیعی محاسبه می گردد لازم بذکر است که ارزش حرارتی گاز طبیعی در شهرهای مختلف متفاوت می باشد و این تفاوت به دلیل ترکیبات مختلف شیمیایی آنها می باشد.

  برای یک  دستگاه بخار با دو نازل که در روز بطور 12 ساعته روشن است و بخار آن نیز در حال مصرف است میزان مصرف ماهانه متعارف مبلغی حدود 200.000 الی 400.000 تومان هزینه خواهد داشت.

   از طرف دیگر باید به این نکته نیز توجه شود که دستگاه در کجا قرار می گیرد و میزان اتلاف انرژی در محل چگونه است زیرا هر چند دستگاه دارای عایق می باشد ولیکن قسمت های زیادی هستند مانند نازل ها و اتصالات و مشعل و غیره که امکان اتلاف انرژی در آنها وجود دارد که باید حتی الامکان در محل نصب برطرف گردند.

  و در نهایت مصرف سوخت بسته به کار کرد و میزان مصرف بخار از یک طرف و ساعات کار دستگاه از طرف دیگر نیز می باشند که برای دستگاه در یک بازه استاندارد تعریف می گردد لذا طبق محاسبات انجام شده با توجه به موارد گفته شده این مصرف بصورت ذیل است:

  مدل

  مصرف

  گاز (hr/M3)

  MSW-1

  3.2

  MSW-2

  3.8

  MSW-3

  4.3

  MSW-4

  5

  آیا کار با دستگاه کارواش بخار تخصص نیاز دارد و آیا آموزش ارائه می شود ؟

  مصرف گازوئیل در کارواش بخار چقدر است؟

  آیا مصرف سوخت در کارواش بخار هزینه را نسبت به نوع آب بالا می برد؟

  با وجود کارواش بخار آیا نیاز به آب می باشد؟

  آیا بخار به رنگ بدنه و شیشه ها آسیب می رساند؟

  مدت زمان مورد نیاز برای خرید و راه اندازی دستگاه چقدر است ؟

  اعطای نمایندگی انحصاری فروش چگونه است؟

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار