صنایع دما بخار مشهد" تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار

پرسش و پاسخ


دریافت کاتالوگ محصولات

دریافت کاتالوگ محصولات


نانو کارواش بخار

کارواش بخار افقی بهینه استاندارد


نانو کارواش

محصولات کارواش بدون آب نانو

خودتان مقایسه کنید

صد در صد ایمنی در کارواش بخار

این ادعا نیست واقعیت است!

کلیک کنید تا متوجه شوید

دما بخار مشهد در موبایل

سایت جدید کارواش بخار

مناسب گوشی هوشمند


معرفی بخار


خط تلگرام دما بخار مشهد

رزومه مشتریان ما

رزومه مشتریان دما بخار مشهد

کارواش های بخار غیر استاندارد

خطر مرگ کارواش بخار غیر استاندارد

مراقب خطر مرگ و انفجار باشید

!فروش کارواش بخار غیر استاندارد توسط سودجویان!

مراقب جان و مال خود باشید

فیلم تست قدرت انفجار مخزن بخار

فیلم تست قدرت انفجار مخزن بخار

بدانید قانوناً خریدار محصول غیر استاندارد خودش مقصر است

برای کسب اطلاع خواهشمند است مطالب ذیل را مطالعه نمایید

کارواش های بخار غیر استاندارد

صد در صد ایمنی در کارواش بخار

به چه دلیل ما می گوییم ایمنی بسیار بالا (صد در صد) در محصولات کارواش بخار و بخار شوی صنعتی تولید شده توسط دما بخار وجود دارد؟

ما در شرکت دما بخار یک اصل مهم در تولید داریم و آن هم این است که بیشترین تلاش خودمان را در جهت ارائه محصولات با ایمنی بیشتر ،کیفیت بالاتر و تکنولوژی جدیدتر داشته باشیم.

 

در همین راستا در سال های گذشته این شرکت با تحقیق فراوان بر روی طرح های مختلف دستگاه های صنعتی تولید بخار از جمله دیگ های بخار طرح فایر تیوب(طرح دیگ و بویلری) و طرح واتر تیوب موفق به طراحی یک محصول بسیار خاص و جدید بنام کارواش بخار طرح صنعتی ژنراتوری شد.

 

همچنین برای این محصول نیز موفق به دریافت ثبت اختراع از مرکز مالکیت های معنوی قوه قضاییه شدیم و در حال حاضر این شرکت تنها تولید کننده ای است که قانونا مجاز به تولید آن می باشد.

 

حال بعد این مقدمه  پاسخ دهیم چرا این محصول کاملا ایمن است یا ایمنی صد در صد دارد؟

به اطلاع می رساند چون طراحی این محصول مطابق سیستم های ژنراتوری بخار می باشد و در این ژنراتور ها آب داخل لوله های با طراحی مخصوص به بخار تبدیل می شوند ما در هیچ حالتی دیگر شاهد انفجار در آنها نخواهیم بود.

این واقعیت که انفجار نخواهیم داشت تنها دلیل مهم است که ما ایمنی را صد در صد بنامیم

 

توضیحات بیشتر باید به زبان فنی باشد ولی برای اینکه بیشتر بدانید چند جمله دیگر عرض می شود

تحمل فشار و استقامت در برابر فشار به چند عامل مهم بستگی دارد که یکی از آنها ضخامت جداره می باشد و دیگری قطر آن

ضخامت رابطه مستقیم دارد با فشار یعنی هر چه فشار بالاتر ضخامت بالاتر و قطر رابطه معکوس دارد یعنی هرچه فشار بالاتر قطر کمتر

این عامل سبب شده است که در طراحی محصولات ژنراتوری بخار در دنیا به دنبال طراحی با قطر کمتر بروند و اینکار نیز فقط در طرح های واتر تیوب یا لوله ای امکان پذیر است.

 

لازم بذکر است که انفجار در دیگ های بخار امری رایج است خصوصا در دیگ های بخار طرح فایرتیوب یا طرح دیگ و بویلری و برای همین دلیل هم سازمان ملی استاندارد ایران از سال 1380 استاندارد ملی 4231 را برای همه تولید کنندگان این محصول بصورت اجباری کرده است.

 

همچنین به اطلاع می رساند کلیه محصولات طرح دیگ و بویلری (فایر تیوب)  این شرکت تحت نظارت دقیق شرکت های معتبر بازرسی فنی مورد تایید سازمان استدارد تولید می شوند و همه آنها دارای پلاک بازرسی و گواهی مخصوص به خود می باشند که شماره آن قابل کنترل و ردیابی می باشد.

 

و توجه داشته باشید هیچ دیگ بخار طرح فایرتیوبی بدون پلاک بازرسی و گواهی آن استاندارد نمی باشد زیرا کنترلی روی آن انجام نشده است و برای اطلاع بیشتر می توانید مقالات ما را دنبال کنید و همچنین از سازمان ملی استاندارد نیز تحقیق نمایید.

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

فروش انواع دستگاههای کارواش بخار در تهران، اصفهان، شیراز، کرمان، اردبیل، اهواز، زاهدان، یزد، همدان، کرمانشاه، ساری، گرگان، تبریز، ارومیه