تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  یک روش جدید برای شستشوی هواپیما

   چرا هواپیماها به شستشو نیاز دارند؟

  مانند نیاز خودروهای شخصی  به کارواش همه وسایل نقلیه نیاز به شستشوی مداوم دارند تا همیشه ظاهری تمیز و زیبا داشته باشند. شستشوی وسایل نقلیه همیشه با مشکلاتی مواجه بوده است. در این زمینه دستگاه هایی که جثه بزرگتری دارند شستشوی سخت­تری نیز دارند.

   

  مانند همه وسایل نقلیه دیگر، هواپیما نیز در معرض انواع آلودگی ها مانند اثر بارش باران مخصوصا در هوای آلوده یا باقی ماندن فضولات پرندگان و ... قرار دارد. حتی در هنگام بلند شدن هواپیما از سطح زمین ممکن است آلودگی هایی مانند گل و لای و دوده روی بدنه آن باقی بماند .مسافرانی که روش هوایی را برای مسافرت خود انتخاب می­نمایند اکثر بدنبال سفر راحت و بی دردسر هستند و نظافت و ظاهر هواپیما برایشان اهمیت دارد.

   

   نحوه شستشوی هواپیما

   

   آشنایی با روش­های شستشوی هواپیما شاید برای شما هم جالب باشد. از آنجا که هواپیماها در سایزها و جثه های متفاوتی وجود دارند راه های شستشوی متفاوتی نیز می­توان برای آن در نظر گرفت. با ما همراه باشید تا با یکی از جدیدترین روش­های شستشوی هواپیما آشنا شوید.

   

  شستشوی هواپیما با دستگاه سوپر استیم ژنراتور

  دستگاه سوپر استیم ژنراتور یکی از محصولات جدید صنایع دما بخار مشهد می باشد که با توجه به ویژگی های خاصی که دارد کاربردهای متفاوتی نیز می تواند داشته باشد . یکی از مهمترین کاربردهای بخار استفاده از ان برای شستشو و نظافت سطوح مختلف است .

   

  بخار تولیدی توسط دستگاه سوپر استیم ژنراتور با حرارت و فشار بالایی که حتی در فواصل دورتر از ژنراتور دارد باعث پاک شدن انواع آلودگی های و جرم­ها از بدنه هواپیما شده و نظافت آن را به حداکثر مقدار ممکن می­رساند. همچنین این دستگاه با توجه به وزن کم و امکان جابجایی آسان در حین کار و امکان بخار دهی در فواصل دور می­تواند براحتی برای شستشوی قسمت­های مختلف هواپیما استفاده شود.

   

  شستشوی هواپیما با دستگاه سوپر استیم ژنراتور
  دستگاه سوپر استیم ژنراتور

  نازل­های سوزنی بکار رفته در این دستگاه از جنس استیل مقاوم بوده و به همین دلیل تا مدت طولانی قابل استفاده است و تحت تاثیر دما شکل ظاهری آن تغییر نمی­کند . این دستگاه با بدنه هواپیما هیچ­گونه برخوردی ندارد و در نتیجه صدمه­ای به بدنه فیزیکی دستگاه وارد نمی­کند.

   

  شرایط نگه­داری دستگاه سوپر استیم ژنراتور

   

  از آنجا که شستشوی هواپیما میتواند کاری زمان ­بر باشد و به سادگی شستشوی خودرو نیست در هنگاه استفاده طولانی از دستگاه سوپر استیم ژنراتور باید بصورت منظم نازل ها و شیلنگ را بررسی کنیم تا مسدود نشده باشد و در صورت بروز این مشکل برای نتیجه بهتر شستشو و افزایش عمر دستگاه اقدام به بازکردن مسیر بسته شده یا جایگزینی قطعه مورد نظر نماییم . 

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار