تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  چرا ادعا میکنیم کارواش بخار حامی محیط زیست است ؟

  کم شدن مصرف سوخت‌های فسیلی

   

  در کارواش های بخار فوری سوپر استیم تولید صنایع دما بخار مصرف سوخت بسیار کمتر از کارواش های بخار بویلری و کارواش های آب گرم قدیمی است . به همین دلیل مصرف سوخت بسیار پایین می آید. مصرف سوخت کمتر علاوه بر کم کردن هزینه ها باعث تولید کمتر گازهای گلخانه‌ای و در نتیجه آلودگی کمتر هوا می شود.

   

  صرفه جویی در مصرف آب

   در کارواش بخار مصرف آب بسیار کمتر از کارواش های آبی است به همین دلیل ضمن کم شدن هزینه های کارواش  در مصرف آب هم صرفه جویی خواهد شد.

  در نتیجه صرفه جویی صورت گرفته هزی

   

  عدم استفاده از مواد شیمیایی جهت شستشو

  شوینده های شیمیایی اکثرا از مواد آلاینده محیط زیست تشکیل شده اند . این مواد شوینده با ترکیبات شیمیایی موجود پس از استفاده پس آبی تولید می کنند که بشدت به محیط زیست صدمه وارد می کند و باعث آلودگی آبهای سطحی و زیر زمینی می شود . در نتیجه آبهای آشامیدنی کم کم به مواد شیمیایی مضر آغشته شده و جان انسانها تهدید می گردد.

   علاوه بر این  در صورتی که پس آب آغشته به مواد شیمیایی متعلق به شوینده ها به دریا یا رودها متصل شود اکوسیستم آن محیط بهم ریخته و باعث از بین رفتن موجودات زنده‌ای که از آب آن محل ها استفاده میکنند می شود.

   آب آلوده اگر برای آبیاری گیاهان استفاده شود و به ریشه گیاهان برسد باعث خشکی آنها شده و گیاهان که سرمایه زندگی بشری و تولید کننده اکسیژن هستند به مرور از بین می روند.

  مسیر و بستر جریان آب‌های آلوده نیز کم کم به مواد شیمیایی محلول در آب آغشته شده و خاک حاصلخیز  تبدیل به خاک بی خاصیت می شود که دیگر قابل کشت نیست .

   

  کارواش بخار بدلیل استفاده از بخار آب با حرارت بالا برای پاک کردن سطوح چرب و کثیف نیاز کمتری به مواد شوینده دارد و به راحتی هر لکه ای را از بین می برد و به محیط زیست صدمه وارد نمی‌کند.

   

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار