تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب وارد می کند؟

  امروزه خدمات کارواش بخار تقاضای بالایی پیدا کرده و به همین دلیل کارواش داران زیادی از کسب و کار خود را به کارواش بخار مجهز نموده‌اند. اما در ابتدا سوال خیلی از مشتریان کارواش بخار شاید این باشد که با وجود اینکه بخار آب بسیار داغ است، هنگام انجام فرآیند تمیز کردن بخار، آیا رنگ خودروتوسط این حرارت بالا آسیب می‌بیند یا خیر؟

  جواب این سوال خیر است.در حقیقت این خاصیت یکی از مزایای کارواش بخار است. در زیر دلایلی که برای این پاسخ داریم ذکر شده است.

   

  • مشخصات رنگ خودرو.

  رنگ خودرو در برابر تغییرات به آب و هوا بسیار مقاوم است. در حقیقت رنگ استاندارد خودرو باید بتواند سرما و گرمای بالا را تحمل نماید. رنگ خودرو در مرحله ساخت پس از تحمل تغییرات دمایی چند صد درجه تایید می‌شود.

   

  • مقاومت خودرو در برابر گرمای محیط.

  در تابستان گرم، با گرمای مستقیم خورشید، دمای سطح ماشین تا 80 درجه سانتی گراد افزایش می‌یابد. و حتی اگر خودرو در طول مدت رانندگی در معرض گرد و غبار و هوای داغ قرار داشته باشد، رنگ خودرو همچنان ثابت است.

   

  • تجربه کارواش بخار تا به امروز.

   در حال حاضربیشتر از 10 سال سابقه تمیز کردن ماشین توسط بخار در کارواش های مختلف موجود است و عمده مشتریان دارای خودروهای گران قیمت هستند و در اکثر کارواش‌ها، بخار برای شستشوی موتور و توشویی استفاده می‌شود. و تجربه این چند سال نشان می‌دهد که بخار آسیبی به رنگ خودرو وارد نمی‌کند.

   

  • ویژگی های بخار.

   آخرین و مهم‌ترین دلیل ویژگی های بخار می‌باشد. حالت بخار گاز/ هوا  است. بر خلاف آب گرم، گرما را در طول فرآیند پاشش کاهش پیدا می‌کند. بنابراین با وجود اینکه دما درون دستگاه تولید کننده بخار 170-180 درجه سانتیگراد یا حتی بالاتر است، اما پس از انتقال در شلنگ 10 متر، درجه حرارت خروجی 30-40 درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و در نهایت حداکثر دما در خروجی نازل بخار حدود 120-140 درجه سانتی گراد خواهد بود. همچنین هنگامی که بخار در معرض اتمسفر قرار می‌گیرد، دمای آن به سرعت کاهش می‌یابد. در فاصله 20 سانتیمتر از نازل، دمای بخار تا حدود 60 درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد.

   پیشنهاد می‌شود در هنگام استفاده از بخار برای تمیز کردن فاصله ما بین محل تمیز کردن و نازل بخار در حدود 20 سانتی متر باشد. علاوه بر این، شما می‌توانید در هنگام استفاده بخار را از دور تا نزدیک به سرعت لمس کنید تا میزان داغی آن را احساس کرده و نحوه خشک شدن بخار را ببینید در این صورت می‌توانید بخار ایده آل برای مصرف خاص خودتان را متوجه شوید.

  مطالب مرتبط:

  چه چیزهایی به رنگ خودرو آسیب وارد می‌کند؟

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  دسترسی سریع

  اطلاعات تماس

  تلفن های داخلی :      38472563-051
                                       051-38465713
                                       051-38451325

  تلفن کارشناس فروش کارواش بخار :

                                       051-38437548

  ایمیل : steamwash.ir@gmail.com

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار