تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

  تلفن :

  051-38437548

  آیا دستگاه کارواش بخار متحرک برای کارواش شما مناسب است؟

  بررسی مزایای کارواش بخار سیار به نسبت انواع دستگاه های کارواش

   

   کارواش سیار مزایای متعددی دارد . امروزه عموما برای شستشوی خودروها معمولا از انواع دستگاه های کارواش استفاده می‌شوند. چون این دستگاه‌ها می‌توانند خودروها را سریع‌تر و بهتر از روش‌های سنتی و دستی تمیز نمایند. این دستگاه‌ها می توانند به طور موثر خاک، چربی و انواع کثیفی ها را از بدنه خودور پاک کنند.دستگاه های کارواش مدرن هریک مزایای و معایبی دارند. اگر قصد راه اندازی کارواش دارید اما مکان مناسبی برای آن ندارید، کارواش بخار سیار می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد . کارواش سیار را میتوانید حتی به خارج از محوطه کارواش منتقل نموده یا با نصب آن روی خودروهای کابین دار مانند انواع وانت‌ها بصورت سیار کار نمایید. در حالت کلی برای رسیدن به نتیجه در یک کسب و کار کارواشی باید کارواش خود را به دستگاه های مورد نیاز تجهیز نمایید. 

   

  ماشین های کارواش چگونه کار میکنند ؟

   

  به کمک یک دستگاه کارواش پیشرفته که به تکنولوژی روز مجهز است معمولا می توان به سادگی و بدون دردسر اتومبیل را شستشو داد. این دستگاه ها معمولا با پاشش آب سرد، آب گرم یا بخار گرم بر روی سطح عمل شستشوی خودرو را انجام می دهند. هر دستگاهی با توجه به ویژگی های خودمی تواند به انواع تجهیزات برای شستشوی قطعات مختلف خودرو مجهز شده شده باشد. جاروبرقی، شلنگ و لانس مناسب و در صورت نیاز دستمال‌ها و مواد نانو از ابزارهایی هستند که در هر کارواشی مورد نیاز هستند

   

  مزایای استفاده از دستگاه های کارواش بخار پیشرفته و پر قدرت

   

  استفاده از بهترین تجهیزات کارواشی می تواند مزایای زیادی داشته باشد . اما توجه داشته باشید برای لذت بردن از این مزایا باید دستگاه متناسب با کار خود را از شرکت های معتبر خریداری نمایید . در میان دستگه های کارواش موجود در بازار امروزه دستگاه کارواش بخار از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است.

  همچنین تجهیزات کارواش اتوماتیک نیز ممکن است طرفدارنی داشته باشد. زیرا برای شستشوی خودرو به حداقل کار اپراتورها نیاز می باشد.

  تجهیزات کارواش سیار نیز به همان اندازه در بین کارواش داران حرفه ای محبوب هستند، زیرا با کمک دستگاه کارواش متحرک می توان خدمات شستشوی خودرو را به محل مشتری انتقال داد.اگر قصد راه اندازی کسب و کار کارواشی دارید شما باید تجهیزات حرفه ای کارواش که بتواند هم داخل و هم خارج اتومبیل را با راندمان بالا تمیز نماید خریداری کنید.

  برای شستشوی سطح خارجی خوردو نیاز به تجهیزات قدرتمندی دارید که بتواند بسادگی کثیفی های سرسخت را پاک نماید و رسوب یاقی مانده روی بدنه خودرورا تمیز کند. دستگاه کارواش های بخار سوپر ژنراتوری می تواند اینکار را براحتی انجام دهد.

  تمیز کردن داخل خودرو نیازمند رویکردی متفاوت می باشد. برای تمیز کردن داخلی های حساس مانند کفپوش خودرو، صندلی یا لوازم، موتورشویی و شستشوی قطعات داخلی خودرو دستگاه کارواش بخار سه کاره بهترین گزینه می باشد .  این دستگاه قابلیت تولید بخار خشک و تر و همچنین آب داغ را دارد. برای شستشوی موتور بخار خشک گزینه مناسبی است زیرا قطعات الکترونیکی  و لوزام حساس واقع در جلوبندی آسیب نمی بینند. برای شستشوی صندلی خودرو نیز در صورتی که برای خشک شدن زمان کافی وجود ندارد بخار خشک گزینه مناسبی است . نقاط غیر قابل دسترس داخل خودرو نیز با کمک بخار تولید شده توسط دستگاه کارواش بخار براحتی تمیز می شود. 

   

  چرا شستشوی خودرو با دستگاه کارواش بخار سیار راحت‌تر است؟

   

   

  دستگاه کارواش بخار متحرک

   

  تجهیزات کارواش برای شستشوی بهتر و تمیزتر اتومبیل ها بدون آسیب رساندن به سطح خودرو به کار میروند. بخار تولید شده توسط دستگاه کارواش بخار، استفاده از مواد شوینده شیمیایی را به حداقل می رساند بنابراین می توان مطمئن بود که رسوبات سمی کمتری در بدنه خودرو و در طبیعت باقی می گذارد. بخار قدرت چربی شویی بالایی دارد، دمای بالای بخار به همراه ویژگی های مولکولی آن باعث جداشدن ذرات چربی از بدنه اتومبیل شده و نتیجه کار براقی بیشتری خواهد داشت. همچنین مصرف آب بسیار پایین آن مزیت دیگر این دستگاه های می باشد که کارواش داران بسیار از آن استقبال می کنند و همچنین بدلیل استفاده از آب کمتر خودرو سریعتر خشک می شود در نتیجه پرسنل کارواش نیز با آن راحت تر کار میکنند و زمان شستشو نیز کاهش پیدا می کند.  که هر دومورد اخیر (رضایت پرسنل و سرعت کار) برای هر کسب و کاری مزیت به شمار می رود. همه این موارد جزو برتری های کارواش بخار بودند اما همانطور که بیان شد کارواش بخار سیار را میتوان در محوطه کارواش جابجا نمود، همه قسمتهای خودرو بدون نیاز به جابجایی خودرو کاملا در دسترس است این مورد برای کارواش هایی که محوطه کوچکی دارند و امکان دور زدن خودرو وجود ندارد بسیار مناسب است . همچنین میتوان برای شستشوی خودرو به محل مورد نظر مشتریان مراجعه نمود که مطمئنا مورد استقبال زیادی قرار خواهد گرفت.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  کارواش های بخار غیر استاندارد

  خطر مرگ و انفجارکارواش بخار غیر استاندارد!

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار