تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  چرا کارواش بخار بیشتر رضایت مشتری را فراهم می کند؟

  چگونه در کارواش بخار مشتریان خود را راضی نگه داریم.

  کارواش بخار و درحالت کلی بخارشویی در حال حاضر یکی از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روزدنیا در صنعت شستشو می‌باشد. ساخت دستگاه‌های کارواش بخار و انجام شستشو با بخار آب بدلیل عدم نیاز به دخالت دست و مواد شیمایی در فرآیند شستشو تاثیر زیادی در افزایش ایمنی خودروها داشته است. در صورت اطلاع‌رسانی درست به مشتریان کارواش در مورد مزایای شستشو با کارواش بخار می‌توان آنها را برای مراجعات بعدی و دریافت خدمات دوباره تشویق کرد و رضایت مشتری از خدمات ارائه شده را افزایش داد.

   

  تاثیر کارواش بخار در جلای رنگ خودرو

  بخار با نفوذ حداکثری در بدنه خودرو باعث حذف شدن و شستشوی هرگونه جرم و کثیفی کوچک و ناچیز بر روی بدنه خودرو خواهد شد. بنابراین بعد از شستشو با بخار سطح بدنه  یا هر سطح مورد شستشوی دیگر جلای فوق‌العاده ای خواهد یافت. در اصطلاح کارواش داران رنگ خودرو باز می‌شود به همین دلیل رضایت مشتری پس از شستشو با بخار کاملا مشهود خواهد بود.

  امکان استفاده از بخار تر و بخار خشک و حتی آبگرم در دستگاه کارواش

  استفاده از سه نوع حالت شستشوی متفاوت به اپراتور کارواش اجازه می‌دهد تا در هر مرحله با توجه به میزان کثیفی خودرو و جنس و موقعیت سطح مورد شستشو بهترین گزینه را انتخاب نماید مثلا برای شستشوی بدنه بسیار کثیف و پر از گل و لای بهتر است قبل از بخارشویی ابتدا با آب پرفشار سطح مورد نظر شسته شود در غیر اینصورت شستشو با بخار ممکن است زمانبر باشد یا در شستشوی صندلی‌های خودرو بهترین گزینه استفاده از بخار خشک است. بخار خشک رطوبتی بر روی سطح صندلی‌ها باقی نمی‌گذارد و بعد از چند دقیقه داخل خودرو کاملا خشک و قابل استفاده شده است. اما در صورتی که قصد پالیش و خش‌گیری خودرو را دارید بهترین گزینه استفاده از بخار تر پرفشار است.

   

  استفاده از لوازم جانبی مناسب برای بهتر شدن نتیجه شستشو

  دستگاه سختی گیر

  برای هرکاری باید لوازم مورد نیاز آن تهیه شده باشد. برای اینکه دستگاه کارواش بخار عملکرد بهتری داشته باشد و بعد از مدتی دچار رسوب و خرابی نشود حتما باید از دستگاه سختی گیر برای نرم کردن آب ورودی به دستگاه استفاده شود. در اینصورت نتیجه شستشو هم رضایت بخش تر است. مواد سخت داخل آب پس از خشک شدن لکه بر روی بدنه باقی می‌گذارند و باعث کدرشدن رنگ خودرو می‌گردند.

  شلنگ و لانس مناسب

  برای استفاده از دستگاه کارواش بخار باید شلنگ مخصوص بخار استفاده شود. این شلنگ‌ها به گونه‌ای طراحی شده که در برابر دمای بالای بخار مقاوم است و کمترین افت دما و فشار بخار رخ می‌دهد.

  در حالت کلی استفاده از برس‌های فوم و مواد شوینده با کیفیت در افزیش کیفیت شستشو موثر بوده و موجب رضایت بیشتر مشتریان را برای مراجعات بعدی به ارمغان می‌آورد. اپراتور کارواش باید بداند در هر مرحله چه تجهیزاتی مورد نیاز است و میتواند بر سرعت کار او در نتیجه رضایت مشتری کارواش تاثیر مثبت بگذارد و در مواقع لزوم از کدام تجهیزات جانبی استفاده نماید. 

   

  عدم وجود فاضلاب و تمیزی محیط کارواش

  کارواش بخار کمترین میزان فاضلاب را تولید می‌کند به همین دلیل محیط کارواش حتی در شلوغترین ساعات مراجعه تقریبا خشک است. برخلاف کارواشهای سنتی که پس از مراجعه چند مشتری محوطه کارواش خیس و پر از گل و لای می‌شود. این حالت دو مشکل دارد :

  • وقت پرسنل کارواش برای نظافت محوطه گرفته شده و زمان کمتری برای رسیدگی به مشتریان جدید دارند.
  • در حین تردد افراد در محوطه شستشو امکان سرخوردن و کثیف شدن آنها بدلیل لغزنده بودن محیط کارواش وجود دارد.

  بررسی منظم و سرویس دوره ای دستگاه کارواش بخار

  کلیه تجهیزات مورد استفاده در کارواش مخصوصا دستگاه کارواش بخار باید بصورت منظم بررسی شود و از کارکرد درست همه قسمت‌های آن اطمینان حاصل نمود و در صورت وجود هرگونه مشکل آن را سریعا برطرف کرد. در این صورت می‌توان اطمینان داشت در همه اوقات دستگاه‌ها بصورت صحیح کار کرده و نیاز شما را برطرف خواهند نمود.

  مطالبی که مطالعه آنها می تواند برای شما مفید باشد :

  راهکارهای افزایش سرعت شستشوی خودرو با کارواش بخار ارائه راهکارهایی به کارواش داران برای انجام بهتر و سریعتر شستشوی خودرو

  دلایل و مزایای موتورشویی خودرو با بخار بیان اهمیت موتورشویی به موقع خودرو بر عملکرد درست آن و نکاتی که در حین موتورشویی با بخار باید مدنظر داشت.

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار