تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

  تلفن :

  051-38437548

  8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

  فواید و مزایای کارواش بخار برای توشویی و روشویی خودرو

  بخار طبیعی است. بخار مانند مواد شوینده مضر نیست. کارواش بخار مزایایی دارد که به سادگی و توسط راه های معمولی شستشوی ماشین قابل دستیابی نیست. بخار قابلیتی منحصر بفرد برای تمیز کردن و شستشوی خودرو شما فراهم می کند . همچنین بخارشویی باعث کشتن میکروب ها و ویروس ها، باکتری ها ساس و حشرات موذی، کپک و سایر جانوران ریز و میکروسکوپی می شود.

  تمیزکردن با بخار به طور ویژه یکی از بهترین و محبوبترین روش ها برای تمیز کردن ماشین شما به شیوه‌ای سازگار با محیط زیست است. این شامل  تمیز کردن سطح خارجی و داخلی خودرو ( در اصطلاح روشویی و توشویی) است . کارواش بخار باعث می شود خودرو شما ظاهر جدیدی داشته باشد و همه اینها بدون استفاده از مواد شیمایی که می تواند به سلامت انسان و مخصوصا بچه ها و خردسالان آسیب بزند انجام می شود. کارواش بخار آب بسیار کمتری نیاز دارد و براحتی میتواند اجزای مختلف ماشین را با مقدار اندک آب تمیز نماید. بنابراین با تمیز کردن به وسیله بخار حتی نگران باقی ماندن رطوبت و آب در مناطق مختلف حساس خودرو مانند اجزای الکتریکی از جمله سیستم صوتی یا GPS نباشید.

  مزایای مختلف در استفاده از بخار در داخل و خارج خودرو شما وجود دارد.

  مزایای روشویی خودرو با بخار

  تازه نگه داشتن رنگ خودرو و جلادادن به خودرو

  در کارواش بخار به استفاده از برس های سخت و مواد ساینده نیازی نیست این مورد کمک می کند تا رنگ خودرو تازه و بدون خراش نگه داشته شود.

  در فرآیند شستشوی و کارواش سنتی معمولا از مواد شیمیایی و برس ها استفاده می شود که ممکن است به رنگ خودرو آسیب بزند و در نهایت بعد از اتمام کار رنگ خودرو مات و کدر می شود. با توجه به عدم استفاده از برس سطح خودرو دست نخورده باقی می ماند و هیچ نوع خش روی خودرو بوجود نمی آید در عین حال بعد از شستشو با بخار رنگ خودرو درخشان، براق و نو می شود.

  عدم وجود فاضلاب و پس آب شیمیایی خطرناک

  مزیت اصلی بخارشویی و کارواش بخاراین است که هیچ ماده شیمایی و مضر در این فرآیند استفاده نمی شود.مواد شیمایی نه تنها خاک را از بین می برد بلکه باعث از بین رفتن محیط زیست و ابهای زیرزمینی می شود. شستشو با بخار به هیچ عنوان ضرر زیست محیطی ندارد پس می تواند یک فرصت عالی برای نزدیک شدن به طبیعت برای انسان باشد.

  عدم خط و خش انداختن بر روی پنجره خودرو

  زمانی که از مواد شیمایی استفاده می شود ممکن است به شیشه خودرو آسیب وارد کند . اما در تمیز کردن با بخار بدلیل لطافت بخار پنجره ها بطور طبیعی تمیز شده و نتیجه کار شیشه های خودرو بدون لک و تمیز و صاف است . علاوه بر این بخارشویی موم، قیر، چربی و هرگونه جرمی را از بدنه، قالب و ضربه‌گیرهای اطراف خودرو پاک می کند.

  مزایای توشویی خودرو با بخار

  • انواع بوها با بخارشویی از بین می روند.
  • لکه های ناشی از حضور حیوانات اهلی، سیگار کشیدن، کپ زدگی و هرگونه کثیفی را می توان با بخارشویی از بین برد.
  • قسمت های پارچه ای به سرعت و بصورت عمیق تمیز شده و ظاهر نو بخود میگیرند.
  • بلافاصاله بعد از بخاروشیی سطح مورد شستشو خشک است .
  • مناطقی که شستشوی آن مشکل است مانند داخل داشبورد، دریچه کولر، دسته صندلی، جای لیوان براحتی و در عرض چند دقیقه تمیز می شوند.

  انتخاب کارواش بخار برای شستشوی خودرو در واقع یک انتخاب عالی است. درجه حرارت بالای بخار در حین شستشو باعث دفع میکروب ها و هرگونه جانوران موذی ریز و استریل کردن داخل خودرو می شود. همچنین بدلیل گازی شکل بودن بخار هرگونه ویروس و باکتری معلق در هوا را می کشد و بوی بد فضای داخل خودرو را از بین می برد .

  بخاروشویی و تمیزکردن با بخار باعث تمیز و نو شدن خودرو شده و محیطی کاملا امن و سالم برای خانواده بوجود می آورد.

  در شستشو با بخار بدلیل عدم ایجاد فاضلاب زیاد نیازی به حفر چاه فاضلاب نیست و با توجه به نیاز نداشتن مواد شوینده سازگاری کامل با محیط زیست دارد.

  منبع : detailedsolutions

  مقالات مرتبط:

  دلایل و مزایای موتورشویی با بخار

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  کارواش های بخار غیر استاندارد

  خطر مرگ و انفجارکارواش بخار غیر استاندارد!

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار