تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  چگونه دستگاه های کارواش سیار بر دیگر روشهای شستشو غلبه کردند ؟

  امروزه دستگاه های پیشرفته و تخصصی برای تمیز کردن و شستشوی قسمتهای مختلف خودرو وجود دارد. این دستگاه ها به تجهیزات خاصی برای شستشوی هر بخش خودرو مجهز هستند.

  دستگاه های کارواش بخار یک روش نوین برای شستشوی انواع خودروها می باشد. به کمک کارواش بخار سیار میتوان خدمات ایده آل کارواش را به محل مورد نظر مشتری انتقال داد و با این روش در وقت و هزینه وی صرفه جویی مناسبی داشت.

  یک جهش بزرگ از تکنیک‌های کارواش سنتی

  در روش شستشوی سنتی مراحل تمیز کردن خودرو بصورت زیر است:

  • تمیزکردن درون خودرو با مکش گرد و غبار و آشغال ها
  • خیس کردن و شستشوی تمام سطوح ماشین با بوسیله آب
  • کفشویی بدنه با استفاده از مواد شوینده و آب و اسفنج
  • استفاده از برس برای تمیز کردن گل و لای از لاستیک ها و چرخ ها
  • آبکشی سطح خودرو از کف و مواد شوینده
  • خشک کردن سطح با کمک دستمال و حوله

  البته اگر شما خودتان تمایل به شستشوی خودرو ندارید می توانید به نزدیکترین مرکز کارواش مراجعه نموده و خودروی خود را برای نظافت به آنها بسپارید. با این حال همیشه مراجعه به کارواش گزینه مناسبی نیست. علاوه بر هزینه شما معمولا باید زمان زیادی را در صف کارواش منتظر بمانید برای رفع این معضل استفاده از سرویس های کارواش سیار توصیه می شود.

  عملیات ساده ، تمیز کردن قدرتمند، نتایج تضمین شده

  بهترین ویژگی در مورد کارواش سیار این است که این دستگاه ها براحتی قدرت مانور دارند و می‌توانند در هر محلی بنا به نیاز مشتری حاضر شوند. انواع مختلفی کارواش بخار سیار با قابلیت های متعدد وجود دارد. اگر شما قصد خرید یک کارواش سیار دارید میتوانید آن را بر روی خودروهای کابین دار سبک یا خودروهای بزرگ نصب شود . بدین صورت کارواش سیار را می‌توان جهت شستشوی حرفه ای به محل های مختلف مورد نیاز مشتریان حمل نمود. محل کار، منزل، یا حتی در حین انجام تفریح مشتری می‌توان عملیات کارواش خودرو را انجام داد.

  دستگاه کارواش بخار سیار در محل مشتری

  کارواش بخار سیار ، شستشوی ایده آل در محل مشتری

  یکی از انواع دستگاه های کارواش سیار که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته کارواش بخار سیار می باشد. کارواش بخار به آب کمی نیاز دارد. کیفیت شستشو با آن بسیار بالاست، مواد شوینده نیاز ندارد، فاضلاب کمی تولید می‌کند و چندین مزیت دیگر که استفاده از آن را بعنوان کارواش سیار مناسب و دلپذیر می نماید.

  کیفیت بالای شستشوی دستگاه کارواش بخار سیار بدلیل درجه حرارت بالای بخار است. بعلاوه دستگاه کارواش بخار قابلیت تولید بخار بسیار داغ با فشار بالا را نیز دارد. فشار 1500 PSI برای شستشوی بدنه خودرو ایده آل است. فشار بالای بخار برای شستشوی لکه های سرسخت کافی نیست برای اینکار نیاز هست بخار دمای بالایی نیز داشته باشد. دستگاه کارواش بخار سیار قدرت تولید بخار با درجه حرارت 250 درجه فارنهایت را دارد که کمک می‌کند لکه های خیلی سر سخت و چربیها بخوبی از بدنه خودرو تمیز شوند.

  در هنگام شستشوی داخلی خودرو فشار کمتری مورد نیاز است. بخار را می‌توان بهترین گزینه برای توشویی خودرو عنوان کرد. با بخارشویی می توان صندلی های چرمی، کفپوش ها و دیگر سطوح داخلی خودرو را براحتی تمیز کرد.

  کارواش بخار آب کمی مصرف می کند این ویژگی علاوه بر حفظ منابع آب باعث می شود سرعت خشک شدن افزایش داشته باشد.  بنابراین استفاده از کارواش بخار بجای روشهای سنتی یک راه حل ایده آل برای حفاظت از منابع آبی است بدون اینکه به کیفیت تمیز شدن آسیب وارد نماید. این ویژگی در کنار دیگر خصوصیات آن باعث می شود تا بتوان در کاربردهای زیادی از قبیل رفع یخ زدگی خودرو و زدودن برف در فصل زمستان از کارواش بخار استفاده نمود.لذا مشتریان کارواش سیار روز بروز بیشتر می شود و به همین دلیل شاهد هستیم که هر روزه بر تعداد کسانی که کارواش بخار سیار را بعنوان شغل انتخاب می‌کنند افزوده می شود.

  مطالب مرتبط :

  مقایسه روش های شستشوی خودرو با آب پرفشار و کارواش بخار

  5 پیشنهاد برای رضایت بیشتر مشتری کارواش و درآمد بهتر

   

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار