تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  مصرف آب کارواش بخار - راه های صرفه جویی در مصرف آب کارواش

  میزان مصرف آب کارواش در روشهای مختلف کارواش مکانیزه، کارواش سنتی ، کارواش نانو ، کارواش بخار یکی از چالش برانگیزترین موارد در زمینه حفظ منابع آبی است . با توجه به تعداد بالای خودروها ایجاد مکانی برای شستشوی آن یکی از نیازهای اساسی شهرهای امروزی است و از طرف دیگ بحران آب و عدم استفاده از آب غیر شرب برای کارواش توسط متصدیان آن مشکلی است که مدیران شهری با آن گریبانگیر هستند.

  در ادامه به بررسی این معضل و راه های موجود برای رفع آن خواهیم پرداخت.

  در اغلب شهرها و مناطق ایران با توجه به کاهش بارش با مشکلات کم آبی عدیده ای در سالهای اخیر مواجه هستیم. مراجعه به کارواش راهی است که جهت صرفه جویی در مصرف آب توسط کارشناسان توصیه می شود. معمولا آبی که در روشهای دستی شستشوی خودرو مصرف می شود حداقل 10 تا 15 برابر آب مصرفی در کارواش است. اما بازهم با توجه به اینکه آب مورد نیاز اغلب کارواش‌ها از منابع زیرزمینی و متاسفانه برخی هم از منابع آب شهری تهیه می‌شود باید توجه زیادی در جهت کم شدن مقدار اب مصرفی کارواش نمود.

  برخی کارواش داران اقدام به بازیافت آب مصرفی در کارواش نموده و با تصفیه مجدد آن هدر رفت آب تا حدودی کاهش پیدا میکند . اما از آنجاییکه معمولا آب استفاده شده در کارواش آغشته به گریس، روغن، مواد شوینده و ذرات آهنی است تصفیه آن در اغلب موارد بسیار مشکل و هزینه بر است.

  استفاده از روشهای جایگزین برای کاهش مصرف آب تا حدودی مورد استقبال کارواش داران قرار گرفته اما بازهم نتوانسته بطور کامل نیازهای آنان را برطرف سازد . کارواش خشک و نانو با وجود صرفه جویی در مصرف آب متاسفانه مورد استقبال مناسب مشتریان قرار نگرفته. استفاده از مواد شیمیایی به مرور بر روی رنگ بدنه خودرو تاثیر منفی می‌گذارد.

  روش دیگر استفاده از کارواش بخار است . مصرف آب کارواش بخار بسیار کم است و بخار تولیدی حجم و فشار و دمای مناسبی دارد. علاوه بر این مورد ، شستشو با بخار مزایای فوق العاده ای دارد . برخی از مزایای شستشو با بخار عبارتند از پاک کنندگی و ضدعفونی کنندگی فوق العاده، عدم استفاده از مواد شوینده شیمیایی ، سرعت پاک کنندگی بالا و همانطور که گفته شد صرفه جویی در مصرف آب.   به همین دلیل مورد توجه کارواش داران و صاحبان خودرو قرار گرفته است .

  میزان مصرف آب کارواش بخار

  همچنین بعد از شستشو با بخار فاضلاب زیادی تولید نمی شود . سه ویژگی مصرف کم آب ، تولید کم فاضلاب و عدم نیاز به مواد شوینده شیمیایی باعث می شود کارواش بخار از نظر زیست محیطی یکی از بهترین گزینه ها باشد. با استفاده از کارواش بخار صرفه جویی در مصرف آب  تا میزان زیادی افزایش پیدا می کند.

  بیشتر بخوانید :

  3 فایده عدم استفاده از مواد شیمیایی در کارواش بخار

  مصرف آب دستگاه کارواش بخار در حدود 4 تا 8 لیترآب برای شستشوی هر خودرو می باشد این درحالی است که در روش های سنتی و داخل کارواش ممکن است بین 180 تا 240 لیتر آب مورد استفاده قرار بگیرد. و از این فاجعه بارتر میزان آب مصرف شده در شستشوی خودرو توسط خود اشخاص و در محل منزل می باشد. اگر تعداد خودروهایی که در طول روز شسته می شوند را در نظر بگیریم میزان هدر رفت آب بیشتر مشخص خواهد شد.

  با استفاده از کارواش بخار هم با سرعت بالاتری خودروها تمیز شده و هم میزان مصرف آب تا حدود زیادی کاهش پیدا می‌کند در نتیجه سود و در آمد روزانه کارواش بسیار بیشتر خواهد شد.

  مطالب مرتبط :

  ویژگی های بخار تولیدی دستگاه کارواش بخار برای نتیجه مناسب کدام هستند ؟

  8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار