تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  طرز کار دستگاه کارواش بخار فوری چگونه است؟

  نحوه تولید بخار در دستگاه کارواش بخارچگونه است؟ حتما برای شما نیز جالب است بدانید کارواش بخار چگونه کار می کند؟ خواندن این مطلب به تمام کسانی که قصد خرید دستگاه کارواش بخار دارند توصیه می شود .

  در حالت کلی دو نوع دستگاه کارواش بخار در بازار وجود دارد.

  1-      دستگاه کارواش بخار بویلری

  این دستگاه بر پایه یک دیگ بخار طراحی شده است. در حقیقت تولید بخار در دیگ بخار انجام شده و در خروجی بوسیله نازل وتفنگی مخصوص بخار با فشار بر روی بدنه خودرو یا هر سطح مورد شستشو پاشیده می شود. فشار بخار تولیدی به سایز دیگ بخار بستگی مستقیم دارد .

  تولید بخار اولیه در دستگاه کارواش بویلری حدود 30 تا 40 دقیقه ممکن است طول بکشد . بعد از این مرحله تا زمانی که آب درون مخزن وجود دارد بخار بطور پیوسته تولید خواهد شد . در حین آماده به کار بودن دستگاه مشعل باید بصورت یکسره روشن باشد.

  اگر آب مخزن کم شود بطور خودکار دستگاه پر از آب خواهد شد.

  این دستگاه بخارشو در سایزهای مختلفی تولید می شود و برای کارواش های مختلف کاربرد دارد. بدلیل استفاده از مخزن در ساخت این دستگاه کارواش بخار در هنگام خرید حتما باید به استاندارد بودن آن توجه شود. خرید دستگاه کارواش بخار بویلری غیر استاندارد خطرات جدی برای استفاده کنندگان به همراه خواهد داشت.

  2-      دستگاه کارواش بخار صنعتی فوری

  از آنجاییکه صرف زمان طولانی در ابتدای کار برای جوش آمدن آب دیگ بخار واقعا برای کارواش داران مشکل مهمی بود. برای رفع مشکل زمانبر بودن تولید بخار این شرکت به فکر حلی این مشکل افتاد و در نتیجه موفق به ساخت دستگاهی با قابلیت تولید بخار در کمترین زمان ممکن شد. دستگاه کارواش بخار فوری ژنراتوری برای اولین بار و به طور اختصاصی توسط صنایع دمابخار طراحی و ساخته شده است و هیچ نمونه دیگری ندارد. گواهی ثبت اختراع دستگاه تولیدکننده بخار صد در صد ایمن در انحصار این شرکت می باشد.

  دریافت گواهی ثبت اختراع دستگاه کارواش بخارفوری ژنراتوری

  طراحی دستگاه کارواش بخار فوری به گونه ای است که آب به محض ورود به دستگاه به بخش تولید بخار هدایت می شود. آب در مسیر رسیدن به نازل بخار حرارت دیده و به بخار آب داغ تبدیل می شود. بنابراین زمان تولید بخار بسیار کم و در حدود 5 دقیقه می باشد . بدلیل اتصال دائم آب به دستگاه، فشار بخار خروجی در مقایسه با دستگاه بویلری بسیار مناسب می باشد .

   

  فشار بخار تولیدی دستگاه کارواش بخار ژنراتوری

  فشار بخار تولیدی دستگاه کارواش بخار ژنراتوری

  ویژگی های دستگاه کارواش بخار ژنراتوری

  طراحی منحصر بفرد دستگاه کارواش بخار ژنراتوری باعث شده این دستگاه ویژگی های جالبی دارا باشد . بر خلاف دستگاه کارواش بخار بویلری که اغلب همسایگان کارواش از سروصدای تولیدی آن معذب هستند دستگاه کارواش بخار فوری کمترین آلودگی صورتی را ایجاد می کند .

  عدم استفاده از مخزن در ساختار داخلی دستگاه کارواش بخار فوری خطر انفجار در این دستگاه به صفر می رسد و در نتیجه ایمنی صد در صدی برای مشتریان به همراه دارد .

  توانایی تولید بخار خشک و تر  بصورت همزمان نیز قابلیت دیگر این دستگاه می باشد . کافی است انتخاب کنید از کدام خروجی بخار دریافت نمایید .

  جهت نصب و راه اندازی دستگاه کارواش بخار ژنراتوری هیچگونه تاسیسات و لوله کشی مورد نیاز نیست . برای شروع به کار کارواش بخار کافی است اتصالات آب و گاز را به آن وصل نمود . بعد از روشن کردن دستگاه به سرعت بخار آماده است .

  تولید بخار بصورت فوری یک مزیت برای کسانی است که قصد راه اندازی کارواش بخار سیار دارند. مطمئنا نمی توان دستگاه را در طول مسیر حرکت بین مشتریان بصورت روشن نگه داشت و در صورت خاموشی دستگاه ، هر بار زمان زیادی باید صرف تولید بخار گردد.

  مشعل دستگاه کارواش بخار ژنراتوری بصورت خودکار در زمان عدم استفاده خاموش می شود . این ویژگی باعث کم شدن فوق العاده مصرف سوخت در مقایسه با کارواش بخار بویلری خواهد شد.

  مطالب مرتبط : فروش دستگاه کارواش بخار مناسب با بررسی نیاز مشتری

  مراحل راه اندازی کارواش بخار

  همه چیز درباره کارواش بخار

  ویژگی های بخار تولیدی دستگاه کارواش بخار برای نتیجه مناسب کدام هستند ؟

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار