تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  پیشنهادات ویژه مراقبت از خودرو در فصل پاییز

  تابستان تمام شده است و در ابتدای فصل پاییز هستیم . وقت آن است که خودرو خود را به طور کامل بررسی کرده و آسیب های احتمالی آن را شناسایی نماییم و قبل از اینکه دیر شود نسبت به رفع آنها اقدام کنیم در ادامه مواردی که باید قبل از شروع سرما حتما بررسی شوند بیان شده است.

  در طول تابستان ، خودروها با تابش شدید خورشید ، گرد و غبار هوا ، و گرمای هوا که حرارت درون خودرو را بسیار بالا می برد روبرو هستند . مخصوصا با توجه به آب و هوای اغلب گرم و خشک در نواحی مختلف کشورمان باعث برخی آسیب ها به بدنه خودرو می شود.

  انجام شستشوی هفتگی خودرو لازم است تا خسارات ممکن ناشی ازهوای گرم به کمترین حد ممکن برسد .

  مراقبت بدنه خارجی خودرو :

  بدنه خودرو را بصورت مرتب تمیز نگه دارید . اغلب مناطق کشور در فصل پاییز شاهد بارش باران می باشیم. باقی ماندن آب باران مخصوصا در محیط آلوده شهری که باران اسیدی است باعث آسیب دیدن بدنه خودرو می شود.

  همچنین باقی ماندن مواد شوینده شیمیایی بعد از شستشو نیز آسیب جدی به سطح بدنه خودرو خواهد رساند. پس اکیدا توصیه می شود که بدنه خودرو را کاملا تمیز نگه دارید.

  مطالب مرتبط : آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب وارد می کند؟

  تمیز کردن داخل خودرو به کمک کارواش بخار :

  نظافت داخل خودرو نیز مانند بدنه بسیار با اهمیت است . اواخر فصل تابستان معمولا همراه با مسافرتهای خانوادگی است . به همین دلیل داخل خودرو به احتمال زیاد کثیف می باشد. برای پاک کردن گرد و غبار نشسته داخل خودرو در طول تابستان یکی از بهترین گزینه ها کارواش بخار می باشد. دستگاه کارواش بخارشو کلیه جزییات داخلی خودرو را بخوبی تمیز می کند و در صورتی که  برای نظافت نقاظ غیر قابل دسترس مشکل داشتید با بخارشویی داخل خودرو می توان این کار را بخوبی انجام داد.

  افتادن شاخ و برگ خشک درختان روی شیشه خودرو ممکن است باعث آسیب دیدن بدنه و سطح پنجره شود . فضولات پرندگان نیز باعث آسیب رساندن به سطح خودرو خواهند شد. اکثر دارندگان خودرو احساس می کنند که در ابتدای پاییز باید اتومبیل خود را یکبار بطور کامل شستشو دهند .

   

  کارواش در فصل پاییز

  مراقبت از خودرو در فصل پاییز

  بنا براین برای حفاظت خودرو خود به نظافت بیرونی و درونی آن نیاز دارید .

  واکس زدن بدنه چرمی و پلاستیکی داخل خودرو

  آسیب جدی دیگر هوای گرم تابستان به قسمتهای داخلی خودرو خشک شدن بیش از حد قسمتهای پلاستیکی داخل خودرو می باشد. در فصل تابستان داخل خودرو تحت تابش شدید خورشید بسیار داغ می شود و همین گرمای شدید باعث سخت و شکننده شدن قسمتهای پلاستیکی و چرمی داخل خودرو خواهد شد . بهترین کار پوشاندن داخل خودرو در فصل تابستان است به طوری که در معرض نور شدید خورشید نباشد .

  اما با استفاده از برخی واکس های مرطوب کننده  در ابتدا و انتهای تابستان نیز میتوان تا حدود زیادی جلوی خشکی داخل خودرو را گرفت.

   غیر از شستشو و مراقبت خودرو انجام برخی کارهای دیگر نیز در ابتدای فصل پاییز ضروری به نظر می رسد که می توان به 4 مورد زیر اشاره کرد.

  بررسی و تمیز کردن چراغ های خودرو:

  در فصل پاییز طول روز بسیار کوتاه تر بوده و به زودی شاهد بارش باران و برف خواهیم بود. پس در صورت خرابی چراغ های اتومبیل حتما در هنگام رانندگی با مشکل مواجه می شوید. غیر از بررسی عملکرد صحیح وانجام تعمیرات سطح شیشه های چراغ خظر و ترمز را از هرگونه آلودگی تمیز نمایید تا بهتر روشن شوند.

  چک کردن شیشه پاک کن:

  بررسی کنید که شیشه پاک کن بخوبی آب و خاک را از روی شیشه خودرو می تواند پاک نماید در غیر اینصورت تا قبل از شروع بارندگیها نسبت به تعویش آن اقدام نمایید .

  بررسی ترمز و لاستیک خودرو

  با توجه به شروع بارندگی ترمز ها باید بتوانند بخوبی در هر شرایطی عمل نمایند . روغن ترمز را در صورت نیاز اضافه نمایید . باد لاستیک ها را کنترل کنید . اگر لاستیک های خودرو کهنه و ساییده شده باشند بهتر است در ابتای فصل پاییز نسبت به تعویض آنها اقدام شود. و در نهایت برای ایمنی بیشتر در شرایط اضطراری زنجیر چرخ را حتما در صندوق خودرو قرار دهید

  چک کردن آب رادیات و بررسی و تنظیم روغن خودرو

  کاپوت خودرو و اجزای آن مورد دیگری است که در ابتدای فصل سرما باید بررسی و چک شوند . اتصالات بین آنها سطح آب و روغن موتور عوامل مهمی هستند که در کار کردن بهینه خودرو در فصل سرد تاثیر مستقیم دارند تعویض روغن و فیلتر خودرو در ابتدای پاییز باعث عملکرد بهتر آن خواهد شد.

  منبع : carwash.com

  بیشتر بخوانید :

  چگونه از رنگ خودرو محافظت کنیم

  5 مرحله نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات بوسیله کارواش بخار

   

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار