تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  عوامل موثر در بالا بردن کیفیت شستشو با کارواش بخار

  در هنگام استفاده از کارواش بخار رعایت برخی نکات موجب بالا رفتن  کیفیت تمیز کردن خواهد شد . در کاربرد کارواش بخار باید توجه کرد که هدف از استفاده از کارواش بخار نمیتواند تنها شستشو باشد . بلکه کارواش بخار مزایای بسیار زیادی دارد که استفاده از آن را در اولویت قرار می دهد . در مطالب مختلف در مورد مزایا و معایب استفاده از بخار در صنعت شستشو بحث شده است . همچنین مقایسه هزینه و سود کارواش های مختلف هم بسیار جالب توجه خواهد بود.

  استفاده از دستگاه های کارواش بخار در هر مرکز شستشوی خودرو می تواند مشتریان جدیدی به همراه داشته باشد یا مشتریان فعلی را به مشتریان ثابت تبدیل کند. بخار خط و خش روی بدنه خودرو را تا حد زیادی رفع می کند . جلای خاصی به بدنه خودرو می دهد ، همه قسمنتهای مورد شستشو را بطور کامل ضدعفونی می کند و مزایایی از این قبیل منحصر به بخار هستند.

  برای آشنایی بیشتر مطلب با عنوان 8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار را مطالعه نمایید.

  نکته قابل توجه این است که در روشویی خودروهایی که خیلی کثیف هستند لازم است بخار با رطوبت بالا مورد استفاده قرار بگیرد. بدلیل اینکه گل و لای سنگین با بخار خشک بخوبی تمیز نمی شود و زمان زیادی طول می کشد استفاده از بخار تر به صرفه تر است. در ادامه مواردی که می تواند به گرفتن نتیجه بهتر در بخارشویی کارواش بیانجامد بیان شده است .

  بخارشویی قسمتهای مختلف خودرو بصورت جداگانه

  در هر نوع شستشویی برای نتیجه بهتر است قسمتهای مختلف خودرو بصورت جداگانه و مرحله به مرحله شسته شود. این قسمتها میتواند به این صورت باشد :

  سقف خودرو

  شیشه های خودرو

  دربها و کاپوت و صندوق عقب خودروی سواری

  زیر دربهای خودرو، لاستیک ها ، سپر و گلگیرها

  انتخاب ترتیب این شستشو از بالا به پایین نتیجه بهتری خواهد داشت. سقف خودرو است که معمولا کثیفی زیادی ندارد بهتر است در ابتدا شسته شود. در صورتی که سقف در مرحله پایانی شسته شود همان مقدار اندک کثیفی بر روی بدنه و مخصوصا شیشه های خودرو ریخته و باعث کثیفی مجدد آنها خواهد شد.

   شستشوی شیشه های خودرو با بخار این مزیت را دارد که بعد از خشک شدن لکه آب بر روی آن باقی نمی ماند .

  بقیه قسمتهای خودرو همانطور که قبلا بیان شد بهتر است با بخار تر شسته شوند تا سرعت کار بالاتر باشد. مخصوصا در صورت داشتن کثیفی زیاد استفاده از بخار خشک به صرفه نمی باشد.

   مطلب مرتبط : ویژگی های بخار تولیدی دستگاه کارواش بخار برای نتیجه مناسب کدام هستند ؟

  استفاده از نوع شستشوی مناسب

  بخار تولید شده توسط دستگاه کارواش بخار در دو نوع بخار خشک (بخار سوپر هیت) و بخار تر دسته بندی می شود . بخار خشک رطوبت کمتر از 5 درصد دارد و برای کاربردهای مثل توشویی و موتورشویی مناسب است . اما رطوبت بخار تر بیشتر بوده و برای روشویی مناسب است .

  استفاده از بخار تر در شستشوی موتور خودرو باعث صدمه زدن به قسمتهای الکترونیکی آن خواهد شد. توشویی با بخار نیز علاوه بر اینکه رطوبت و خیسی زیادی به همراه خواهد داشت ممکن است باعث خراب شدن قطعات الکترونیکی داخل خودرو شود.

  تولید بخار با فشار مناسب

  فشار مناسب بخار تولیدی دستگاه کارواش بخار

  هر چه فشار بخار خروجی دستگاه کارواش بخار بهتر باشد کیفیت شستشو بالاتر خواهد رفت . تولید بخار در دستگاه کارواش بخار ژنراتوری بر خلاف دیگر دستگاه های کارواش بخار بصورت پیوسته می باشد یعنی هیچ گاه از لحاظ تولید بخار مشکلی نخواهید داشت .

  در انواع دیگر پس از تمام شدن بخار دستگاه یا کم شدن سطح آب به درون منبع دستگاه آب سرد بطور خودکار اضافه خواهد شد به همین دلیل برای دقایقی تولید بخار متوقف می شود تا آب دیگ مجدد به جوش آمده و بخار تولید شود.

  تفاوتهای دستگاه کارواش بخار ژنراتوری تولید صنایع دما بخار مشهد و دیگر دستگاه های کارواش به طور کامل در مطلبی با عنوان انتخاب و خرید بهترین کارواش بخار بیان شده است.

  دمای مناسب بخار

  سوال اصلی اغلب خریداران و مشتریان کارواش بخار این است : آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب نمی زند؟ دمای خروجی دستگاه کارواش بخار میتواند 160 تا 180 درجه سانتی گراد باشد . رنگ بدنه خودرو میتواند دمایی در حدود 200 درجه سانتی گراد را تحمل نماید به همین دلیل بخار هیچگونه خطری برای رنگ بدنه خودرو ندارد.حتی دمای بالای بخار در مقایسه با آب داغ  و شکل گازی آن باعث تمیز شدن نانومتری همه قسمتهای مورد شستشو خواهد شد .اصطلاح کارواش نانو بخار نیز به همین دلیل رایج شده است .

  نحوه استفاده از بخار

  با توجه به نوع استفاده از بخار نتیجه فرق خواهد کرد برای نتیجه بهتر باید بخار در فاصله مناسبی از سطح مورد نظر قرار بگیرد ، درجه پاشش بخار هم اهمیت زیادی دارد. درجه مناسب باعث تمیز تر شدن سطح مورد شستشو خواهد شد.

  قسمتهایی مثل بلندگو و باند پخش نباید به طور مستقیم تحت پاشش بخار قرار بگیرد وگرنه ممکن است آسیب ببیند . و در نهایت فشار بخار باید مناسب باشد . فشار بخار دستگاه کارواش بخار ژنراتوری قابل تنظیم است و برای سطوح مختلف میتوان با توجه به کثیفی درجه آن را کم و زیاد کرد.

   

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار