تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  بررسی یکی از معایب کارواش بخار طرح مخزنی(فایرتیوب)

  در کنار مزایای استفاده از بخار در کارواش دستگاه دیگ بخار کارواش معایبی نیز دارد . اکثر تولیدکنندگان دیگ بخار به فکر استفاده از قدرت بخار برای تمیزکنندگی افتاده اند و در این زمینه دستگاه های تمیزکننده بخار در سایزهای مختلف به بازار عرضه شده است.

   صنعت کارواش یکی از صنایع پیشرو در استفاده از دستگاه های بخار است. اکثر تولیدکنندگان کارواش بخار این دستگاه را با تکنولوژی دیگ بخار فایرتیوب می سازند. اما همانطور که در قطعه فیلم زیر مشخص است در دیگ های بخار فایرتیوب با کاهش سطح آب و فرمان روشن شدن پمپ، آب سرد به داخل دیگ بخار در حال جوش وارد می شود. این امر سبب از جوش افتادن دیگ شده در نتیجه تولید بخار متوقف خواهد شد.

   

  این کلیپ توسط شرکت اسپیراکس سارکو تهیه شده و بخوبی این مورد را به نمایش درآورده شده است.

  شاید این مسئله در برخی کاربردهای صنعتی که پیوستگی بخار اهمیت ندارد جدی به نظر نرسد . اما در صنعت شستشو مخصوصا کاربردی نظیر کارواش بخار که انجام سریع شستشوی خودرو یکی از فاکتورهای مهم جهت کسب رضایت مشتری است رفع این مشکل بسیار ضروری است

  راه حل برطرف کردن مشکل قطع شدن تولید بخار

  برای برطرف نمودن این عیب بزرگ کارواش دیگ بخار و جلوگیری از توقف تولید بخار میتوان آب ورودی را با استفاده از اکونومایزر یا دستگاه دی اریتور پیشگرم نمود. تنها برخی شرکت‌های سازنده معتبر دیگ بخار برای کاربرد کارواش بخار این امکان را فراهم می‌نمایند.

  علت عدم استفاده از این روش این است که اگر از هزینه تحمیل شده بدلیل اضافه کردن تجهیزات جانبی بگذریم این راه حل بازهم نمیتواند مشکل را بطور کامل برطرف نماید.

  اما در طرح جدیدی که توسط کارشناسان فنی صنایع دما بخار مشهد ارائه شده است این مشکل کارواش بخار به خوبی برطرف شده است. در حقیقت با تغییر طراحی دیگ بخار این دستگاه به گونه‌ای ساخته شده که به محض ورود آب به داخل بویلر تولید بخار شروع خواهد شد و تا زمان روشن بودن دستگاه بخار به طور پیوسته ادامه خواهد داشت.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 05138437548 تماس بگیرید

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار