تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیمت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  بهترین روش شستشوی شیشه خودرو بدون آسیب دیدن آن

  شستشوی شیشه خودرو اهمیت زیادی در جلوه زیبایی آن دارد . در حالت کلی بدنه خودروها در معرض آلودگیهای محیطی زیادی هستند و به همین دلیل نیاز به شستشوی مستمر و منظم دارند. در صورت عدم شستشوی مناسب خودرو به مرور ظاهر زشتی به آن خواهد داد. یکی از مهمترین بخش های بدنه خودرو شیشه آن می باشد بدلیل اینکه قسمت بزرگی از بدنه را تشکیل می دهد و در معرض دید افراد خارج و داخل اتومبیل قرار دارد . همچنین تمیزی آن اهمیت زیادی در دید مناسب راننده دارد . یکی از بهترین روشهای شستشوی شیشه خودرو کارواش بخار است. بخار موجب تمیزی نانومتری و براقی و شفافیت شیشه اتومبیل خواهد شد. از طرف دیگر این روش هیچگونه خط و خشی بر روی شیشه به جا نمی گذارد . در این مطلب به طور ویژه به شستشوی شیشه خودرو با کمک بخار پرداخته خواهد شد. 

  اهمیت شستشوی شیشه اتومبیل

  پیدا کردن بهترین روش برای شست و شوی شیشه خودرو یکی از دغدغه های اصلی صاحبان خودرو و کارواش می‌باشد . با شیشه تمیز خودرو زیباتر به نظر می رسد و افراد داخل خودرو مخصوصا رانندگان دید بهتری نسبت به فضای بیرون خودرو دارند. برای شستشوی شیشه خودرو بهترین روش آن است که عمل تمیز کردن را به بهترین وجه انجام دهد بطوریکه هیچگونه لکه ای بعد از تمام شدن کار باقی نمانده باشد و بعد از شستشو کمترین خط و خش بر روی شیشه ایجاد شود.

  شستشوی شیشه خودرو بصورت دستی

  برای تمیزکردن شیشه خودرو بدون آسیب دیدن آن نیازمند استفاده از روش و مواد شوینده مناسب هستیم اگر هرکدام از این موارد را نداشته باشیم ممکن است مدت زمان زیادی وقت هدر داده شود و در نهایت نتیجه مطلوبی بدست نیاید و حتی ممکن است به شیشه خودرو آسیب رسانده شود

  بیشار بخوانید:

  عوامل موثر در بالا بردن کیفیت شستشو با کارواش بخار

   

  فیلم نحوه استفاده از کارواش بخار برای شستشوی شیشه اتومبیل

  در ادامه روش بخارشویی شیشه خودرو در قالب یک فیلم که توسط شرکت DUPRAY  تهیه شده آموزش داده است . همانطور که در قطعه کلیپ زیر مشاهده می کنید . برای بخارشویی شیشه اتومبیل باید از برس نرم استفاده نمود . اگر شیشه خودرو کثیفی زیادی دارد برای جلوگیری از خش افتادن ناشی از کشیده شدن ذرات گرد و غبار و کثیفی بر روی شیشه بهتر است ابتدا با یک دستمال نرم کثیفی روی شیشه را تمیز کرده و سپس برای نتیجه بهتر از بخار استفاده نمود .

  انتخاب ابزار و تجهیزات مناسب

  استفاده از مواد شوینده و محلول های شیشه پاک کن خانگی بدلیل وجود الکل و امونیاک ممکن است تاثیر منفی زیادی برای روی شیشه خودرو داشته باشد . از جمله اینکه رنگ شیشه را تغییر داده یا باعث ترک خوردن آن شود . استفاده از شیشه پاک کن بدون الکل و همچنین دستمالهای میکروفیبر میتواند نتیجه خوبی داشته باشد . اما ممکن است برخی ذرات ریز هنوز هم بر روی شیشه باقی بمانند .یکی از بهترین روشهای شستشوی شیشه اتومبیل بخارشویی آن است .

  بیشتر بخوانید: 3 فایده عدم استفاده از مواد شیمیایی در کارواش بخار

  بخار قدرت نفود پذیری بالایی دارد و شیشه را بصورت عمقی تمیز میکند همچنین بعد از شستشو با بخار هیچگونه لک و کثیفی بر روی آن باقی نخواهد ماند در نتیجه شیشه برق و جلای خاصی پیدا خواهد کرد. در این روش نیازی به استفاده از مواد شوینده وجود ندارد . 

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار