تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  دستگاه کارواش صنعتی - صنایع دما بخار تولیدکننده انواع دستگاه بخارشوی و کارواش آبگرم

  شستشو و نظافت خودروها و وسايل نقليه تاثير زيادي در زيبايي شهرها و جاده ها دارد، به همين دليل از ابتداي فراگير شدن اتومبيل بحث شستشوي آن هميشه مطرح بوده است. همراه با روند صنعتي شدن جوامع استفاده از دستگاه کارواش به جاي استفاده از روش هاي دستي گسترش يافت. دستگاه هاي کارواش در انواع مختلف و اندازه هاي گوناگون طراحي و ساخته مي شوند و هرکدام توانايي هاي خودشان را دارند که در ادامه به طور مختصر معرفي خواهند شد.

  دستگاه کارواش واترجت صنعتي

  يکي از ابتدايي ترين دستگاه هايي که براي کارواش مورد استفاده قرار گرفت دستگاه واترجت مي باشد. به کمک اين دستگاه آب با فشار مناسب بر روي بدنه خودرو پاشيده مي شود. فشار آب باعث جداشدن جرم و کثيفي ها از روي سطح شده و تميزي آن را به همراه خواهد داشت.

  کارواش آبگرم

  استفاده از دستگاه واترجت با مشکلاتي همراه است. برخي لکه هاي چربي و لکه هاي سرسخت با آب سرد به سختي پاک مي شوند. براي همين لازم است از مواد شوينده به مقدار زيادي استفاده شود. در نتيجه محققان به فکر استفاده از آب گرم جهت شستشو و نظافت افتادند.

  کارواش آبگرم در مقايسه با دستگاه واتر جت صنعتي معمولي مزاياي زيادي دارد به همين دليل اکثر کارواش داران در هنگام خريد دستگاه کارواش امکان گرم شدن آب را در اولويت قرار مي دهند.

  مقدار مصرف آب در اين روش نيز تقريبا زياد است و بدليل فشار بالاي آب خروجي از واتر جت در مدت کم ميزان زيادي آب هدر مي رود.

  دستگاه کارواش اتوماتيک

  در اين روش استفاده از دست بسيار کمتر شده خودرو با قرار گرفتن بر روي نقاله متحرک وارد تونل شستشو مي شود. در مسير تونل شستشو آب با فشار زياد توسط کارواش اتوماتيک از همه جهات بر روي خودرو پاشيده مي شود. اين آب مي تواند آب گرم يا سرد باشد.

  بعد از شستشو خودرو توسط برس هاي مخصوص و با قرار گرفتن در معرض هواي گرم خشک شده و خودرو تميز و خشک از انتهاي تونل خارج مي شود.

  دستگاه کارواش اتوماتيک با وجود مزاياي زياد برخي معايب غير قابل چشم پوشي دارد اولين عيب دستگاه کارواش اتوماتيک همانند کارواش واترجت مصرف بالاي آب است. براي حل اين مشکل معمولا توسط سيستم جمع آوري فاضلاب تعبيه شده در زير دستگاه فاضلاب کارواش جمع آوري شده و تصفيه مي شود. و تا حدودي مصرف آب را کنترل مي کنند. ايراد ديگر کارواش اتوماتيک بزرگي دستگاه و نياز به يک فضاي بزرگ براي نصب و کار کردن آن است. براي استفاده از اين دستگاه نياز است فضاي بزرگي در اختيار داشته باشيم . و در نهايت قيمت بسيار بالاي دستگاه کارواش يک مشکل اساسي مخصوصا براي کساني که به تازگي قصد راه اندازي کارواش دارند مي باشد.

  دستگاه کارواش بخار

  کارواش بخار صنعتي يا دستگاه بخارشوي کارواش يک تکنولوژي جديد مورد استفاده در صنعت شستشو مي باشد. مزاياي زياد بخار باعث شد محققان به فکر استفاده از آن براي نظافت و شستشو بيفتند. به همين دليل دستگاه هاي کارواش بخار به سرعت مورد استفاده کارواش داران مختلف قرار گرفتند.

  انواع مختلفي از دستگاه هاي بخارشوي کارواش وارداتي يا ساخت ايران با اندازه هاي مختلف در بازار وجود دارد. دستگاه هاي کوچک براي کاربردهاي کم و صنايع سبک از قبيل کارواش خودرها سواري و حتي مصارف خانگي مانند قاليشويي، شستشوي سطوح و کف و ديوارها استفاده مي شود.

  با بزرگترشدن دستگاه کاربري هاي متفاوتي به آن افزوده مي شود. تا جايي که براي شستشوي انواع خودروهاي سنگين، قطار و هواپيما و استفاده در کارخانجات به کار مي رود.

  ميتوان گفت بهترين دستگاه کارواش همين بخارشوي صنعتي مي باشد که مزيت هاي فراواني براي استفاده کننده به همراه دارد.

  مطلب پیشنهادی : مزاياي کارواش بخار و راهنماي مقايسه انواع مختلف کارواش ها

  طرز کار دستگاه کارواش بخار

  کارواش بخارشوي صنعتي يک دستگاه با کارآيي بالا و طراحي و عملکرد ساده است. نحوه عمل دستگاه به اين صورت است که آب از طريق پمپ به ورودي دستگاه متصل شده و وارد سيستم توليد بخار مي شود. صرف نظر از نحوه عملکرد سيستم مولد بخار، آب در مجاورت حرارت به بخار تبديل شده سپس بوسيله لوله هاي خروجي با فشار زياد از دستگاه خارج شده و وارد شلنگ مخصوص بخار خواهد شد و بعد از طريق اين شلنگ به تفنگي و لنس هدايت مي شود. دستگاه اپراتور کارواش بخار بوسيله تفنگي خروج بخار را کنترل مي کند. با فشردن ماشه تفنگي، بخار از نازل دستگاه خارج شده و با برداشتن دست از روي ماشه تفنگي، بخار ديگر پاشيده نمي شود.

  مزاياي استفاده از دستگاه کارواش بخار در نظافت

  بخار خروجي دستگاه کارواش بخار فشار و دماي بالايي دارد. به همين دليل براي شستشوي لکه هاي سرسخت بسيار مناسب مي باشد. از طرف ديگر اين دو ويژگي باعث مي شود استفاده از مواد شوينده شيميايي در کمترين حد ممکن باشد. مصرف آب در بخارشويي خيلي کمتر از روشهاي شستشو با آب مي باشد. لذا مزاياي زيست محيطي اين روش بسيار بالاست . علاوه بر همه اينها بخار خاصيت ضدعفوني کنندگي. گندزدايي دارد و بوي بد محيط را بخوبي از بين مي برد.

  بالا رفتن کيفيت شستشو با دستگاه کارواش بخار

  با توجه به مزاياي بيان شده کيفيت شستشو با بخار بسيار بالاتر از روش هاي ديگر مي باشد. بخار در کليه منافذ سطح مورد شستشو نفوذ کرده و آن را به خوبي تميز و براق مي کند. بر خلاف شستشو با آب پس از بخارشويي هيچگونه لکي بر روي سطح باقي نمي ماند. بخار خشک رطوبت بسيار کمي دارد و براي شستشوي قسمت هاي حساس الکترونيکي بهترين گزينه است. علاوه بر اين جاهايي مثل صندلي، موکت يا کفپوش خودرو بعد از بخارشويي با بخار خشک به سرعت خشک شده و قابل استفاده مي باشد.

  صنايع دما بخار مشهد يکي از شرکت هاي پيشرو در ساخت انواع دستگاه هاي کارواش صنعتي مي باشد. در دستگاه کارواش چهار کاره که توليد منحصر بفرد اين شرکت مي باشد امکان در نظر گرفتن آب سرد، آب گرم و همچنين بخار پرفشار تر و خشک وجود دارد. براي آگاهي از مشخصات فني و ساير شرايط و انتخاب و خريد بهترين کارواش بخار با کارشناسان فني اين شرکت تماس بگيريد.

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  دسترسی سریع

  دریافت مشاوره رایگان کارواش بخار

  دانلود کاتالگو محصولات کارواش بخار

  پرسش و پاسخ در مورد کارواش بخار

  'گالری تصاویر کارواش بخار - عکس کارواش بخار ژنراتوری - بخارشوی کارواش

  اطلاعات تماس

  تلفن های داخلی :      38472563-051
                                       051-38465713
                                       051-38471284

  تلفن کارشناس فروش کارواش بخار :

                                       051-38437548

  ایمیل : steamwash.ir@gmail.com

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار