تولید کننده دستگاه های کارواش بخار صنعتی، بخارشو صنعتی, فروش کارواش بخار و نانو بخار با بهترین کیفیت

ساعت کار اداری شرکت:

از ساعت 8 الي 16 (پنج شنبه ها تا ساعت 14) 

   

       تلفن : 38437548-051

  چند چیز که در شغل کارواش باید از آنها دوری کنیم

  در صنعت کارواش با گذشت زمان شاهد نوآوري هايي بوده ايم که باعث شده شستن ماشين ها بي خطرتر و با آسيب کمتر همراه باشد. اما لزوماً همه کارواش داران از اين روشهاي نوآورانه استفاده نمي کنند. بسياري از آنها همچنان به دنبال استفاده کردن از روشهاي قديمي و سنتي هستند بدون اينکه به معايب و مضرات اين روشها توجه داشته باشند.

  • کارواش بخار يکي از روشهاي نوين در صنعت کارواش است که با بهره گيري از بخار (تر و خشک)، بدون تماس فيزيکي با سطوح ماشين مي تواند کمترين آسيب و بهترين نتيجه را براي شستشوي ماشين داشته باشد.

  دراينجا مي خواهيم شما را با مواردي آشنا کنيم که دراين صنعت بايد از آنها دوري کنيد.

  detergent

  1-استفاده از مواد شوينده نامناسب وغيراستاندارد

  استفاده از موادي مثل جرم گيرها، شامپوها و صابونها براي شستشوي ماشين در صورتي که اصولي استفاده نشوند و يا مکرراً مورد استفاده قرار گيرند باعث صدمه به سطوح و قطعات ماشين مي شوند. مثلا باعث مي شوند رنگ ماشين مات شود يا عمر مفيد آن کم شود يا باعث خوردگي و اکسيد شدن ميشوند. در واقع اپراتور کارواش اگر خواهان استفاده از مواد شوينده در شستن ماشين است، بايد مهارت کافي در استفاده از آنها داشته باشد. يعني علاوه بر استفاده از مواد مناسب و استاندارد براي شستشوي ماشين، بايد بداند که به چه ميزان و در چه شرايطي از آنها استفاده کند.

  • اما روشهايي بهتر و ايمن تر براي پاک کردن خاک و آلودگي از ماشين وجود دارد و آن هم استفاده از بخار براي شستشوي ماشين است. با استفاده از بخار، شما اين مشکلات را براي انتخاب و استفاده از مواد شوينده نخواهيد داشت. زيرا بسياري از آلودگي ها تنها با استفاده از بخار، بدون مواد شوينده جانبي، قابل برطرف کردن هستند.

  مطلب پيشنهادي: 3 فايده عدم استفاده از مواد شيميايي در کارواش بخار

   

  2-استفاده از روش هاي شستشوي تماسي و غيردستي

  شستشوي اتوماتيک کارواش، سيستم مناسبي براي شستشوي ماشين نيست و مي تواند روش خشني باشد زيرا حتي برس هاي نايلوني و پارچه ها نيز مي توانند به سطوح ماشين صدمه بزنند. در حالت سنتي شسشتو با دست بهترين و ايمن ترين روش براي شستشوي ماشين است. شستشو با دست نه تنها به رنگ ماشين صدمه نميزند بلکه باعث مي شود اپراتور بتواند نقاطي که در حالت شستشوي اتوماتيک دسترسي به آنها سخت است و يا ممکن است از چشم دور بماند را هم تميز کند. اما همچنان ايجاد تماس با سطوح مي تواند آسيب رسان باشد.

  • در شستشو با بخار شما اين امکان را داريد تا بدون دخالت دست و تماس فيزيکيِ خشن، سطوح ماشين را تميز کنيد و به تمام قسمتهاي ماشين دسترسي داشته باشد. بنابراين شستشو با بخار همچنان مي تواند يک روش عالي براي ماشين شما باشد.
  brush

  3-استفاده از ابزارهاي نامناسب در شستشو

  بعضي از کارواش داران تمايل دارند به جاي اينکه از دستمالهاي ميکروفيبر که مناسب سطوح ماشين هستند، از وسايلي مثل دستمال کاغذي، حوله و پارچه هاي معمولي براي خشک کردن سطوح ماشين استفاده کنند. اين عامل باعث ميشود بعد از خشک کردن رد دستمال روي سطوح قابل مشاهده باشد. از طرفي برخي از کارواش داران از ابزارهاي نامناسبي براي شستشو استفاده مي کنند که منجر به سايش سطح و خش خوردگي مي شود. نکته مهم ديگر اينکه خيلي از کارواش داران در شستشوي تاير و چرخ ها که از قسمتهاي بسلير مهم ماشين است، از ابزار و مواد درستي استفاده نمي کنند. چرخ ها بايد حتما با برسهاي مخصوص و خيلي نرم تميز شوند تا به فلز آن آسيب وارد نشود. اين موارد در توشويي ماشينها هم ديده ميشود.

  • بنابراين همواره سعي کنيد تا از کارواش داراني که از ابزارهاي نامناسب استفاده مي کنند دوري کنيد. استفاده از کارواش بخار اين مزيت را به شما مي دهد که با حداقل ابزار و تماس فيزيکي قادر به شستشوي ماشين باشيد.

   

  cost

  4-دريافت هزينه زياد از مشتري

  اين موضوع، مسئله اي نيست که به ماشين يا محيط زيست آسيبي وارد کند اما ما اعتقاد داريم که اين مسئله يک فاکتور مهم براي انتخاب يک کارواش مناسب است. کارواش داراني که صادق نيستند همواره از مشتريان خود پولي بيشتر از آنچه که بايد، دريافت مي کنند. همواره مشتري با پرسيدن سوالهايي مي توان متوجه شود آيا خدمات و هزينه هاي شما با هم هماهنگي دارد يا خير. بنابراين همواره سعي کنيد خدمات خود را صادقانه به مشتريان ارائه کنيد.

  به طور کلي کارواش داراني که از روشهاي نادرست استفاده مي کنند، مدت زيادي در بازار دوام نخواهند آورد زيرا همواره مشتريان هستند که تعيين مي کنند چه کسي در اين حرفه ماندگار خواهد بود. مشتريان امروزه با آگاهي و دانشي که دارند ميتوانند عملکرد و توانايي شما را تحليل کنند. بنابراين اگر به دنبال ورود به اين حرفه و ماندگاري در آن هستيد بايد سعي کنيد جزء اين چهار گروه نباشيد.

  مطلب پيشنهادي: 5 پيشنهاد براي رضايت بيشتر مشتري کارواش و درآمد بهتر

  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  قیمت کارواش بخار سیار

  قیمت کارواش بخار سیار

   قیمت کارواش بخار سیار

  رزومه مشتریان ما

  مشاهده رزومه کامل مشتریان

  راهنمای خرید کارواش بخار

  راهنمای خرید کارواش بخار برای تازه کارها

  مقایسه دستگاه کارواش

  مقایسه دستگاه کارواش بخار جدید و قدیم

  ©کپی رایت - صنایع دما بخار - کارواش بخار