لوگو دما بخار

آیا دستگاه کارواش بخار متحرک برای کارواش شما مناسب است؟

آیا دستگاه کارواش بخار متحرک برای کارواش شما مناسب است؟

بررسی مزایای کارواش بخار سیار به نسبت انواع دستگاه های کارواش

مزایای دستگاه کارواش بخار متحرک متعدد است. امروزه عموما برای شستشوی خودروها از انواع دستگاه های کارواش استفاده می‌شوند.

چون این دستگاه‌ها می‌توانند خودروها را سریع‌تر و بهتر از روش‌های سنتی و دستی تمیز نمایند. این دستگاه‌ها می‌توانند به طور موثر خاک، چربی و انواع کثیفی‌ها را از بدنه خودور پاک کنند.

دستگاه‌های کارواش مدرن هریک مزایای و معایبی دارند. اگر قصد راه‌اندازی کارواش دارید اما مکان مناسبی برای آن ندارید، کارواش بخار سیار می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

کارواش سیار را می‌توانید حتی به خارج از محوطه کارواش منتقل نموده یا با نصب آن روی خودروهای کابین‌دار مانند انواع وانت‌ها به‌صورت سیار کار نمایید.

در حالت کلی برای رسیدن به نتیجه در یک کسب و کار کارواشی باید کارواش خود را به دستگاه‌های مورد نیاز تجهیز نمایید.

ماشین‌های کارواش چگونه کار می‌کنند؟

به کمک یک دستگاه کارواش پیشرفته که به تکنولوژی روز مجهز است معمولا می‌توان به سادگی و بدون دردسر اتومبیل را شستشو داد.این دستگاه‌ها با پاشش آب سرد، آب گرم یا بخار گرم بر روی سطح عمل شستشوی خودرو را انجام می‌دهند.

هر دستگاهی با توجه به ویژگی‌های خود می‌تواند به انواع تجهیزات برای شستشوی قطعات مختلف خودرو به کار رود. جاروبرقی، شلنگ و لانس مناسب و در صورت نیاز دستمال‌ها و مواد نانو از ابزارهایی هستند که در هر کارواشی مورد نیاز می‌باشند.

مزایای استفاده از دستگاه‌های کارواش بخار پیشرفته و پرقدرت

استفاده از بهترین تجهیزات کارواشی می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. اما توجه داشته باشید برای لذت بردن از این مزایا باید دستگاه متناسب با کار خود را از شرکت‌های معتبر خریداری نمایید.

در میان دستگاه‌های کارواش موجود در بازار امروزه دستگاه کارواش بخار از محبوبیت فوق العاده‌ای برخوردار است.

همچنین تجهیزات کارواش اتوماتیک نیز ممکن است طرفدارانی داشته باشد. زیرا برای شستشوی خودرو به حداقل کار اپراتورها نیاز است.

تجهیزات کارواش سیار نیز به همان اندازه در بین کارواش‌داران حرفه‌ای محبوب هستند، زیرا با کمک دستگاه کارواش متحرک می‌توان خدمات شستشوی خودرو را به محل مشتری انتقال داد.

اگر قصد راه‌اندازی کسب و کار کارواشی دارید شما باید تجهیزات حرفه‌ای کارواش که بتواند هم داخل و هم خارج اتومبیل را با راندمان بالا تمیز نماید خریداری کنید.

برای شستشوی بدنه و سطوح خارجی خوردو نیاز به تجهیزات قدرتمندی دارید که بتواند به سادگی کثیفی‌های سرسخت را پاک نماید و رسوب یاقی مانده روی بدنه خودرو را تمیز کند. دستگاه‌ های کارواش بخار سوپر ژنراتوری می‌تواند اینکار را براحتی انجام دهد.

 

تمیز کردن داخل خودرو نیازمند رویکردی متفاوت است. برای تمیزکردن بخش های داخلی‌ خودرو مانند کفپوش، صندلی یا لوازم تزیینی و موتورشویی و شستشوی قطعات داخلی خودرو دستگاه کارواش بخار سه کاره بهترین گزینه می‌باشد.

دستگاه کارواش بخار متحرک قابلیت تولید بخار خشک و تر و همچنین آب داغ را دارد. برای شستشوی موتور بخار خشک گزینه مناسبی است زیرا قطعات الکترونیکی و لوازم حساس واقع در جلوبندی آسیب نمی بینند.

برای شستشوی صندلی خودرو نیز در صورتی که برای خشک شدن زمان کافی وجود ندارد بخار خشک گزینه مناسبی است. نقاط غیر قابل دسترس داخل خودرو نیز با کمک بخار تولید شده توسط دستگاه کارواش بخار براحتی تمیز می شود.

چرا شستشوی خودرو با دستگاه کارواش بخار متحرک راحت‌تر است؟

تجهیزات و لوازم کارواش برای شستشوی بهتر و تمیزتر اتومبیل‌ها بدون آسیب رساندن به سطح خودرو به کار می‌روند.

بخار تولید شده توسط دستگاه کارواش بخار، استفاده از مواد شوینده شیمیایی را به حداقل می‌رساند بنابراین می‌توان مطمئن بود که رسوبات سمی کمتری در بدنه خودرو و در طبیعت باقی می گذارد.

بخار قدرت چربی شویی بالایی دارد، دمای بالای بخار به همراه ویژگی های مولکولی آن باعث جداشدن ذرات چربی از بدنه اتومبیل شده و نتیجه کار براقی بیشتری خواهد داشت.

همچنین مصرف آب بسیار پایین آن مزیت دیگر این دستگاه‌ها می‌باشد که کارواش‌داران بسیار از آن استقبال می‌کنند و همچنین بدلیل استفاده از آب کمتر خودرو سریعتر خشک می‌شود در نتیجه پرسنل کارواش نیز با آن راحت‌تر کار می‌کنند و زمان شستشو نیز کاهش پیدا می‌کند.

که هر دو مورد اخیر (رضایت پرسنل و سرعت کار) برای هر کسب و کاری مزیت به شمار می رود.

همه این موارد جزو برتری های کارواش بخار بودند اما همانطور که بیان شد کارواش بخار سیار را می‌توان در محوطه کارواش جابجا نمود، همه قسمت‌های خودرو بدون نیاز به جابجایی خودرو کاملا در دسترس است.

این مورد برای کارواش‌هایی که محوطه کوچکی دارند و امکان دور‌ زدن خودرو وجود ندارد بسیار مناسب است. همچنین می‌توان برای شستشوی خودرو به محل مورد نظر مشتریان مراجعه نمود که مطمئنا مورد استقبال زیادی قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط:

قیمت کارواش بخار سیار

چگونه دستگاه های کارواش سیار بر دیگر روش های شستشو غلبه کردند؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.