ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 برتری مولد و بویلر بخار طرح افقی

برتری مولد و بویلر بخار طرح افقی

برتری مولد و بویلر بخار طرح افقی

مولد بخار که توسط این شرکت جهت استفاده در کارواش تولید می گردد از انواع بخارشو یا بویلر صنعتی می باشد که تغییرات مورد نیاز جهت استفاده در کارواش های بخار بر روی آنها داده شده است.

این مولد ها در طرح های افقی طراحی و تولید می گردند که دارای مزایای بسیارمفیدی می باشد.

و لازم بذکر است ساخت دستگاه های تولید بخار (دیگ بخار ) در طرح های عمودی دارای معایب بسیار مهمی می باشند که از حیث ایمنی و مصرف سوخت می باشد.

دستگاه و بویلر بخار در طرح افقی که توسط این شرکت جهت کارواش بخار ارائه می گردد از حیث طراحی ساختمان اصلی دستگاه مطابق دیگ هایی است که در صنعت به نوع بویلرهای فایرتیوب سه پاس برگشتی معروف می باشند.

فایر تیوپ 3 پاس

از مهم ترین مزایای این نوع بویلر تولید کننده بخار موارد ذیل می باشند:

1-در این نوع طراحی بویلر به دلیل اینکه پوسته استوانه ای مولد تولید بخار توسط صفحه هایی در دو انتها که توسط لوله ها مهار شده اند تولید می گردد این امر سبب افزایش میزان قدرت تحمل بارهای فشاری داخل و درنتیجه افزایش ایمنی دستگاه شده است.

2-در این نوع طراحی امکان تماس بین بخار و آتش وجود ندارد و این یکی از مهم ترین اصول طراحی بویلرهای بخار می باشد چرا که در صورت تماس مستقیم بین آتش و بخار شما یک دستگاه بسیار خطرناک دارید که هر لحظه امکان انفجار دارد.

3-یکی از مهم ترین  مزایای دیگر این نوع طراحی مولد بخار، راندمان حرارتی بسیار بالاست که سبب کاهش بسیار زیاد در مصرف سوخت می گردد.

در این نوع مولد کارواش بخار ،راندمان حرارتی تا حدود 83 درصد افزایش یافته است و این بدان معناست که در مولد های بخار نوع عمودی که در طرح  رایج سماوری تولید می گردند این عدد کمتر از 50 درصد می باشد.

حال با یک حساب ساده می توانید میزان تفاوت مصرف سوخت را برای دو دستگاه بدست آورید.

4-در این طرح مولد بخار دریچه های بازرسی داخلی در بالای دستگاه در نظر گرفته شده است که به راحتی بازرسی داخل مخزن بویلر امکان پذیر است.

5-در این طرح بویلر با وجود دریچه بازرسی و اتصال تخلیه درین در پایین امکان اسید شویی به راحتی وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمایید.

09306333410 – 05138437548

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.