ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 خرید بخارشوی صنعتی| قیمت و مشخصات بخارشوی صنعتی

خرید بخارشوی صنعتی| قیمت و مشخصات بخارشوی صنعتی

خرید بخارشوی صنعتی در جامعه رو به افزایش می باشد و این به دلیل ویژگی ها و کارایی بالای این محصولات می باشد. یک دستگاه بخارشوی صنعتی در ابعاد مختلف دارای کارایی متفاوت می باشد بنابراین قبل از خرید بخارشوی صنعتی بایستی نیازسنجی دقیق صورت گیرد.

در ادامه با بخارشوی صنعتی و انواع آن آشنا می شویم و نکاتی درباره خرید بخارشوی صنعتی ذکر می شود.

مزیت بخارشوی صنعتی:

بخارشوی صنعتی دارای قدرت و فشار بیشتری نسبت به بخارشوی خانگی دارد. در واقع تفاوت بخارشوی صنعتی و بخارشوی خانگی در میزان فشار خروج بخار، اندازه دستگاه و ساعات کاری مستمر آنها می باشد.

از مزایای قابل توجه بخارشوی صنعتی مصرف سوخت پایین آنها می باشد که به این وسیله شما می توانید با خیالی راحت در مدت زمان طولانی از آنها استفاده کنید و نگران مصرف انرژی نباشید. همین باعث می گردد تا علاوه بر نظر بهداشتی این محصولات از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه باشند.

بخارشوی صنعتی توانایی شستشوی انواع سطوح را دارا می باشد مانند: لمینت، استیل، کاشی و سرامیک، ام دی اف، کفپوش، شیشه، فرش، موکت، پرده، چوب، سنگ و…

همچنین بحث ضدعفونی با بخار یکی از مواردی است که امروزه با توجه به گسترش ویروس کرونا مورد توجه قرار گرفته است.

ضدعفونی و تمیزکاری با بخار

یکی دیگر از کاربردهای بسیار رایج، کارواش بخار می باشد. این بخارشو در سال های اخیر در صنعت کارواش پیشرفت زیادی داشته است. به علت رواج این بخارشو در اینجا به مبحث کارواش بخار می پردازیم.

کارواش بخار صنعتی:

کارواش بخار صنعتی

در کارواش ها و دیگر مشاغلی که در آن نیاز به شستشوی موتور و قطعات داخلی اتومبیل ها هست بخارشوی صنعتی دستگاهی بسیار کارآمد می باشد. چرا که بدون وارد آوردن کوچکترین آسیب و خط وخشی به به بدنه و قطعات و همچنین بدون باقی ماندن اثری از رطوبت و یا آب باقی مانده از شستشو می تواند با بهترین کیفیت آلودگی ها را بزداید.

توشویی (صفرشویی) اتومبیل و شستشوی بدنه خارجی به راحتی و بدون هیچ گونه پس آب به وسیله بخارشوی صنعتی انجام می گیرد. درجه ی پاک کنندگی بخارشوی ها بسیار بالا بوده و مکان هایی که دسترسی به آنها سخت می باشد را نیز پاک سازی می کند.

همچنین به منظور ارتقا و گسترش کارواش سنتی می توانید از کارواش بخار صنعتی استفاده نمایید و کارواش خود را تجهیز کنید و به این صورت هم میتوانید هزینه ها را کاهش و درآمد را بالا ببرید.

همچنین سطح کیفی کار خود را بهبود ببخشید و در مصرف آب صرفه جویی کنید. بسته به مساحت محیط خود و تعداد اتومبیل هایی که در کارواش شما نیز موجود می باشد می توانید یک یا چند بخارشوی مناسب با کار خود تهیه کنید.

البته معمولا کارواش صنعتی دارای چندین نازل خروجی می باشد که همزمان می تواند چندین کاربر از دستگاه استفاده نمایند.

انواع شستشو در بخارشوی صنعتی:

بخارشوی صنعتی اکثرا دارای 4 مدل شستشو مانند بخار خشک، بخار تر، آب گرم پرفشار و آب سرد پرفشار می باشد.

همچنین سیار بودن بخارشو صنعتی یک مزیت به شمار می آید چرا که به آسانی قابل حمل و جا به جایی هستند.

شاید بتوان گفت به دلیل جدید بودن دستگاه های بخارشو افراد زیاد با آن آشنایی ندارند، اما با شناخت بیشتر این صنعت نه تنها می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد بلکه تاثیر زیادی نیز در افزایش درآمد مشاغل مختلف من جمله: کارگاه های تعمیرات و نگهداری خودروها، کارخانه های صنعتی، آزمایشگاه ها به منظور ضدعفونی و میکروب کشی، شستشو و نظافت هتل ها، نماشویی ساختمان ها، کارواش، شستشوی مبل و پرده و … دارد.

به منظور استفاده بهینه و کارا بودن دستگاه برخی از محصولات به صورت سه کاره طراحی شده است. برای دیدن محصولات به لینک ذیل مراجعه فرمایید.

بخارشو طرح سوپر استیم ژنراتوری

نکات خرید بخارشوی صنعتی :

قیمت بخارشوی صنعتی بستگی به نوع طراحی، قطعات و اجزای تشکیل دهنده، کیفیت محصولات دارد. دستگاه بخارشوی تولید شده در صنایع دما بخار مشهد دارای طراحی های متفاوت می باشد.

موارد تاثیر گذار در خرید بخارشوی صنعتی:

  • طراحی دستگاه : به طور کلی ابعاد دستگاه، تعداد نازل خروجی، فشارکاری دستگاه، تک کاره یا سه کاره بودن دستگاه، من جمله عوامل تاثیر گذار در طراحی بخارشوی صنعتی می باشد.
  • کیفیت اجزای محصولات : مسلما قیمت دستگاه و کیفیت قطعات رابطه مستقیم دارند.

قیمت و مشخصات بخارشوی صنعتی:

خرید بخارشوی صنعتی

با توجه به نکات ذکر شده قیمت بخارشوی صنعتی بستگی به طراحی و کیفیت اجزای محصولات دارد. با توجه به نوسانات بازار نمی توان قیمت بخارشوی نیمه صنعتی و صنعتی را در این صفحه قرار داد ولی شما می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره تماس و سایر شبکه های اجتماعی ارتباط برفرار کنید.

به طور خلاصه می توان مشخصات محصولات تولید شده در صنایع دما بخار را بدین صورت شرح داد:

بخارشوی نیمه صنعتی:

بخارشوی صنعتی سوپر استیم 1000:

بخارشوی صنعتی سوپر استیم 2000 :

بخارشوی صنعتی سوپر صنعتی 3000 :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.