ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 دستگاه بخارشو ژنراتوری فشار بالا

دستگاه بخارشو ژنراتوری فشار بالا

دستگاه بخار شو ژنراتوری فشار بالا- ژنراتور بخار فشار بالا سه کاره

(High steam pressure generator)

برای اولین بار دستگاه ژنراتور بخار فشار بالا جهت مصارف بخار شویی و تمیز کاری با بخار با عملکرد سه کاره در این شرکت تولید شده است.

این دستگاه که به سفارش شرکت مس سرچشمه کرمان و برای تمیزکاری ماشین آلات معدن, طراحی و تولید شده است دارای عملکرد سه گانه می باشد.

دستگاه ژنراتور بخار فشار قوی توانایی تولید آبداغ با فشار 200 اتمسفر و همچنین تولید بخار خشک و تر با فشارهای 10 الی 15 اتمسفر را دارد. این دستگاه اولین نمونه از این سری محصولات می باشد که برای کاربردهای شستشوی بخار داغ در صنایع مختلف طراحی و تولید می شوند.

سال گذشته هم یک نمونه از این محصول با فشار کاری کمتر به سفارش شرکت لاستیک بارز طراحی و تولید گردید و جهت شستشوی سالن ها و تجهیزات این کارخانه با بخار مورد استفاده قرار گرفته است.

طراحی این سری از محصولات کاملا منحصر به فرد می باشد و به جرات می توان گفت که طراحی صورت گرفته با توجه به قدرت و عملکرد ,هیچ نمونه خارجی و داخلی ندارد.

واحد تحقیق و توسعه شرکت دما بخار مشهد در حال حاضر مشغول طراحی و تولید و افزایش فشار و قدرت عملیاتی این سری از محصولات بخارشوی صنعتی برای کار در فشارهای کاری 20 الی 50 اتمسفر می باشد.

از مزیت های دیگر این سری از محصولات کاهش ابعاد و اندازه ژنراتور و اکومولاتور می باشد که تاثیر چشمگیری در کاربردهای پرتابل و سیار پیدا کرده است.

همچنین با نصب تابلو فرمان در محل دسترسی اپراتور، کاربری این محصول بسیار راحت تر شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *