ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما

فروش دستگاه کارواش بخار سیار در سراسر ایران

فروش دستگاه کارواش بخار سیار در سراسر ایران

امروزه شغل کارواش یکی از نیاز های جامعه می باشد. حتما برای شما اتفاق افتاده است که درهنگام مراجعه به کارواش زمان زیادی را سپری کرده اید. اما اگر بدانید دستگاهی وجود دارد که بدون نیاز به صرف زمان در منزل و محل کارتان ماشین شما را تمیز و براق می کند چه فکری می کنید؟

کارواش بخار یکی از ایده هایی است که اخیرا ثابت کرده است بسیار کارآمد و موثر بوده است. صنایع دما بخار مشهد با تکیه بر دانش و تجربه دستگاه کارواش بخار سیار را روانه بازار کرده است.

این دستگاه ها دارای استاندارد ملی و گواهی ثبت اختراع می باشند.

کارواش بخار سیار را می توان در قالب یک شغل استارتاپی دید . ظهور کسب و کارهای استارتاپی در بازار ایران رشد زیادی داشته و مورد توجه بسیار از جوانان و افراد جویای کار قرار گرفته است. یکی از اقدامات صنایع دما بخار مشهد که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است فروش دستگاه های کارواش بخار سیار می باشد.

تابحال چندین دستگاه کارواش بخار سیار توسط این شرکت در سراسر ایران بفروش رسیده و یک کسب و کار استارتاپی جدید و پر درآمد ایجاد شده است.

کارواش بخار سیار با استفاده از تکنولوژی روز دنیا مناسب برای روشویی، توشویی و موتورشویی می باشد. مشتریان از کیفیت کار راضی هستند و شما می توانید کسب و کار خود را توسعه دهید.

در قطعه فیلم زیر نحوه کار دستگاه کارواش بخار سیار در محل مشتری را مشاهده می کنید.

فرمت   و حجم فایل : MP4 – 2.11 MB

مقالات مرتبط :

دستگاه کارواش بخار سیار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.