لوگو دما بخار

فیلم کارواش بخار و بخارشوی صنعتی

روشویی خودرو با کارواش بخار

کارواش بخار با برس مخصوص

شستشوی هواپیما با کارواش بخار

بخارشویی خودرو با دستگاه کارواش بخار فوری تمیزی و براقیت خاصی به ماشین می دهد.

استفاده از نازل ایتالیایی با شاسی قطع کن برای بخارشویی بسیار مناسب است.

فقط با یک دستگاه کارواش بخار و یک دستمال نانوفیبر به راحتی خودروی خود را شفاف و براق کنید. استفاده از سر نازل برسی تمیزکنندگی را آسانتر می کند.

دستگاه های بخار صنایع دما بخار مشهد برای هر گونه تمیزکنندگی در ابعاد بزرگ هم مناسب هستند. استفاده از بخار هم برای تمیزکردن هواپیما و هم برای یخ زدایی هواپیما در زمستان بسیار کارآمد می باشد.

نصب و راه اندازی کارواش بخار

بخارشویی سقف اتومبیل

نصب و راه اندازی کارواش بخار در محل مشتری

نصب و راه اندازی دستگاه های کارواش بخار فوری دما بخار مشهد بسیار ساده و راحت هستند و نیاز به تاسیسات و لوله کشی خاصی ندارند

تمیز کردن داخل خودرو با بخار بسیار آسان می باشد و بدون خیس شدن به راحتی می توان همه قسمت ها از جمله سقف ماشین را تمیز کرد.

کارواش بخار سیار در محل

چربی زدایی و تمیزکاری تجهیزات صنعتی

موتورشویی با کارواش بخار سیار

با نصب دستگاه های کارواش بخار سیار دما بخار مشهد روی وانت می توان خدمات تمیزکنندگی اتومبیل را در محل به مشتریان ارائه داد.

استفاده از بخار برای چربی زدایی، قطعه شویی و تمیزکاری دستگاه های صنعتی در کارخانجات مناسب می باشد. 

استفاده از بخار در موتورشویی خودرو مشکلات سوختن قطعات حساس الکترونیکی را حل کرده است. بخار به راحتی به قسمت های غیر قابل دسترس نفوذ کرده و همه جا را کاملا تمیز می کند.

خش گیری سطحی ماشین با بخار

صفرشویی خودرو در محل

استفاده از بخار در روشویی خودرو علاوه بر شفافیت و براقیتی که در رنگ ماشین ایجاد می کند می تواند خط و خش های سطحی روی بدنه را نیز از بین ببرد.

کارواش بخار سیار به سرعت در محل مشتری حاضر شده و بدون اتلاف وقت صاحب خودرو در ترافیک و معطلی در محل کارواش، یک تمیز کنندگی کامل و بدون آبریزی را در محل مشتری ارائه می دهد.

تست دستگاه بخار برای عمل فسفاته قبل از رنگ در ایران خودرو

اجرای اتو بخار مرکزی در تولیدی مانتو

برف زدایی و یخ زدایی با بخار در زمستان

شرکت ایران خودرو با خرید چندین دستگاه بخار فوری از آن در سالن قبل از رنگ آمیزی خودرو استفاده می کند.

بخار کاملا سطح قطعات را فسفاته کرده و برای رنگ آمیزی آماده می کند.

امنیت دستگاه های بخار فوری دما بخار مشهد مهم ترین دلیل انتخاب این مدل در بسیاری از شرکت هاست.

طرح ایجاد یک اتوی بخار مرکزی و لوله کشی انتقال بخار به هر اتو با نصب دستگاه بخار فوری در تولیدی مانتو پارس مشهد با موفقیت انجام شد.

کارواش بخار در زمستان به باز شدن یخ ها و برف ها روی ماشین و هر سطح دیگری کمک می کند.

داخل شویی خودرو با بخار به صورت کاملا خشک

بخارشویی صندلی با بخار

بخار به راحتی قابلیت نفوذ به محفظه ها، منافذ، داخل کانال کولر، داشبورد و تمام قسمت هایی که با دست قابل تمیز کردن نیستند را دارد. با خیال راحت و بدون خیس کردن تجهیزات داخل ماشین را تمیز و خوشبو کنید.

تمیز کردن صندلی های ماشین به ویژه وقتی که پارچه ای باشد همیشه معضل بزرگی برای تمیز کردن است.

در کارواش سنتی باید صندلی ها از بدنه جدا شده و با کف و برس و آب شستشو داده شود. اما اکنون بخار کار را بسیار ساده و آسان کرده است. دیگر نگران خیس شدن صندلی ها و خشک کردن آن در آفتاب نباشید. بخار بدون آبریزی و زمان بر بودن صندلی را کاملا تمیز و ضدعفونی می کند.

طرح کوچک کارواش بخار مناسب برای نمایشگاه داران

همزمان چند خروجی بخار برای بخارشویی خودرو

کارواش بخار بانوان

طرح کوچک دستگاه بخار فوری با قابلیت جابجایی آسان و حجم بخار خوب کار را برای محیط های غیر کارواشی و نمایشگاه داران اتومبیل راحت کرده است. بخار رنگ خودرو را باز می کند و جلا و شفافیت خاصی به آن می دهد که برای جلب مشتری بسیار مناسب است.

در حالت عادی بخار تقریبا خشک است و رطوبت کمی دارد. اما برای روشویی خودرو افزودن کمی آب به آن کار تمیز کنندگی را بهتر و سریعتر می کند. دارا بودن خروجی مجزا برای بخار مرطوب از قابلیت های دستگاه بخار فوری مشهد می باشد.

بانوان عزیز کشورمان در هر کاری که وارد شده اند بسیار موفق و موثر بوده اند. راه اندازی کارواش هایی در سطح کشور توسط بانوان مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. ظرافت و حساسیت خانم ها در بحث تمیز کنندگی از دلایل مهم این موفقیت است.

ضدعفونی با بخار مبارزه با کرونا

صفرشویی کامل خودرو با کارواش بخار

از زمانی که ویروس کرونا وارد زندگی مردم شد، همه به دنبال راه حلی برای از بین بردن این موجود ناسازگار بودند. در میان انواع مواد ضدعفونی کننده و شوینده، شرکت دما بخار مشهد با تحقیقات و آزمایشات فراوان موفق به تشخیص و تایید قابلیت بخار برای از بین بردن این ویروس منحوس شد. 

صفرشویی خودرو با بخار بهترین راهکار جهت تمیز کردن از صفر تا صد ماشین می باشد. صفرشویی یعنی تمیز کردن کلیه قسمت های خودرو اعم از داخل شویی، بدنه یا روشویی، موتورشویی و زیر شویی توسط بخار بسیار به صفه و موثر می باشد.

موتورشویی با بخار چگونه است؟

قطعه شویی با بخار چربی زدایی

روشویی خودرو با بخار فوری و تمیز

تمیز کردن موتور یکی از حساس ترین قسمت های هر ماشین است. زیر این کاپوت پر است از قطعات و تجهیزات برقی که به رطوبت و آب حساس هستند. بخار بدون ایجاد رطوبت و خرابی در قطعات الکترونیکی همه قسمت های غیر قابل دسترس را هم تمیز می کند.

تمیز کردن لوازم و تجهیزات صنعتی و کارگاهی برای عملکرد بهتر این وسایل لازم و ضروری است. شستشو و تمیز کردن این قطعات پر از چربی و گریس کار ساده ای نیست. اما بخار با دما و فشاری که دارد کار قطعه شویی و چربی زدایی را کاملا راحت کرده است.

هر چه حجم بخار بیشتری داشته باشید سرعت و دقت تمیز کنندگی بالا می رود. تولید سریع و حجیم بخار از ویژگی های بارز محصولات دما بخار مشهد می باشد

معرفی کارواش بخار سیار توسط مشتری

دیگ بخار کارواش

کارواش سیار از جمله مشاغل محبوب و کم دردسر می باشد. با دارا بودن یک وانت و خرید یک دستگاه بخار مناسب و کمی تجهیزات جانبی می توانید کار کارواش بخار سیار را شروع کنید.

دیگ بخار کارواش یا همان مدل مخزن دار قدیمی هنوز هم برای برخی افراد جذاب و مورد پسند است. این مدل دستگاه کمی دردسر دارد و باید مکان مناسب و یک سری تاسیسات و لوله کشی برای آن انجام داد و مهم ترین نکته استاندارد بودن آن است که از بابت انفجار خیالتان راحت باشد.