ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 مزایای کارواش بخار

مزایای کارواش بخار

مزایای استفاده از بخار در تمیزکنندگی خودرو

استفاده از بخار قطعاً روش سنتی تمیز کردن اتومبیل نیست، اما ما می خواهیم به شما بگوییم که بسیار مؤثرتر از روش های دیگر است.

برخی از مزایای استفاده از بخار در ماشین شما شامل موارد زیر است:

به اجزای حساس موتور آسیب نمی رساند

فقط یک گالن آب در هر ماشین مصرف می کند

کارواش بخار عمیقا ضدعفونی می کند

مکان های با دسترسی سخت از جمله کانال کولر را به راحتی تمیز می کند

همچنین از خراشیدگی جلوگیری می کند و هرگز لکه ای باقی نمی گذارد.

این روش جدید تمیز کردن خودروها بسیار موثر و مقرون به صرفه است و اتومبیل شما را مانند گذشته درخشان خواهد کرد.

 

چرا کارواش بخار؟

 

از بین تمام روش هایی که می توانید محفظه موتور خود را تمیز کنید، بهترین نتیجه را با تمیز کردن بخار خواهید داشت.

بخار، که در دما و زاویه مناسب اعمال می شود، در از بین بردن مواد حاصل از گرد و غبار و باقیمانده مواد غذایی که عمیقاً بین گوشه ها و شکاف های کوچک قرار گرفته اند، قدرتمند

است.

همچنین کارواش بخار ایمن‌تر است زیرا مانند اسپری‌های آب با فشار بالا و پاک‌کننده‌های شیمیایی که به اجزای حساس موتور مانند سیم‌کشی‌های الکتریکی و حسگرها آسیب می­  رسانند، ضرری ندارند.

از آنجایی که با شستشوی معمولی فقط کسری از مقدار آبی که معمولا مصرف می کنید استفاده می کنید، تمیز کردن با بخار نیز انتخاب مقرون به صرفه تری است.

 

عدم خش انداختن بر بدنه خودرو

از آنجا که دستگاه‌های کارواش بخار در عین تولید فشار و حجم بخار بالا،  بسیار ملایم هستند به همین علت هیچ آسیبی به بدنه خودرو شما نمی‌زنند.

 

مزایای تمیز کردن موتور خودرو با بخار

ایمنی

به دلیل پوسته پوسته شدن قطعات فلزی در هنگام تماس، محصولات جانبی احتراق سوخت و آلاینده‌های موجود در روغن، لکه‌ها و زباله‌ها به مرور زمان روی سطوح موتور جمع می‌شوند.

تمیز کردن محفظه موتور در فواصل منظم به شما این امکان را می دهد که نشت را زودتر تشخیص دهید و از آتش سوزی موتور جلوگیری کنید.

تمیز کردن موتورماشین با بخار چیزی بیش از این است که ماشین شما را خوب جلوه دهد، این شستشو یک موضوع ایمنی است.

افزایش طول عمر

افزایش طول عمر به این معناست که اگر موتور وسیله نقلیه شما با بخار خشک در فواصل منظم تمیز و چربی گیری شود، اجزای موتور از زنگ زدگی و گرفتگی در امان می مانند که همین امر بر عملکرد و طول عمر موتور تاثیر بسزایی دارد و راندمان کاری خودرو را بالا می‌برد.

تشخیص زود هنگام

از طریق فرآیند شستشو با بخار می توانید منبع هر نوع نشت مایع را شناسایی کنید. متخصصان بیشتر آتش سوزی های موتور را به نشت های ناشناس نسبت می دهند که تشخیص

زودهنگام می توانست از چنین رویدادی جلوگیری کند.

اما اگر گرد و غبار یا چربی سطح موتور را پوشانده باشد، چگونه می توانید نشت را تشخیص دهید؟ در اینجا هم دستگاه های بخار قدرت و برتری خود را نشان می‌دهد.

 

موتورشویی با بخار

4 مورد از اصول موتورشویی با بخار

دلایل و مزایای موتورشویی خودرو با بخار

 

بخار می تواند ظاهر موتور را بهبود بخشد و ارزش فروش مجدد آن را افزایش دهد. برخی از مردم بر این باورند که تمیز کردن موتور خودرو تلاشی برای پوشاندن عیوب آن است.

ما غیر از این فکر می کنیم. یک موتور ماشین تمیز این پیام را می فرستد: این ماشین به خوبی نگهداری می شود، دوست داشته می شود و محافظت می شود، بنابراین برای مدت زمان طولانی تری زیبا و کاربردی خواهد بود.

عدم نیاز به مواد شوینده شیمیایی و سازگار با محیط زیست

همانطور که در طول توضیحات در مورد دستگاه کارواش بخار گفته شد، معمولا این دستگاه هنگام استفاده نیازی به مواد شوینده ندارد و فقط زمان شستشو با بخار به یک دستمال که ترجیحا دستمال نانو باشد کافی است،

زیرا زمانی که بخار به سطح خودرو برخورد می‌کند و کثیفی ها را از بین می برد، یک دستمال نیاز است که کثیفی ها را همراه بخار آب حاصل جمع کند.

زیبایی

استفاده از بخار در شستشوی خودرو باعث یک جلا و زیبایی منحصر بفردی می شود که وسیله نقلیه شما را در حد یک خودرو صفر براق می‌کند.

پاک کردن لکه های سخت از قبیل قهوه و نوشابه

همانطورکه میدانید لکه های بسیاری روی صندلی و دیگر اجزای خودرو وجود دارد که بر اثر خوردن و آشامیدن در خودرو به وجود می آید که پاک کردن آنها بسیار دشوار و دردسر ساز است،

در اینجا دستگاه کارواش بخار به کمک ما می آید و لکه های سخت مانند چربی های حاصل از غذا یا لکه های مانده، حاصل از قهوه و نوشابه را براحتی از بین می برد بدون آن‌ که به فرش های ماشین یا روکش صندلی ها آسیبی وارد شود.

 

از بین بردن بوی بد داخل ماشین

ممکن است وسیله نقلیه شما بر اثر عواملی چون وجود حیوان خانگی و یا بقایای خوراکی هایی که در گوشه و کنار خودرو مانده و کپک زده است، بوی بدی بدهد که راهکار این مسئله

هم کارواش نانو بخار است.

زیرا بخار بدون ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی ناشی از مواد ضدعفونی کننده  با خاصیت ضدعفونی کننده ای که دارد هم خودرو شما را ضدعفونی می کند و هم شما را از شر

بوهای بد خلاص می کند.

 مصرف کم آب

کارواش های بخار فوری، آب بسیار کمی نسبت به کارواش های سنتی مصرف می‌کنند. براحتی می‌توان تخمین زد نسبت مصرف آب در دستگاه های کارواش بخار 1 به 25 است.

نتیجه می گیریم که این دستگاه ها از نظر هزینه آب نسبت به کارواش های معمولی بسیار مقرون به صرفه هستند و از نظر رقابتی قابل مقایسه نیستند.

از این جهت در شرایط کمبود آب در کشور بسیار سازگار با محیط زیست هستند.

 

تمیز کردن منافذ غیر قابل دسترس

از آنجایی که بخار خاصیت گازی دارد و می‌تواند به همه نقاط غیر قابل دسترس از جمله دریچه های هوا، منافذ اطراف کنسول و رادیو و سیستم پخش ماشین و ….  نفوذ پیدا کند و

آلودگی ها و میکروب‌های ریز را که در این منافذ وجود دارند، از بین ببرد.

این خاصیت یک مزیت و برتری بسیار خوب و غیر قابل رقابت با کارواش های معمولی است. زیرا در کارواش های معمولی امکان تمیز کردن و ضدعفونی کردن این منافذ وجود ندارد.

 

چرا بخارشو برای کارواش مناسب تر است؟

مزایای کارواش بخار و راهنمای مقایسه انواع مختلف کارواشها

8 مزیت برتر شستشوی خودرو با بخار

چرا کارواش بخار بیشتر رضایت مشتری را فراهم می کند؟

دلایل برتری کارواش بخار -بخش اول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.