ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 نصب و راه اندازی دستگاه سوپر استیم در ایران خودرو

نصب و راه اندازی دستگاه سوپر استیم در ایران خودرو

شستشوی بخارخودرو هایما برای اولین بار توسط محصولات دما بخار در سالن رنگ ایران خودرو

 

اولین دستگاه سوپر استیم ژنراتور بخار با قدرت بخاردهی و فشار بالا توسط شرکت دما بخارتولید و در گروه صنعتی ایران خودرو نصب و راه اندازی شد.

این گروه صنعتی با توجه به حساسیت های بالا در خصوص کیفیت بخاردهی و ایمنی محصولات بخارشوی موجود در بازار پس از چند ماه انجام تحقیق و آزمون های کارشناسی سفارش تولید را به شرکت دما بخار داد

و متعاقبا این شرکت مطابق خواسته های فنی مورد نظر دستگاه سوپراستیم ژنراتور را در سالن رنگ، نصب و راه اندازی نمود.

لازم به ذکر است سفارش دوم گروه صنعتی ایران خودرو برای این محصول پس از استفاده و بهره برداری از دستگاه اول به شرکت دما بخار داده شده است و در طی روزهای آتی در محل مورد نظر نصب و راه اندازی خواهد شد.

ازمهمترین ویژگی هایی که کارشناسان ایران خودرو برای انتخاب این محصول بر روی آن تاکید نمودند، کیفیت بخار به همراه ایمنی صددرصدی محصول بوده زیرا محل نصب و بهره برداری دارای کنترل ایمنی بسیار بالایی می باشد.

درحال حاضرخودروهای شاسی بلند هایما که در گروه صنعتی ایران خودرو تولید می شوند به دلیل اینکه خیلی از قطعات داخلی آنها از کشورهای خارجی وارد کشور می شوند، دارای نوعی آلودگی سطحی از مواد روغنی می باشند که قبل از بکارگیری از محصولات منحصر به فرد این شرکت از روش های شستشوی شیمیایی برای عملیات تمیزکاری استفاده می شد.

ولیکن در حال حاضر با طراحی و ارائه این محصول برای اولین بار در کشور این پروسه به وسیله بخار مخصوص با فشار و دمای بسیار دقیق مورد سشتشو و تمیزکاری قرار می گیرد.

نتیجه بخارشویی محصولات دما بخار به حدی از استانداردهای فنی واحد مربوطه بالاتر بوده که سبب شگفتی کارشناسان گردیده است.

لازم به ذکراست شرکت صنایع دما بخار مشهد به عنوان اولین تولیدکننده ی محصولات بخارشوی صنعتی درکشور ایران، علاوه بر ارائه 200 دستگاه برای محصولات کارواش بخار در ایران و کشورهای همسایه ،توانسته است محصولات ویژه ای برای واحدهای صنعتی از جمله مس سرچشمه کرمان و لاستیک بارز، واحدهای بیمارستانی و…  طراحی و تولید نماید.

SteamWash.ir news 01
بخارشوی دما بخار در ایران خودرو
بخارشوی دما بخار در ایران خودرو
بخارشوی دما بخار در ایران خودرو
بخارشوی دما بخار در ایران خودرو
بخارشوی دما بخار در ایران خودرو

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *