ضدعفونی و استریلیزه کردن محیط و سطوح با بخار

ضدعفونی و استریلیزه کردن با بخار دارای قدمت فراوانی است و از گذشته در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.

صفرشویی خودروی خارجی در کارواش بخار ممتاز

افتتاحیه کارواش بزرگ ممتاز مجهز به بخار

صنایع دما بخار مشهد تولید کننده انواع دستگاه های کارواش بخار سیار

کف شویی آسفالت با دستگاه جت پرشر آبداغ فشار بالا

دیگ بخار کارواش نصب شده روی وانت نیسان کارواش بخار سیار

روشویی خودرو با بخار

کارواش بخار فوری ژنراتوری شیراز

تمیز کردن چربی و گریس از بدنه خودرو با بخار

روشویی خودرو با بخار بدون آبریزی

جلا و شفافیت خودرو با کارواش بخار

شستشوی رینگ و لاستیک ماشین با بخار

موتورشویی با بخار بهترین گزینه تمیزکنندگی موتور خودرو

تمیز کردن کفپوش ماشین با بخار

داخل شویی و روشویی خودرو با بخار

بخار قابل نفوذ به داخل داشبورد، بخاری و منافذ غیر قابل دسترس

تمیز کردن صندلی های ماشین با بخار بدون خیس شدن و آبریزی

فیلم روشویی کارواش بخار

بخارشویی خودرو با کارواش بخار مدل استیم 3000

تمیز کردن فضولات پرندگان با بخار به سادگی

کاربرد بخار برای پاک کردن فضولات پرندگان بدون آسیب زدن به رنگ ماشین بسیار جالب می باشد چرا که بخار دارای دما و فشار بوده و بدون نیاز به مواد شوینده خاص قادر است آن ها را پاک نماید. در این روش شستشو از بخار خشک خروجی از نازل دستگاه کارواش بخار با دما و فشار استاندارد استفاده می گردد.

فضولات پرندگان دارای ماهیت اسیدی می باشد و به مرور زمان به بدنه خودرو آسیب وارد می کند.

شستشوی آسفالت و کف با استفاده از واترجت آبداغ

فیلم شستشو و کف شویی آسفالت و زمین توسط دستگاه آبداغ فشار بالا

یکی از معضلات محیط مخصوصا در مکان هایی که آلودگی هایی نظیر روغن های صنعتی دارند شستشوی کف می باشد. لکه های چربی به مرور زمان به آسفالت و موزاییک ها نفوذ می کند و چهره بدی از خود به جا می گذارد.

شما می توانید با استفاده از دستگاه جت پرشر (جت کلینر) صنایع دما بخار مشهد به راحتی لکه های سرسخت را پاک کنید. این دستگاه های آب داغ پرفشار را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. شما می توانید برای تمیزی بیشتر از مواد شوینده به همراه آب نیز استفاده کنید.

از دیگر کاربردهای این دستگاه استفاده برای کارواش مخصوصا کارواش ماشین سنگین می باشد.

برای آشنایی با انواع مدل های جت پرشر (جت کلینر) به لینک ذیل مراجعه فرمایید:

جت پرشر آبداغ

طراحی این دستگاه ها به گونه ای می باشد که آب داغ فوری با فشار بالا در اختیار قرار می دهد.

مکانیزم این دستگاه به صورتی است که آب سرد پرفشار به داخل آن وارد شده و سپس آبگرم پرفشار از آن خارج می گردد و لذا تحمل فشارهای بسیار بالا را دارد. این عمل گرم کردن آب را در زمان کوتاه و با سرعت بسیار بالا انجام می گیرد

 بنابراین در این سری از محصولات فقط آب سرد وارد پمپ های پرفشار می گردد و دیگ نیز در خروجی پمپ نصب می شود.

در این کلیپ کوتاه شما می توانید شستشو آسفالت را با استفاده از دستگاه جت پرشر صنایع دما بخار مشهد مشاهده بفرمایید.

روشویی خودرو با بخار توسط دستگاه دیگ بخار کارواش

فروش دستگاه کارواش سیار به سراسر ایران

فروش دستگاه کارواش بخار سیار در سراسر ایران

امروزه شغل کارواش یکی از نیازهای جامعه می باشد. حتما برای شما اتفاق افتاده است که در هنگام مراجعه به کارواش زمان زیادی را سپری کرده اید. اما اگر بدانید دستگاهی وجود دارد که بدون نیاز به صرف زمان در منزل و محل کارتان ماشین شما را تمیز و براق می کند چه فکری می کنید؟

کارواش بخار یکی از ایده هایی است که اخیرا ثابت کرده است بسیار کارآمد و موثر بوده است. صنایع دما بخار مشهد با تکیه بر دانش و تجربه دستگاه کارواش بخار سیار را روانه بازار کرده است.

این دستگاه ها دارای استاندارد ملی و گواهی ثبت اختراع می باشند.

کارواش بخار سیار را می توان در قالب یک شغل استارتاپی دید. ظهور کسب و کارهای استارتاپی در بازار ایران رشد زیادی داشته و مورد توجه بسیاری از جوانان و افراد جویای کار قرار گرفته است. یکی از اقدامات صنایع دما بخار مشهد که مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است فروش دستگاه های کارواش بخار سیار می باشد.

تابحال چندین دستگاه کارواش بخار سیار توسط این شرکت در سراسر ایران بفروش رسیده و یک کسب و کار استارتاپی جدید و پر درآمد ایجاد شده است.

کارواش بخار سیار با استفاده از تکنولوژی روز دنیا مناسب برای روشویی، توشویی و موتورشویی می باشد. مشتریان از کیفیت کار راضی هستند و شما می توانید کسب و کار خود را توسعه دهید.

فیلم شستشوی هواپیما با دستگاه بخار ژنراتوری سوپر مکس

موتورشویی با دستگاه ژنراتوری سوپراستیم 2000

فیلم روشویی با کارواش بخار و برس مخصوص

شستشوی کامیون با استفاده از واترجت- قسمت اول

در این کلیپ شما با یکی از کاربردهای دستگاه جت پرشر برای شستشوی ماشین سنگین را مشاهده می فرمایید.

کارواش ماشین سنگین به علت ارتفاع زیاد و کثیفی گل و لای بسیار سخت می باشد ولی با استفاده از دستگاه جت پرشر علاوه بر تمیزی کاربردهایی نظیر یخ زدایی را نیز می توانید به راحتی انجام دهید.

دستگاه جت کلینر (جت پرشر) تولید شده در صنایع دما بخار مشهد یکی از محصولات کاربردی در زمینه خدمات تنظیف می باشد. این دستگاه ها به گونه ای طراحی و ساخته شده است که آبداغ پرفشار را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

شستشوی کامیون با استفاده از واترجت- قسمت دوم

دستگاه های جت پرشر آبداغ دارای کاربردهای فراوانی از جمله کف شویی (آسفالت شویی) و همچنین کارواش ماشین سنگین می باشند.

 این دستگاه ها برقی، بنزینی – گازوئیلی هستند و فشار خروجی دستگاه ها متغیر و متناسب با نیاز شما قابل پیاده سازی می باشد. به طور معمول برای مصارف خانگی 50 الی 150 بار و برای مصارف صنعتی تا 300 بار طراحی و ساخته می شوند.

ماشین سنگین مانند تریلی و کامیون به دلیل ساعات کار طولانی در جاده با شرایط آب و هوایی متنوع دارای آلودگی های فراوانی مانند روغن های صنعتی و گل و لای می باشند. با استفاده از دستگاه جت پرشر (جت کلینر) شما می توانید قسمت هایی مانند گل گیر، باک و تانک را به راحتی تمیز کنید.

کار کردن با این دستگاه ها بسیار آسان می باشد و در صورتیکه بخواهید نتیجه بهتری داشته باشید از مواد شوینده مخصوص به همراه آب استفاده کنید.

پاک کردن چربی و گریس سازه های فولادی

فیلم تمیز کردن چربی و گریس بولت ها (پیچ و مهره ها) با بخار داغ در سازه و ساختمان هتل در حال ساخت

بخار تولید شده توسط دستگاه بخارشوی سیار تولید شده توسط شرکت دما بخار برای استفاده در مواردی که نیاز به زدودن چربی می باشد بسیار مفید است.

بخار داغ تولید شده قادر است تا چربی حاصل از موادی همچون گریس و مواد روغنی را تا حد میکرونی از روی سطح تمیز نماید.

سطح موردنظر بعد از عملیات بخارشویی, باید با استفاده از عملیات شستشوی آبداغ پر فشار, توسط پکیج آبداغ فشار قوی که از محصولات دیگر این شرکت است، تمیز گردد.

در نتیجه سطوح مورد نظر برای استفاده جهت رنگ آمیزی با کیفیت بسیار بالا آماده خواهد بود.

هر دو دستگاه ذکر شده در این قسمت امکان کارکرد بطور کاملا سیار را دارند, با توجه به اینکه دارای چرخ بوده و همچنین وزن کمی دارند به راحتی در کل طبقات ساختمان انتقال پیدا می کنند.

تمیز کردن رادیات کولر ژنراتور برق

رادیات های کولر در موتور ژنراتورهای تولید برق بزرگ نیاز به تمیزکاری با بخار در فشار 6 اتمسفر دارند

استفاده از روش های دیگر سبب صدمه زدن به آنها می شود

ساختار این پره های خنک کننده در مولد برق طوری است که استفاده از روش های غیر بخار توسط سازنده آن توصیه نشده است

استفاده از بخارشوهای خانگی برای این کار نامناسب می باشند چون اولا دبی بخار تولید در آنها بسیار پایین است و در ثانی بخار تولید شده از فشار بسیار پایینی برخوردار می باشد.

همچنین با توجه به اینکه استفاده از دیگ های بخار قدیمی برای تامین بخار مستلزم استفاده از دیگ به همراه تجهیزات و تاسیسات زیادی می باشد و همچنین امکان نصب و راه اندازی با مشکلات زیادی امکان پذیر است لذا استفاده از این چنین دیگ های بخار قدیمی برای کاربران صنعتی در حالت معمول  نیز منطقی به نظر نمی رسد.

حتی اگر خودشان دیگ بخار داشته باشند انتقال بخار به مسیرهای طولانی کاری بسیار دشوار و پر دردسر می باشد.

دستگاه بخارشوی سیار شرکت دما بخار در زمان بسیار کوتاهی (کمتر از 2 ساعت) در محل مورد نظر منتقل و راه اندازی شد و  فشار بخار مورد نظر را برای کاربران مهیا نمود تا بتوانند به راحتی عملیات مورد نیاز را انجام دهند.

از مزایای مهم دستگاه بخارشوی سیار این شرکت توانایی تامین بخار با فشار بالا و همچنین استارت و راه اندازی بسیار ساده و آسان بدون نیاز به تاسیسات می باشد.

تمیز کردن قطعات کثیف روغنی تعمیرگاه ها

در کلیه تعمیرگاه ها از قدیم شاگردان مجبور بودند قطعات روغنی و کثیف را با بنزین و گازوئیل شستشو دهند و سپس برای انجام امور تعمیراتی در اختیار استاد کارها قرار دهند.

در حال حاضر با ایجاد واحدهای موتور شویی و قطعه شویی با فشار آب و شاید مواد شوینده این کار با پرداخت هزینه و صرف زمان زیاد، انجام می شود.

ولی در مواردی که زمان برای تعمیرگاه از اهمیت برخوردار می باشد, برای صرفه جویی در هزینه ها، استفاده از دستگاه بخارشوی سیار صنعتی این شرکت توصیه می شود.

این دستگاه با تامین بخار داغ با فشار بالا سبب تمیز شدن قطعات می شود.

در نسل جدید این دستگاه ها موارد دیگری نیز برای بهبود عملکرد قرار گرفته است

کندن برچسب های تبلیغاتی با بخار

کاربردهای بخار بسیار متنوع هستند. همه ما در سطح شهر و جاده ها با اتوبوس‌های پوشیده با آگهی‌های تبلیغاتی مختلف مکرر روبرو شده‌ایم. تبلیغاتی که هر از چندگاه عوض شده و ظاهر اتوبوس را تغییر می دهند. اما شرکت های تبلیغاتی و اتوبوسرانی چگونه تبلیغات منقضی شده را از بدنه اتوبوس برمی دارند و تبلیغات جدید را جایگزین می کنند.

از آنجایی که فشار و حرارت بخار تولید شده توسط دستگاه سوپر استیم ژنراتور تولیدی صنایع دما بخار مشهد در نوع خود بی نظیر است، باعث می شود این برچسب ها براحتی از روی بدنه اتوبوس پاک شده و در ضمن آسیبی هم به رنگ و بدنه اتوبوس وارد نمی‌کند. در ویدئوی زیر آزمون موفق برداشتن و کندن برچسب‌های تبلیغاتی از بدنه اتوبوس با کمک بخار تولید شده توسط دستگاه کارواش بخار سوپر استیم ژنراتور را مشاهده می‌کنید.

بخارشویی با دستگاه ژنراتوری B80 به سفارش هیوندای فارسیان

نمایندگی هیوندای فارسیان در زمینه فروش و امداد خودرو به مشتریان خود خدمت رسانی می کند.

بخارشویی ماشین با دستگاه بخارفوری ژنراتوری باعث درخشندگی خودرو شده و رضایت مشتری را در بردارد. با دستگاه های بخار فوری ژنراتوری صنایع دما بخار مشهد تمام موارد موتورشویی، بدنه و داخل شویی را می توان به صورت کامل انجام داد.

در این کلیپ می توانید تست روشویی و موتورشویی ماشین در نمایندگی هیوندای فارسیان با دستگاه بخار فوری ژنراتوری مینی استیم سری B80 را مشاهده نمایید.

تست حجم کارواش بخار فوری ژنراتوری 3000

دستگاه بخار فوری ژنراتوری سوپر استیم 3000 صنایع دما بخار مشهد نسبت به مدل های دیگر سری سوپر استیم، قابلیت تولید حجم بخار بیشتری دارد.

این دستگاه دارای پنج خروجی شامل بخار خشک و مرطوب میباشد و استفاده همزمان از تمام خروجی های آن امکان پذیر است.

انتخاب تعداد خروجی های خشک و مرطوب دستگاه طبق نظر مشتری قابل تنظیم می باشد. دستگاه های بخار فوری سوپر استیم، قابلیت تولید بخار در کمتر از پنج دقیقه را دارند.

 

همچنین این دستگاه دارای طراحی های تک کاره و سه کاره می باشد. در طراحی سه کاره علاوه بر بخار خشک و مرطوب ، خروجی آب گرم و آب سرد پرفشار را نیز میسر نموده است.

دستگاه بخار فوری سوپر استیم 3000 حجم بخار بالایی دارد و شما می توانید به صورت پیوسته و به مدت طولانی تری از آن استفاده کنید و به مشتریان بیشتری خدمت رسانی کنید.

این دستگاه همچنین فشار بخار بالایی دارد و برای کارواش های بزرگ و صنایعی که نیاز به تولید بخار فوری در حجم و فشار بالا دارند مناسب می باشد.

روشویی ماشین با دستگاه سوپر استیم1000

روشویی ماشین با دستگاه بخار فوری ژنراتوری سوپراستیم 1000 صنایع دما بخار مشهد علاوه بر شستشوی راحت و آسان باعث جلا و درخشندگی خودرو شما می شود. امروزه کارواش های مختلف جهت رفع تمام نیازهای مشتریان خود اقدام به راه اندازی کارواش بخار نموده تا علاوه بر رضایت مشتری فعلی باعث جذب مشتریان جدید شوند.

دستگاه های بخار فوری تولید شده توسط دما بخار علاوه بر کاربری کارواش، برای انواع شستشو با بخار و قطعه شویی و نظافت در صنایع مختلف کاربرد دارد. شستشو با بخار باعث ضدعفونی و چربی زدایی و از بین رفتن تمامی لکه ها می شود.

فیلم روشویی با کارواش بخار و برس مخصوص

فیلم شستشوی سقف ماشین با بخار

موتورشویی با دستگاه ژنراتوری سوپراستیم 2000

موتورشویی ماشین از مواردی است که شاید افراد کمتر به آن توجه کنند. تمیزی موتور ماشین باعث بهبود عملکرد آن می شود زیرا چربی ها و آلودگی هایی که برروی موتور ماشین وجود دارد موجب می شود تا قطعات آن به درستی عمل نکنند و همچنین مصرف سوخت بیشتر شود.

علاوه براین با از بین بردن روغن و گریس جذب شده برروی موتور ماشین که مواد اشتعال زا می باشند، می توانید خط آتش سوزی را کاهش دهید. همچنین موتورشویی باعث طول عمر بیشتر موتور خودرو شما می شود.

دستگاه بخار فوری ژنراتوری سوپر استیم 2000 صنایع دما بخار مشهد دارای خروجی بخار خشک و مرطوب می باشد. استفاده از بخار خشک دستگاه باعث می شود تا با خیال راحت موتور ماشین خود را تمیز کنید بدون آن که آسیبی به خودرو شما برسد.

فیلم روشویی کارواش بخار-بخش اول

فیلم روشویی کارواش بخار-بخش دوم

فیلم روشویی کارواش بخار-بخش اول

در این کلیپ کوتاه شما با نحوه کار روشویی ماشین با بخار فشار فوی آشنا می شوید. دستگاه کارواش بخار صنعتی فشار بالایی را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید با استفاده از تکنولوژی روز دنیا براقیت و درخشندگی را به اتومبیلتان هدیه دهید.

فیلم روشویی کارواش بخار-بخش دوم

ضدعفونی کردن محیط و سطوح با بخار

استفاده از بخار برای ضدعفونی و استرلیزه کردن محیط و سطوح با بخار در کلیه مکان ها با دستگاه های ژنراتوری صنایع دما بخار مشهد امکان پذیر است.

قابلیت پرتابل (جا به جا شدن) و همچنین امکان تزریق مواد شوینده و ضدعفونی به همراه بخار از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه ها می باشد.

دستگاه های ژنراتوری تولید بخار فوری در مدل های مختلف می باشد شما می توانید با توجه به نوع کار و امکانات محیط کاری تان دستگاه مورد نظر را انتخاب نمایید.

شما می توانید با خیال راحت همه امور مربوط به ضدعفونی و استریلیزه کردن با بخار را به این دستگاه ها بسپارید.

این دستگاه های دارای استاندارد، گواهی ثبت اختراع  و هچنین 10 سال خدمات پس از فروش است.

قابل استفاده در مکان های عمومی، اتوبوس ها، تاکسی ها، قطارها و کلیه وسایل حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری می باشد.

استفاده از این دستگاه ها در ادارات، بیمارستان ها و کلیه مراکز درمانی به خوبی نقش خود را ایفا کرده است.

زیرا ویژگی ضدعفونی و استریلیزه کردن با بخار بسیار کار آمد می باشد و استفاده از این ویژگی در مبارزه با ویروس کرونا مورد توجه قرار گرفته است.

ضدعفونی و استریلیزه کردن با بخار دارای قدمت فراوانی است و از گذشته در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته است.

استفاده از بخار برای شستشوی داخل خصوصاً داشبورد ماشین بسیار مناسب می باشد و حتی می توان گفت با توجه مزایای بخار شویی داخل بوسیله کارواش بخار بی نظیر می باشد. بخار خارج شده از نازل در دستگاه کارواش بخار برای دمای استاندارد مورد نیاز تنظیم شده است.

در داخل شویی با بخار به قسمت حساس و الکترونیکی آسیب وارد نمی شود و همچنین بخار به تمامی درزها و شکاف ها نفوذ می کند و باعث ضدعفونی و بوزدایی داخل خودرو می شود.

فیلم روشویی ماشین با بخار

استفاده از بخار برای شستشوی بیرون و بدنه ماشین از تکنولوژی های روز دنیا می باشد و از مزایای مهم آن می توان به به کاهش چشمگیر مصرف آب و عدم ایجاد فاضلاب اشاره کرد در این روش روشویی، بخار خارج شده از نازل دستگاه کارواش بخار برای دما و فشار استاندارد مورد نیاز تنظیم شده است.

علاوه بر روشویی شما می توانید از این دستگاه برای توشویی (دوراکلین)، موتورشویی، رینگ و لاستیک نیز استفاده کنید.

فیلم شستشوی کفپوش ماشین با بخار

فیلم شستشوی داخل ماشین با بخار-پشت درب

فیلم شستشوی موتور ماشین با بخار

نکته حائز اهمیت در موتورشویی با بخار این است که بخار به مدارات الکترونیکی آسیب نمی زند و این امر سبب افزایش کارایی موتور ماشین می شود.

استفاده از بخار به دلیل عدم تولید پسآب برای عمل توشویی بسیار مناسب می باشد. همچنین بخار به قسمت های حساس نظیر داشبورد، فن و سیستم پخش خودرو آسیب نمی زند.

ضدعفونی و بوزدایی از دیگر مزایای استفاده از بخار برای توشویی خودرو (دوراکلین) می باشد.

فیلم پاک کردن گریس از روی بدنه ماشین با بخار

استفاده از بخار برای شستشوی لکه چربی بر روی بدنه ، فضای داخلی خودرو یا موتور ماشین به دلیل اینکه بخار دارای دما و فشار بوده و بدون نیاز به موارد شوینده قادر است مواد روغنی را پاک نماید بسیار بی نظیر است. در این روش شستشوی موتور ، بخار خارج شده از نازل دستگاه کارواش بخار برای دما و فشار استاندارد مورد نیاز تنظیم شده است.

استفاده از بخارشوی صنعتی گزینه مناسبی برای پاک کردن لکه چربی ایجاد شده  بر روی بدنه ماشین، داخل ماشین و موتورشویی می باشد.

فیلم تمیز کردن روکش صندلی ماشین با بخار

یکی از سخت ترین قسمت های توشویی، شستن صندلی هاست. صندلی ماشین از جنس چرم مصنوعی و یا الیاف نخی هستند. در روش سنتی شستن صندلی ها با آب و مواد شوینده صورت می گیرد. پس از شستشو بایستی زمانی سپری شود تا صندلی خشک شود.

استفاده از بخار در کمترین زمان ممکن صندلی های تمیز و خوش بو را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید برای تاثیر بیشتر به همراه بخار مرطوب از مواد شوینده نیز استفاده کنید.

فیلم شستشوی رینگ و لاستیک ماشین با بخار

استفاده از بخار برای شستشوی رینگ و لاستیک ماشین بسیار مفید می باشد و از مزایای مهم آن می توان به کاهش چشمگیر مصرف آب، کاهش ایجاد فاضلاب و ایجاد درخشندگی ویژه در رینگ ولاستیک اشاره کرد. در این روش بخارشویی در دستگاه کارواش بخار از دما و فشار استاندارد استفاده می گردد.

علاوه بر رینگ و لاستیک از بخار برای روشویی و موتورشویی نیز استفاده می گردد.

مجموعه فیلم و ویدئو پکیج آبگرم کارواش

آیا تا به حال با دستگاه های جت پرشر یا جت کلینر آشنایی داشته اید؟

این دستگاه ها قادر هستند آب داغ را با فشار بالا تامین کنند. جت کلینر در اصطلاح انگلیسی معروف به تمیزکننده های پرفشار یا تمیز کننده به صورت پاشش آب بصورت جت (فشار قوی) می باشند.

طراحی این دستگاه ها به گونه ایست که فشار خروجی در این دستگاه ها از 100 بار الی 700 بار متغیر می باشد حتی می توان با فشار بالاتر نیز تولید نمود که بستگی به کاربرد مصرفی دارد.

جت کلینر یا دستگاه شستشو با فشار جت به کمک تولید فشار بالا توسط پمپ های پیستونی کار می کند.

رنج تولید این محصولات از حدود 50 بار برای مصارف خانگی و  300 بار برای مصارف صنعتی می باشند.

سوخت مصرفی پمپ پیستونی با الکتروموتور یا موتور بنزینی/ گازوئیلی می باشد و لانس و سر نازل مخصوص تشکیل پکیج آبگرم را می دهد.