ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 فروش دستگاه کارواش بخار مناسب با بررسی نیاز مشتری

فروش دستگاه کارواش بخار مناسب با بررسی نیاز مشتری

فروش دستگاه کارواش بخار مطابق نیاز مشتری یکی از مواردی است که صنایع دما بخار برای رضایت خاطر بیشتر مشتریان همیشه بدنبال رعایت آن می باشد.

به همین دلیل پس از تماس مشتری با کارشناسان فروش شرکت همه شرایط متقاضی خرید دستگاه کارواش از جمله محیط کارواش، تعداد مشتریانی که کارواش در طول روز کاری دارد، میزان درآمد کارواش، منطقه جغرافیایی که کارواش در آن قرار دارد، سوخت مورد نظر مشتری و سایر شرایط سنجیده شده و با توجه به شرایط مالی مشتری بهترین پیشنهاد به وی ارائه خواهد شد.

فراهم آوردن امکان تست و بازرسی برای مشتری قبل از فروش دستگاه کارواش بخار

قبل از فروش دستگاه کارواش بخار مشتری امکان مشاهده عملکرد دستگاه و حتی تست آن در محیط کارواشهای نمایندگان فروش کارواش بخار در سراسر کشور یا در محل شرکت را خواهد داشت.

در زمان تست خریدار دستگاه را روشن نموده میزان بخاردهی آن را مشاهده می کند و در صورتی که تمایل داشته باشد می تواند با شستشوی اتومبیل خود قدرت پاک کنندگی بخار را آزمایش و تجربه نماید.

این یک فرصت عالی برای مشتریان است که پیش از خرید دستگاه کارواش بخار عملکرد آن را مشاهده نمیند و با قسمتهای مختلف آن اشنا شوند.

بیشتر شدن فروش دستگاه کارواش بخار بدلیل بحران کم آبی موجود

 در پی بحران کم آبی موجود و با توجه به خشکسالی های اخیر می توان گفت کارواش بخار یکی از محبوب ترین روشهای شستشو شده است . مصرف اب در کارواش بخار کمتر از یک سوم آن در کارواش های آبی است . علاوه بر اینکه فشار مناسب بخار موجب بالارفتن تمیزی خودرو پس از شستشو می شود. بخاطر کم آبی موجود در خیلی از شهرهای کشور مجوز تاسیس کارواش های سنتی صادر نمی شود همچنین کارواش های موجود تشویق می شوند تا روشهایی در جهت صرفه جویی مصرف اب استفاده نمایند . کارواش بخار می تواند این نیاز کارواش داران را بخوبی  برطرف نماید. علاوه بر اینکه هزینه های دفع فاضلاب و جمع اوری پس آب نیز از بین خواهد رفت .

میانگین مصرف آب کارواش های مختلف

به همین دلیل میتوان گفت کارواش بخار یکی از به صرفه ترین و مناسب ترین روشهای شستشوی خودرو می باشد . پس اگر قصد رقابت در کسب و کار کارواش را دارید بهترین گزینه کارواش بخار می باشد.

سایزهای متفاوت دستگاه کارواش بخار

دستگاه های کارواش بخار صنایع دما بخار مشهد در دو نوع  کارواش بخار بویلری و کارواش بخار ژنراتوری تولید می شود . قابلیت های ویژه‌ دستگاه های کارواش بخار صنعتی فشار قوی( ژنراتوری) همچون ایمنی صد در صد و تولید بخار بصورت فوری، که نمونه های کارواش بویلری یا مخزنی فاقد این ویژگی ها هستند.

به همین دلیل فروش دستگاه کارواش بخار ژنراتوری مورد استقبال مشتریان زیادی قرار گرفته است. این دستگاه در سه سایز متفاوت تولید می شود. سایزهای متفاوت هر کدام قابلیت های خاصی دارند. در ادامه به بررسی هریک بصورت جداگانه پرداخته خواهد شد.

دستگاه کارواش بخار صنعتی فشار قوی طرح مینی

 سایز مینی یا کوچک برای کسانی که کاربردهای معمولی مانند شستشوی بدنه خودرو، توشویی خودرو و نظافت صندلی های خودرو سواری ، اتوبوس و مینی بوس ، انجام امور خشکشوئی ها و مواردی از این قبیل کاربرد دارد. در حقیقت این دستگاه می تواند انواع کاربردهای عمومی بخار از جمله نظافت، ضدعفونی و پاک کنندگی را به خوبی انجام دهد.

برای کسانی که قصد خرید دستگاه کارواش بخار سیار را دارند، دستگاه کارواش بخار مینی یکی از بهترین گزینه ها می باشد. زیرا علیرغم عملکرد قابل قبول به نسبت بقیه دستگاه ها وزن بسیار کمتری نیز دارد.

به همین دلیل فروش دستگاه کارواش بخار به متقاضیانی که قصد راه اندازی کارواش بخار سیار دارند با استقبال مناسبی روبرو شده است.

فروش دستگاه کارواش بخار فشار قوی ژنراتوری طرح مینیکارواش بخار فوری

 دستگاه کارواش بخار صنعتی فشار قوی طرح متوسط :

قدرت تولید بخار در این دستگاه نسبت به نمونه کوچکتر (طرح مینی) افزایش چشمگیری داشته است. علاوه بر این هنوز هم وزن این دستگاه برای نصب بر روی اکثر خودروهای کابین دار مناسب می باشد که برای راه اندازی کارواش بخار سیار بسیار مناسب است. راه اندازی آسان، عملکرد مناسب و کارکرد کاملا اتوماتیک از ویژگی های این دستگاه ذکر شده است.

فروش دستگاه کارواش بخار فشار قوی ژنراتوری طرح متوسطکارواش بخار متوسط

دستگاه کارواش بخار صنعتی فشار قوی طرح سوپر :

اکثر خریداران کارواش بخار برای استفاده در مراکز کارواش تمایل دارند امکان استفاده همزمان چند اپراتور از دستگاه بصورت همزمان وجود داشته باشد، به همین منظور دستگاه کارواش بخار صنعتی فشار قوی طرح سوپر طراحی و روانه بازار گردیده و قدرت تولید بخار در این مدل نسبت به طرح متوسط افزایش چشمگیری داشته است . همچنین علاوه بر تولید بخار تر و خشک امکان تولید آبگرم نیز به آن اضافه شده است.

فروش دستگاه کارواش بخار فشار قوی ژنراتوری طرح سوپرکارواش بخار ژنراتوری

مشاوره رایگان فروش دستگاه کارواش بخار

اگر نمی دانید کدام دستگاه کارواش بخار برای کاربرد خاص شما مناسب است یا در مورد ویژگی های دستگاه ها و نحوه عملکرد آنها سوال دارید، با مشاوران فنی و فروش شرکت تماس بگیرید تا بصورت کامل شما را راهنمایی نموده و سوالات مختلف شما را پاسخگو باشیم .

شماره تماس جهت دریافت مشاوره خرید دستگاه کارواش بخار

05138437548 – 09306333410

برای کسب آگاهی بیشتر، مقالات مربوطه را مطالعه فرمایید:

همه چیز درباره کارواش بخار

اقدامات لازم برای راه اندازی یک کارواش

پنج پیشنهاد برای رضایت بیشتر مشتری کارواش و درآمد بهتر

چرا کارواش بخار بیشتر رضایت مشتری را فراهم می کند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.