ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 10 مشکل که در زمان راه اندازی کارواش بخار با آن مواجه خواهید شد

10 مشکل که در زمان راه اندازی کارواش بخار با آن مواجه خواهید شد

افراد زیادی ممکن است در فکر راه اندازی کارواش باشند. درآمد بالای کارواش در مقایسه با هزینه های اولیه باعث تمایل جویندگان کار و مخصوصا جوانان شده است.

در بین انواع مختلف کارواش، بخارشویی مزایای ویژه ای دارد که موجب اقبال زیاد مشتریان شده و به همین دلیل خرید دستگاه کارواش بخار در بین گزینه های اصلی افراد مشتاق راه اندازی کارواش قرار می گیرد

اما مانند هر شغل دیگری کسانی که قصد راه اندازی کارواش دارند در مراحل ابتدای کار با مشکلات عدیده ای مواجه هستند. مشکلات راه اندازی کارواش مخصوصا برای کسانیکه قصد افتتاح کارواش بخار دارند بدلیل جدید بودن این حرفه به نسبت کارواش سنتی بیشتر است.

10 مشکلی که در زمان راه اندازی کارواش بخار با آن مواجه خواهید شد:

صنایع دما بخار مشهد با توجه به اینکه یکی از تولید کنندگان مطرح کارواش بخار در سطح کشور هر روز با تماس های مکرر افرادی که قصد راه اندازی کارواش بخار دارند مواجه می باشد.

طی این تماس ها برخی مسائل که بیشتر کسانی که قصد راه اندازی کارواش بخار دارند با آن مواجه هستند مشخص شده که در این مطلب به شما ارائه خواهد شد .

اگر شما هم قصد راه اندازی کارواش بخار دارید مطالعه این مقاله میتواند به شما چشم انداز روشنی از تمام موانع پیش رویتان بدهد تا بتوانید با اطلاع کامل از آنها و یافتن راه حل مناسب برای هرکدام گام های اولیه راه اندازی کارواش بخار را با اطمینان بیشتری بردارید.

1- بالا بودن هزینه های تهیه مکان مناسب برای راه اندازی کارواش بخار:

/high-price

هزینه مکان یکی از اصلی ترین هزینه های راه اندازی کارواش می باشد. انتخاب مکان مناسب میتواند تاثیر زیادی در درآمد کارواش داشته باشد.

مکانی که دسترسی مشتریان به آن راحت باشد، فضای داخل آن برای رفت و امد خودروهای مختلف مناسب بوده و بتوان در ان جایگاه های ویژه برای عملیات مختلف کارواش مثل روشویی، توشویی و موتورشویی خودرو تعریف نمود. بدیهی است تهیه همچین مکانی قائدتا هزینه بر می باشد.

 

2-گرفتن بازخورد  منفی در تحقیقات  و صرف نظر کردن از کارواش بخار

negative feedback

ممکن است در ابتدای راه از کسانی که قبلا کارواش بخار راه اندازی نموده اند تحقیقات انجام شود . اما بعضی افراد به دلیل استفاده از دستگاه های بی کیفیت و قدیمی و یا نداشتن تخصص در استفاده از بخار بازخورد خوبی به شما ندهند، این امر نباید سبب نا امیدی شما گردد چون شما میتوانید با خرید دستگاه های با کیفیت و دریافت آموزش به یکی از موفق ترین افراد در این حوزه تبدیل شوید.

 

3-کمبود سرمایه اولیه و صرف نظر از راه اندازی

no money

هرچند سرمایه اولیه راه اندازی کارواش به نسبت خیلی مشاغل دیگر پایینتر است اما بازهم همین هزینه اندک در گام نخست برای بسیاری افراد مخصوصا جوانان تازه کار زیاد به نظر می رسد . پس قبل از انجام هرکاری در زمینه راه اندازی کارواش باید فکر هزینه های آن باشیم.

4- نداشتن شریک برای گشایش کارواش

اگر  در شروع هرکاری یک دوست و شریک که در همه شرایط کمک شخص باشد مطمئنا روند راه اندازی آن کار برای وی ساده تر خواهد شد و در تامین هزینه ها و انجام کارها مشکل کمتری خواهد داشت . اما باید در انتخاب شریک مناسب دقت کافی نمود.

loan

5- درست نشدن وام برای خرید دستگاه کارواش بخار

خیلی از متقاضیان خرید دستگاه کارواش بخار بدنبال اخذ وام از موسسات مالی و اعتباری هستند . اما فرآیند طولانی دریافت وام ممکن است داین افراد را از خرید دستگاه منصرف نماید . استفاده از راه های جایگزین میتواند تا حدی این مشکل را حل کند.

 

6- ندادن مجوز

برای گشایش مکانی به عنوان کارواش در هر شهری باید از شهرداری همان شهر مجوزهای لازم اخذ شود. در صورتی که مکان مورد نظر شما شرایط اخذ مجوز راه اندازی کارواش نداشته باشد چاره ای جز اینکه به نحوی این شرایط فراهم شود ، ندارید. البته در مورد کارواش بخار بدلیل اینکه مصرف آب پایینی دارد و همچنین فاضلاب زیادی تولید نمیکند گرفتن این مجوز ساده تر است .

سروصدای ناشی از دیگ بخار مشکل دیگری است که ممکن است باعث نارضایتی همسایگان کارواش شده و علی الخصوص در صورتی که محل کارواش در منطقه مسکونی باشد امکان لغو مجوز نیز با شکایت همسایگان وجود دارد . برای رفع این مشکل صنایع دما بخار مشهد دستگاه کارواش بخار ژنراتوری با قابلیت تولید بخار فوری را ارائه نموده که علاوه بر ویژگی های ممتاز زیادی که دارد کمترین سروصدای محیطی را ایجاد میکند.

مطلب پیشنهادی: ویژگی ها و مزایای دستگاه کارواش بخار ژنراتوری 

7- ندادن امتیاز گاز

در این خصوص میتوانید به جای گاز از دستگاه گازوییلی یا برقی استفاده کنید . استفاده از انشعاب غیر مجاز گاز علاوه براینکه غیر قانونی است ممکن است خطرات زیادی نیز به همراه داشته باشد.

no customer1

8- تعداد کم مشتری در ابتدای راه اندازی و صرفنظر از کارواش بخار

مانند هر شغل دیگری یک مرکز کارواش هم تا زمانی که به بازدهی مناسب برسد مدتی طول خواهد کشید و به همین دلیل کارواش داران ممکن است از ادامه کار و تجهیز کسب و کارشان به دستگاه های جدید مانند کارواش بخار صرفنظر کنند .

برای یافتن مشتریان بیشتر و جدیدتر نیاز به استفاده از راه های تبلیغاتی مناسب و ارائه خدمات با کیفیت دارید . مطمئن باشید در صورت انجام کار به نحو احسن بعد از مدتی مشتریان زیادی به کارواش شما خواهند آمد.

 

9- اتمام سرمایه بدلیل هزینه های بالای راه اندازی و صرفنظر از کارواش بخار

احتمال دارد در زمان راه اندازی کارواش کل سرمایه صرف هزینه هایی مثل تامین و تجهیز مکان و نیروی انسانی شود . در نتیجه فرد از خرید دستگاه کارواش بخار صرفنظر نماید.

اما در نظر گرفتن این نکته که با خرید دستگاه کارواش بخار درآمد اولیه با سرعت بالا خواهد رفت میتواند در تصمیم شما تغییر ایجاد نماید . همچنین در نظر داشته باشید که دستگاه کارواش بخار ژنراتوری قابلیت سه کاره بودن یعنی بخار خشک و بخار مرطوب و همچنین آب داغ پرفشار را دارد . یعنی با خرید یک دستگاه کارواش بخار سه کاره میتوانید فعلا از خرید دستگاه واترجت صرفنظر نمایید.

10- نداشتن نیروی انسانی کافی و صرف نظر از کارواش بخار

نیروی انسانی یکی از مهمترین نیازهای شروع هر کاری است . در صورت نداشتن کارکنان لایق هر کسب و کاری با شکست مواجه خواهد شد.

در مورد کارواش پیدا کردن نیروی کار به مراتب ساده تر از بقیه مشاغل است . چون انجام اینکار نیاز به تخصص و دانش فنی آنچنانی ندارد و مقداری تجربه میتواند برای شروع بسیار مناسب باشد.

find solution

نتیجه گیری و پیداکردن راه حل

راه اندازی کارواش بخار و رسیدن به موفقیت در آن نیز مانند هر کسب و کار نوپایی نیاز به گذشت زمان و طی کردن مشکلات دارد . در صورتی که فرد آمادگی روبرو شدن با مشکلات را نداشته باشد در هیچ شغلی نمی‌تواند به موفقیت برسد.

شما میتوانید با خرید یک دستگاه مناسب، در زمان راه اندازی کارواش بخار دغدغه های کمتری داشته باشید.

کارواش بخار ژنراتوری

برای دریافت راهنمایی در خصوص عملکرد دستگاه های کارواش بخار ژنراتوری با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس : 09306333410 – 05138437548

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.