ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
 • با ما تماس بگیرید

  05138437548

 • ارسال پیشنهادات

  steamwash.ir@gmail.com

 • تماس با ما
 5 مرحله نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات بوسیله کارواش بخار

5 مرحله نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات بوسیله کارواش بخار

نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات

از مزایای عنوان شده برای کارواش بخار نظافت داخل خودرو و ضدعفونی کردن و از بین بردن بوی بد محیط می باشد. امروزه نگهداری از حیوانات خانگی تبدیل به سرگرمی افراد زیادی شده است .

حیوانات خانگی بدلیل نیاز به نگهداری و مراقبت دائم معمولا همه جا همراه صاحبان خود هستند. تا حدی که میتوان گفت به عضو ثابت خانواده های امروزی تبدیل شده اند .

نگه داری از حیوانات خانگی با وجود اینکه برای صاحبان آن می تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد مشکلاتی هم به همراه خود دارد . ریزش موی این حیوانات یکی از این مشکلات است.

همچنین با وجود مراقبت های زیادی که صاحبان حیوان انجام می دهند ممکن است فضولات حیوان داخل خودرو ریخته شود .نظافت محیط داخل خودرو از این کثیفیها بدلیل منافذ و جاهای غیر قابل دسترس که در آن وجود دارد گاهی بسیار مشکل می شود.

همچنین باقیماندن فضولات حیوانات داخل خودرو یاعث بوی بسیار نامطبوع و الودگی هوای داخلی خودرو است. می توان از کارواش بخار برای رفع این مشکل استفاده نمود.

بیشتر بخوانید :

فیلم شستشوی داشبورد خودرو

فیلم از بین بردن فضولات پرندگان با بخار

مراحل نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانی

در ادامه به شرح این مراحل پرداخته می شود.

 •  برداشتن مو و فضولات از داخل خودرو

در مرحله اول باید تا حد ممکن داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات تمیز شود. در صورتی که فضولات حیوان داخل خودرو ریخته شده ابتدا باید آن را تمیز نمایید . در مرحله بعد به وسیله کمپرسور باد موها را تا حد ممکن از داخل خودرو بیرون کنید.

میتوانید با کمک دست موهایی که با فشار جدا نشده اند را تمیز نمایید.

 •  نظافت نقاط با دسترسی مشکل

برای جمع آوری موهایی که در منافذ هستند می توانید از جاروبرقی با برس های مخصوص استفاده نمایید. در صورتی که موهای حیوان به داخل درز صندلی وارد شده با استفاده از برس هایی که مخصوص نظافت حیوانات هستند با ملایمت بدنه صندلی را برس نمایید تا ضمن بیرون آوردن این موهای زائد به روکش صندلی آسیبی وارد نکند.

 • شستشوی صندلی

اگر لک های بزرگ بر روی روکش بوجود آمده می توانید با کمک شامپوی مناسب و برس و پارچه محل مورد نظر را بشویید . البته بخار تا حد زیادی خاصیت لکه بری دارد و می توانید از این مرحله با رضایت مشتری صرفنظر نمایید.

پیشنهادی: فیلم بخارشویی روکش صندلی های خودرو

 • شستشو با بخار

بوسیله کارواش بخار همه سطوح صندلی و داخل خودرو را تمیز نمایید . منافذ کوچک و بزرگ را با کمک نازل مناسب تمیز و ضدعفونی کنید .

اینکار باید با صبر و حوصله انجام شود تا نتیجه دلخواه بدست آید. در صورت شستشوی مناسب با کارواش بخار، بوی بد داخل محیط خودرو هم تا حد زیادی از بین می رود .

 • مرحله خشک نمودن

در مقایسه با آب بخار رطوبت بسیار کمتری دارد. به همین دلیل صندلی شسته شده با کارواش بخار در زمان بسیار کمتری خشک می شود .

بعد از شستشوی کامل داخل خودرو، آن را به یک فضای باز که کمتر رفت و آمد است منتقل نموده، درهای خودرو را باز گذاشته و منتظر بمانید تا داخل خودرو خشک شود.

مطالب مرتبط :

توشویی خودرو با بخار

فیلم از بین بردن فضولات پرندگان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.