ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 6 مورد که در هنگام انتخاب نازل مناسب برای دستگاه کارواش بخار باید در نظر گرفت:

6 مورد که در هنگام انتخاب نازل مناسب برای دستگاه کارواش بخار باید در نظر گرفت:

انتخاب نازل مناسب برای کارواش بخار

در ادامه ی این مطلب نکاتی که باید برای انتخاب نازل مناسب برای کارواش بخار توجه شود بیان شده است.

یکی ازتجهیزات کارواش بخار یا کارواش آب گرم و سرد نازل می باشد که برای تنظیم پاشش آب فشار قوی در مسیر ورودی آب نصب می گردد.هر نازل یک ضامن دارد.

زمانی که قفل ضامن باز می شود با فشار دادن دسته نازل جریان اب قطع و وصل می شود و در زمان عدم استفاده از دستگاه ضامن دوباره قفل می شود تا از پاشش آب بر حسب تصادف جلوگیری شود.

بیشتر بخوانید : فیلم شستشوی ماشین با برس مخصوص

————–معرفی انواع مختلف نازل برای کارواش بخار—————

برای انتخاب نازل مناسب برای کارواش بخار که نیازهای شما را نیز برآورده سازد، چند مورد باید در نظر گرفته شود:

فشار پاشش آب:

 فشار پاشش آب در خروجی واترجت ها با هم متفاوت است به همین دلیل لازم است که هر کدام از شوینده های فشار قوی به گان مناسب تجهیز شوند.

تفنگی آب

در مواقعی که هدف از به کار گیری واترجت صرفا اسپری کردن مایع با فشار بسیار کم می باشد که در این صورت نازل مخصوص برای این کار استفاده می شود. فشار پاشش آب در هر نازل مشخص است بنابراین لازم است هنگام انتخاب نازل، فشار قابل تحمل آن و فشار آبی که مورد نیاز است با هم مطابق باشند.

دمای آب یا بخار خروجی:

 یک نازل باید دارای قابلیت عبور جریان آب و بخار با دماهای مختلف باشد و بتواند آب یا بخار را با دماهای بسیار بالا از خود عبور دهد.

در هنگام انتخاب نازل مناسب برای کارواش باید به نوع واترجت (واترجت آب سرد و واترجت آب گرم یا بخار) و میزان درجه حرارت مورد نیازتوجه شود.

 محل ورود آب به نازل:

محل ورودی آب به نازل به دو گونه می باشد:یا ورودی آب در قمست عقب نازل قرار گرفته و یا ورودی از جلو است. هر کدام از این گان ها کاربرد  مخصوص به خود را دارند و با توجه به نوع کارکرد مشتری ممکن است نوع متفاوتی برای وی مناسب باشد.

دبی آب خروجی:

 یکی از نکات مهم دیگر که در هنگام انتخاب نازل باید به آن توجه  شود میزان دبی یا آبدهی نازل می باشد. نازل های متفاوت حجم آب خروجی متفاوتی دارند و حداکثر میزان آبدهی آنها مشخص است . لازم است که مطابق با نیازهای کاربر نازل مناسب انتخاب شود.

موفقیت در کارواش بخار

عدم آسیب‌پذیری در برابر مواد شوینده:

 در برخی موارد  کاربر نیازمند به کار گیری مواد شوینده در واترجت باشد، به همین دلیل در این موارد باید سعی نازلی انتخاب شود که در برابر مواد شیمیایی مقاومت لازم را داشته باشد و آسیب نبیند.

مقاومت اتصالات نازل:

 محل اتصال نازل (شیر ورودی و دهانه خروجی) که آب سرد و گرم، بخار آب یا مایع شوینده از آن ها وارد و یا خارج می شود، باید ساختار مقاوم در برابر رطوبت و مواد شیمیایی داشته باشد. این اتصالات معمولا از جنس های مقاوم مثل استیل ضد زنگ و یا آلیاژ برنج ساخته می شوند.

 مطلب پیشنهادی :

معرفی تجهیزات و لوازم کارواش بخار

محصولات کارواش بخار ژنراتوری صنایع دما بخار مشهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.