ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 7 مزیت کارواش سیار در مقایسه با کارواش ثابت

7 مزیت کارواش سیار در مقایسه با کارواش ثابت

یک کارواش سیار به نسبت مراجعه به کارواش مزایای بیشتری برای مشتریان دارد. با وجود اینکه تفاوتهایی با کارواش ثابت که اکثرا به آن عادت کرده ایم دارد، اما مطمئنا شما هم از اینکه چگونه این کسب و کار جدید می تواند مشتریان زیادی داشته باشد تعجب خواهید کرد.

چرا کارواش سیار کاربردی تر است؟

1- ساعت کار نامحدود

از آنجایی که کارواش سیار بر خلاف کارواش ثابت ساعت کاری محدودی ندارد برای بسیاری از مشتریان مناسبتر خواهد بود. مشتری نیمه شب ، صبح خیلی زود، در هنگام صرف غذا ، یا وقتی در محل کار به سر میبردمیتواند سفارش شستشوی خودرو دهد.

اگر یک کارواش بخار ثابت در نزدیکی محل مشتری از ساعت 9 صبح تا 5 عصر کار می کند یک کارواش سیار تمام ساعات عصر که معمولا ساعات استراحت است نیز میتواند خودروی مشتریان را شستشو دهد. و ساعات کاری آن در طول روز پراکنده است.

گروه دیگری از مشتریان هستند که تمایلی برای مراجعه به کارواش ثابت ندارند، زیرا آنها شستشوی خودرو در خانه و گاراژ خود را ترجیح می دهند.

این دسته از مشتریان تمایلی به ایستادن در صفهای طولانی را ندارند . این افراد نیز میتوانند مشتریان خوبی برای کارواش سیار باشند.

مقاله ای در سال 2010 در سایت PRlog.com اشاره به این افراد دارد : کسانی که برای زمان خود ارزش قایل هستند. که اساسا همه افراد می توانند در این دسته قرار بگیرند.

نمونه خاص تر این افراد صاحبان خودرو لوکس، مدیران اجرایی، پارکین گهای بسیاری از مراکز خرید شرکتها و کسب و کارهایی مثل مراکز اجاره خودرو، ناوگان حمل و نقل و غیره هستند.

انعطاف پذیری کارواش سیار بالاترین مزیت آن است . با توجه به انعطاف پذیری زمان حضور کارواش سیار به مشتریان بیشتری می تواند خدمت رسانی نماید و مشتریان بیشتر یعنی سود بیشتر.

تجهیزات مورد نیاز راه اندازی کارواش بخارسیار

2- هزینه های پایین راه اندازی

هزینه راه اندازی مطمئنا در محاسبه سود شما بسیار اهمیت خواهد داشت . هرچه هزینه راه اندازی کارواش بالاتر باشد سود شما کمتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

قیمت خرید دستگاه کارواش بخار سیار و متحرک

از طرفی هزینه کمتر راه اندازی کارواش سیار به شما اجازه می دهدسریعتر سرمایه اولیه خود را برگردانید. درآمد کارواش سیار نیازی به پرداخت هزینه های آب و برق ، نگهداری محل ، هزینه اجاره  مکان و خیلی هزینه های دیگر ندارید. در حقیقت کارواش سیار میتواند با هزینه بسیار کمتر از کارواش ثابت راه اندازی شود.

تجهیزات کارواش سیار

3- هزینه انجام کار کمتر

تنها هزینه راه اندازی کارواش سیار کم نیست بلکه هزینه نگهداری آن نیز نسبتا پایین است. طبق مطالعات علمی هزینه پایین انجام خدمات  در تعیین اینکه کاری سودآور است یا نه بسیار اهمیت دارد.

این هزینه ها شامل همه فعالیت هایی است در توسعه و انجام خدمات خود استفاده می نمایید. هزینه انجام خدمات پایین قطعا به معنی سود بیشتر است.

بیان می شود که بطور تقریبی با با پرداخت 15دلار هزینه صابون و آب و دیگر مواد اولیه شما میتوانید تا 16 خودرو در روز بشویید . و شستشوی این تعداد خودرو میتواند سودی برابر اب 400 دلار نصیب شما نماید .

کارواش سیار هزینه کارگر کارواش کمتری هم دارد . به جای یک نیروی ثابت مستقر در محل کارواش میتوانید از نیروهای نیمه وقت کمک بگیرید و در ساعاتی که نیاز هستند به وی کار بسپارید با این وجود هزینه کارگر کمتر شده و سود کسب و کار افزایش پیدا می کند.

دلایل سودمندی کارواش سیار به نسبت کارواش ثابت

4- ارتباط بیشتر با مشتری

یکی از مزایای کارواش سیار این است که با مشتریان خود تماس زیادی دارد .از یک دیدگاه محل ارتباط مشتری که میتواند خانه هایشان یا محل کارشان باشد، جایی است که آنها احساس راحتی بیشتری می کندد و به همین دلیل مشتریان شما آرامش بیشتری دارند و بیشتر مایل به انجام یک گفتگوی صمیمی هستند .

شما میتوانید از این فرصت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازها و خواسته های آنها استفاده نمایید . با اینکار میتوانید شانس خود را برای ارائه گزینه های بیشتر در منوی شستشوی کارواش خود افزایش دهید.

5- امکان و شانس گسترش کار

یک کسب و کار کارواش سیار شانس یبشتری برای گسترش تجارت و کسب و کار کارواش خود دارد. همه  چیزی که نیاز دارید افزودن وسایله نقلیه و تجهیزات کارواش است.

این خودرو حتی میتواند خریداری نشده و یک خودرو اجاره ای باشد که در زمانهای پیک سفارش به کار میگیرد. همچنین با پیدا کردن یک گروه جدید از مشتریان شما می تواندی کسب و کار خود را گسترش دهید.

6- کمترین هزینه های بازاریابی

در حقیقت انجام کار بصورت سیار خود به نوعی بازاریابی سیار است. در حالی که یک کارواش ثابت نمیتواند با مشتریان مختلف در مکانهای دیگر ارتباط برقرار میکند.

صاحب یک کسب و کار کارواش سیار در هر مکانی میتواند در مورد خدمات خود با افراد صحبت نموده و مشتریان جدید بدست آورد حتی با نصب تبلیغات بر روی بدنه خودرو در مسیر رفتن تا محل مشتری نیز عده ای با کسب و کار شما آشنا خواهند شد.

7- کنترل راحت تر کسب و کار

طبق تحقیقات صورت گرفته دلیل اینکه صاحبان کسب و کار به سمت سیار شدن آن پیش می روند این است که میخواهند کنترل بیشتری بر روی کسب و کار و زمان خود داشته باشند.

صاحب یک کارواش سیار می گوید من تریلر خود را دارم و میتوانم هر جا بخواهم بروم بدون اینکه اجازه من افزایش پیدا کند.

در تعیطلات آخر هفته در حین استفاده از تعطیلات می توان به کسب درآمد پرداخت بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های نگهداری و … شد.

محتوا ترجمه از: detailxpertsfranchise.com

فیلم پکیج کارواش بخار متحرک نصب شده روی نیسان وانت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.