ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
 • با ما تماس بگیرید

  05138437548

 • ارسال پیشنهادات

  steamwash.ir@gmail.com

 • تماس با ما
 بالا بردن کیفیت تانکرشویی و کارواش ماشین سنگین با استفاده از دستگاه تانکرشوی بخار

بالا بردن کیفیت تانکرشویی و کارواش ماشین سنگین با استفاده از دستگاه تانکرشوی بخار

قبل از اینکه در مورد دستگاه بخارشوی تانکر و یا کارواش ماشین سنگین صحبت کنیم بهتر است لزوم شستشوی این نوع از خودروها را بیان نماییم.

خودروهای سنگین در زندگی صنعتی امروز کاربرد زیادی دارند و همراه با پیشرفت جامعه هر روز بر تعداد آنها در جاده ها افزوده می شود. انواع مختلف خودروهای سنگین از جمله خودروهای یخچال دار برای حمل مواد غذایی ، تانکرهای حامل مواد سوختی یا دیگر مایعات ، کامیونهای حمل بار ، خودروهای امدادی ، جرثقیلها و … در این دسته قرار میگیرند .

بدلیل اینکه این خودروها اغلب برای حمل بار مورد استفاده قرار میگیرند لازم است پس از هر بار تخلیه تمیز و نظافت شوند مخصوصا اگر بار ماشین هربار متفاوت باشد، مثل تانکرهای حمل مواد سوختی یا مواد غذایی.

علاوه براین شستشو و نظافت بدنه و کف خودروها نیز اهمیت زیادی دارد و از کسی پوشیده نیست. دستگاه تانکرشوی بخار یک وسیله مناسب برای شستشوی سریع و با کیفیت بالا برای شستشوی این نوع خودروها می باشد.

بخار خروجی این دستگاه با فشار مناسب بر روی سطح مورد نظر که میتواند بدنه ، داخل خودرو ، کابین بار و حتی تانکر سوخت باشد پاشیده می شود . دمای بالای بخار باعث ذوب شدن هرگونه چربی و جرم بر روی سطح مورد شستشو شده و بخوبی آن را تمیز می کند .

اهیمت شستشوی تانکرها

تانکرها و علی الخصوص تانکرهای حامل مواد سوختی نیاز به نظافت و شستشو بعد از هر بار سرویس دهی دارند . سطح داخلی تانکر باید بخوبی از هرگونه ماده خارجی تمیز و نظافت شود . در غیر اینصورت بار جدید خالص بودن خود را تا حدی از دست خواهد داد.

همچنین در صورت عدم نظافت درست و اصولی مواد چرب باعث جذب گرد و خاک بر روی بدنه خودرو شده و بعد از مدتی علاوه بر اینکه منظره بسیار نامناسبی دارد ممکن است روی عملکرد صحیح دستگاه تاثیر منفی داشته باشد.

اهمیت شستشوی ماشینهای سنگین و تجاری

خودروهای سنگین مثل کامیونها به طور مستمر در سطح شهرها و جاده ها حرکت میکنند . در نتیجه می توانند فرصت بسیار مناسبی برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف باشند . مخصوصا شرکت باربری که هماهنگ کننده ارسال بار به نقاط مختلف کشور می باشد . در صورتی که بدنه کامیون به خوبی  تمیز و براق باشد جلوه خوبی دارد و تبیلغات بر روی آن بسیار جذاب خواهد بود.

لزوم نظافت بدنه خودروهای سنگین

تبلیغات قرار گرفته بر روی کامیونها نیاز به نظافت مرتب برای بهتر دیده شدن دارند.

خودرو های سنگین و تجاری به واسطه حضور بلند مدت در سطح شهر و جاده ها، نقش مهمی در تبلیغات و افزایش سود و بهره وری کسب و کار ایفا می نمایند. مسلم است که سطوح تمیز و درخشان سطوح بدنه خودرو ها علاوه بر حفاظت از رنگ بدنه و افزایش عمر مفید ، با ارتقا جلوه های بصری، معرف خوبی از سیستم مدیریتی شرکت و کسب و کار بوده و در نتیجه نقش موثری در اعتماد و جذب مشتریان دارد.

دلایل استفاده از دستگاه تانکرشوی بخار برای کارواش خودروهای سنگین

 1.  دستگاه تانکرشو و کارواش بخار ماشین سنگین با فشار و دمای بالای بخار بخوبی همه سطح خارجی خودروهای بزرگ را تمیز می کند.
 2. در روشهای معمول شخصی که قصد نظافت تانکر را دارد به داخل تانکر رفته و بدنه آن را با کمک آب معمولا گرم به همراه مواد شوینده می شوید. که معمولا کار سخت و خطرناکی است . با استفاده از دستگاه تانکرشوی بخار لزوم به حضور فرد نظافت کننده داخل تانکر نیست . خروجی بخار را به تانکر متصل کرده و منتظرمی مانند تا بخار درون مخزن به حدی برسد که کلیه چربی و مواد چسبیده به دیواره ها را با فشار و دمای خودش پاک نماید.
truck washing
 1. در صورتی که بدنه کامیون تبلیغات نصب شده باشد استفاده از روشهای معمولی شستشو ممکن است باعث از بین رفتن این تبلیغات شوند در صورتی که به کمک بخار کمترین آسیب به آنها وارد می شود.
 2. شستشوی ماشینهای سنگین آب زیادی مصرف می کند . به همین دلیل با استفاده از تانکرشوی بخار تا حد زیادی در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.
 3. بدلیل حضور طولانی مدت خودروهای سنگین در جاده ها کف آن بسیار کثیف و آلوده خواهد شد و معمولا لایه سنگینی از گل و لای بر روی این سطوح قرار میگیرد . پاک کردن این جرم ها با روشهای سنتی بسیار دشوار است اما با کمک بخار و قدرت نفوذ پذیری بالای آن هرگونه کثیفی به سرعت تمیز خواهد شد.

 برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با بخارشوی تانکر و ماشینهای سنگین از صفحه اختصاصی تانکر شو بازدید نمایید و در صورت نیاز به راهنمایی خرید تانکرشوی بخار با کارشناسان فنی این شرکت تماس بگیرید.

09306333410-05138437548

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.