لوگو دما بخار

محلول پاک کننده حشرات از بدنه ماشین

محلول پاک کننده حشرات از بدنه ماشین

برای هر ماشین و خودرویی که در جاده های بین شهری و خصوصا مناطق جنگلی و بیابانی در حال تردد می‌باشد، برخورد و به جای ماندن اثر برخورد حشرات کوچک خصوصاً پشه بر روی بدنه و شیشه اجتناب ناپذیر می‌باشد.

اثرات پشه بر روی بدنه خودرو

و همیشه تمیز کردن این نقاط ریز تیره (بوسیله آب) که با چسبندگی زیاد به سطح ماشین برخورد کرده اند کاری بسیار سخت و دشوار و در بعضی موارد غیر ممکن می باشد. دیگر نگران تمیز کردن و پاک کردن آنها نباشید ما به شما محصولی بی نظیر را معرفی می‌کنیم که پاکیزگی خودرو را با  آسودگی خیال به شما ارزانی می دارد.

محصول پاک کننده پشه و حشرات، محلولی تاثیرگذار و پاک کننده برای تمام قسمت های خودرو، از شیشه و لاک خودرو گرفته تا چرم، کرم فلزی سپر و قسمت های پلاستیکی بوده که به راحتی اثرات تازه و کهنه حشرات را برطرف می‌سازد.

همچنین این محصول قادر است فضولات پرندگان را که یک مشکل اساسی برای خودروها می باشد به راحتی برطرف نماید

در این تصاویر نمونه هایی از کثیفی ایجاد شده توسط پرندگان بر روی ماشین ها نشان داده شده است

یقیناً در حالت شستشوی معمولی و عادی صاحبان این ماشین ها مشکلات زیادی برای تمیز کردن این فضولات دارند و حتی در خیلی از موارد شاهد به جای ماندن اثرات فضولات روی رنگ ماشین بعد از شستشو می‌باشیم.

اثرات فضولات پرندگان بر روی بدنه ماشین

چگونه اثر فضولات پرندگان را از روی ماشین پک کنیم

تاثیر نامطلوب فضولات پرندگان بر روی بدنه خودرو

ولی دیگر نگران نباشید با معجزه محلول مخصوص ما هیچ اثری روی رنگ خودرو مشاهده نخواهید کرد

با این محلول بی نظیر چگونه می توان اثر حشرات و فضولات پرندگان را تمیز کرد؟

استفاده از محلول نانو کارواش برای پاک کردن فضولات پرندگان از بدنه خودرو

برای این کار فقط کافیست که کمی از محلول را بر روی قسمت های مربوطه ریخته و بعد از چند لحظه با استفاده از یک ابر یا دستمال آن را تمیز کنید و سپس آن را با آب شسشتو دهید دیگر هیچ اثری از پشه، حشرات و فضولات پرندگان مشاهده نخواهید کرد و هیچگونه صدمه ای هم به رنگ خودرو وارد نشده است بلکه رنگ جلای بسیار خوبی پیدا کرده است

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.