ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 درآمد کارواش سیار – سودی که  یک دستگاه کارواش بخار سیار در سال دارد چقدر است؟

درآمد کارواش سیار – سودی که یک دستگاه کارواش بخار سیار در سال دارد چقدر است؟

در این مطلب میزان درآمد کارواش بخار سیار و عوامل موثر بر آن مورد بررسی قرار میگیرند . در مناطق مختلف جهان کارواش سیار چه درآمدی دارند و چگونه از پس هزینه های جاری خود بر می آیند

سود و درآمد کارواش بخار سیار 

صاحبان کارواش سیار که عملیات شستشو ، واکس زنی و جلا دادن خودرو را با حضور در محل مشتری به وسیله خودرو کابین دار به انجام می رسانند .

هر شخصی می تواند با خرید دستگاه خودرو کابین دار و تجهیزات مورد نیاز کارواش بخارازجمله جاروبرقی ، انواع شامپو فرش ، پالیش دهنده ، شیشه پاک کن ، واکس و موم و جلا دهنده  کسب و کار کارواش سیار خود را شروع نماید.

و براساس منطقه ، تعداد ساعات کار و توانایی مالک برای جذب و حفظ مشتریان در آمد کارواش سیار متفاوت است .

با توجه به اطلاعات درج شده در وبسایت Simply Hired در آمد سالیانه یا سود سالانه یک مالک کارواش سیار حدود 50 هزار دلار می باشد.

از انجایی که این حرفه نیاز به آموزشهای تخصص مورد نیاز راه اندازی یک شغل ندارد و کارآفرینان برای انجام این کسب و کار احتیاج به تخصص بخصوصی ندارد. البته تجربه در این کار بسیار ضروری است و مسلما یک کارواش دار حرفه ای به سرعت میتواند در این کسب و کار به نتایج عالی برسد .

همچنین تجهیز کارواش سیار به برخی تجهیزات از جمله کارواش بخار میتواند اعتبار بیشتری به همچین کسب و کاری بدهد . و در نتیجه در آمد آن افزایش یابد

درآمد کارواش سیار

طبق تحقیقی که در سال 2013 و در بین کارآفرینان مختلف انجام شده ، علاقمندان به داشتن کسب و کار سیار با هزینه ای در حدود 2000 دلار میتوانند کسب و کار خود را شروع نمایند مهارت های مورد نیاز کسب و کار کارواش سیار که در این حرفه کلیدی هستند.

عبارت است از : دقت ، سرعت عمل ، فن  بیان ، روابط عمومی و توانایی جذب مشتری و همچنین مقداری مهارتهای حسابداری و غیره می باشد.

بیشتر بخوانید:

مقایسه هزینه و سود انواع مختلف کارواش

7 مزیت کارواش سیار در مقایسه با کارواش ثابت

درآمد کارواش سیار براساس منطقه

طبیعی است که میزان درآمد در مناطق مختلف با توجه به تراکم جمعیت ، مشغله عمومی مردم ، و تعداد خودرو متفاوت می باشد.

به عنوان مثال طی تحقیقی که موسسه Simply Hired در سال  و در بین صاحبان کارواش سیار برای بررسی درآمد آنها انجام داده است پایین ترین درآمد کارواش سیار در منطقه لوئیزیانا در حدود 39000 دلار در سال (حدود 350 میلیون تومان)و بیشترین درآمد متعلق به کارواش سیاری در واشنگتن دی سی با 79000 هزار دلار در سال (750 میلیون تومان) بوده است.

به همین نسبت درآمد کارواش سیار در شهرهای مختلف ایران نیز میتواند متفاوت باشد اما انچه مسلم است علاوه بر شرایط محیطی نحوه انجام کار ، برخورد با مشتری و از همه مهمتر تبلیغات تاثیر مهمی در افزایش درامد شستشوی ماشین به صورت سیار خواهد داشت.

عوامل دیگر موثر در افزایش درآمد کارواش سیار

میزان درآمد صاحبان کارواش سیار به عوامل دیگری نیز بستگی دارند. از جمله اینکه صاحب کارواش چند ساعت در روز کار میکند یا ساعت کار کارواش چه ساعتی است اصولا کارواش سیار در زمان بیکاری مشتریان بیشتر کاربرد دارد پس ساعت آن تا حدودی با بقیه کارها متفاوت است.

کارواش بخار سیار
کارواش بخار سیار

فرض بر این است که هر کارواش سیار 5 تا 7 اتومبیل را در روز می شوید . آب و هوا نیز به شدت بر این شغل و حرفه تاثیر گذار است.

زمانی که بارندگی باشد کمتر افراد تمایل به حضور در کارواش و شستشوی خودروی خود دارند یکی دیگر از عوامل موثر در درآمد این است که مالک چگونه مایل به کار برای ایجاد کسب و کار است.

چشم انداز کار و میزان در آمد

با توجه به رشد روز افزون تعداد خودروها در جاده ها و شهرها پیش بینی می شود راه اندازی کارواش سیار یکی از مشاغل روبه رشد و قابل توسعه باشد.

کارواش ثابت مشکلاتی از قبلی حضور در مکان مشخص برای مدت زمان معمولا طولانی ، رفت و آمد در محیط های شلوغ و پر ترافیک و در نهایت منتظر ماندن برای انجام خدمات مشتریان دیگر را دارد در حالی که کارواش سیار به محل مشتری خاصی رفته و در هر زمان تنها یک مشتری دارد .

پیش بینی می شود همچنان بر تعداد خودروها مخصوصا خودروهای پیشرفته نه تنها در ایران بلکه در کل جهان افزوده شود و این برای کسب و کار کارواش سیار بسیار مناسب است.

برای دریافت مشاوره تلفنی جهت تاسیس کارواش بخار سیار با شماره های 05138437548 – 09306333410 تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت کاملا حرفه ای و رایگان شما را در این خصوص راهنمایی نمایند .

مطالب مرتبط :

قیمت خرید کارواش بخار سیار

فروش دستگاه کارواش بخار سیار

10 عامل موثر در قیمت کارواش بخار سیار

فیلم پکیج کارواش متحرک نصب شده بر روی وانت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.