ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
 • با ما تماس بگیرید

  05138437548

 • ارسال پیشنهادات

  steamwash.ir@gmail.com

 • تماس با ما
 قیمت خرید دستگاه کارواش بخار سیار و متحرک

قیمت خرید دستگاه کارواش بخار سیار و متحرک

دستگاه بخارشوی کارواش در مدل های مختلفی به بازار ارائه می شود. شرکت های مختلف تولید کننده یا وارد کننده هر کدام مزایای خاصی برای دستگاه خود تعریف می نمایند.

دستگاه کارواش بخارسیار باید مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا بوده و از امنیت کامل برخوردار باشد.

دستگاه ممکن است مصارف مختلفی داشته باشد از جمله موتورشویی خودرو، صفرشویی خودرو، شستشوی بدنه، و حتی شستشوی کف و دیوار منازل و مبلمان داشته باشد.

لذا باید به انواع مدل های شستشو مثل بخار خشک، بخار تر، آب گرم و آب سرد مجهز باشد تا بتواند انواع مختلف سرویس ها را بخوبی ارائه دهد.

کارواش بخار سیار

قیمت خرید دستگاه کارواش بخار سیار مزایا و معایب استفاده از دستگاه بخارشوی سیار بررسی مدل های مختلف دستگاه کارواش سیار، قیمت انواع مختلف مدل های دستگاه کارواش سیار، شرایط فروش و سود اوری کارواش بخار سیار

صنایع دما بخار مشهد دستگاه کارواش بخار را در چند مدل به بازار ارائه می کند.

دسته اول دستگاه دیگ بخار کارواش

این دستگاه که مدل قدیمی کارواش بخار (طرح سوپر بویلر) می باشد هم اکنون توسط همه تولیدکنندگان بویلر برای مصارف کارواش و شستشو به کار می رود.

ساختار دیگ بخار به گونه ای است که یک منبع آب داخل دستگاه تعبیه شده و این منبع تا دو سوم ظرفیت پر از آب می شود. در تماس با حرارت تولید شده توسط مشعل این آب به بخار تبدیل خواهد شد.

در استفاده از این دستگاه بعنوان بخارشوی صنعتی سیار در نظر گرفتن چند نکته ضروری است:

 • ظرفیت دیگ بخار چقدر باشد؟

واضح است که دیگ بخار با ظرفیت بالاتر وزن بسیار بیشتری خواهد داشت پس برای اینکه این دستگاه را بتوانیم بر روی کابین خودرو نصب نماییم مجبور به استفاده از ظرفیت های بسیار پایین بویلر خواهیم بود. این قضیه باعث افت قدرت بخار و کاهش محسوس قدرت شستشو خواهد شد.

 • مدل طراحی دیگ بخار چگونه باشد؟

دیگ بخار در دو مدل افقی و عمودی ساخته می شود. مدل های افقی معمولا ظرفیت های بالاتری دارند اما بدلیل جاگیری بیشتر نمی توان از این مدل بصورت سیار استفاده نمود.

لذا اکثرا دیگ بخار عمودی با ظرفیت پایین مورد استفاده کارواش بخار سیار قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید:

دستگاه کارواش بخار با کیفیت بالا

دستگاه کارواش بخار سوپر استیم ژنراتوری

7 مزیت کارواش سیار در مقایسه با کارواش ثابت

معایب استفاده از دیگ بخار کارواش سیار کدامند؟

 • نداشتن امنیت و خطر انفجار بویلر

منبع آبی که درون بویلر قرار دارد در صورت انفجار خطرات جبران ناپذیری به همراه دارد. مخصوصا اینکه کارواش سیار به محل مشتریان مراجعه می کند.

 • شروع به کار با تاخیر

برای اینکه مخزن اب دیگ بخار کارواش به جوش بیاید، در هر بار روشن کردن باید زمانی حداقل نیم ساعت تایک ساعت برای جوش آمدن این مخزن صبر شود.

با در نظر گرفتن اینکه بعد از هر سرویس دیگ بخار را خاموش کرده و به محل مشتری بعدی حرکت می کنیم. پس برای هربار روشن کردن کارواش بخارشوی باید مدتی صبر نمود تا بخار آماده استفاده شود

دسته دوم دستگاه کارواش بخار فوری (ژنراتوری)

صنایع دما بخار مشهد با سابقه تولید موفق دیگ های بخار برای رفع مشکلاتی که در قسمت قبل بیان شدند اقدام به طراحی و تولید دستگاه کارواش بخار ژنراتوری با قابلیت تولید بخار فوری کرد که مطابق گواهی ثبت اختراع آن هیچگونه خطر انفجاری ندارد.

دستگاه کارواش بخار ژنراتوری نیز در مدلها و ظرفیتهای متنوعی ساخته می شود اما برای اینکه بعنوان کارواش سیار استفاده شود کوچترین سایز آن پیشنهاد می شود. با این تفاوت که بخار تولیدی این مدل بسیار بالاتر از دیگ بخار با همین ظرفیت می باشد.

بیشتر بخوانید:

کدام مدل دستگاه کارواش بخار مناسب شماست؟

بررسی یکی از معایب کارواش بخار طرح مخزنی(فایرتیوب)

دستگاه کارواش بخار ژنراتوری قابلیت تولید بخار بصورت تر و خشک و همچنین آب سرد و گرم را باهم دارد. لذا می تواند برای انواع مختلف شستشو مورد استفاده قرار گیرد.

هر چند امنیت صد در صدی دستگاه بخارشوی صنعتی ژنراتوری مهم ترین مزیتی است که آن را برای کارواش بخار سیار فوق العاده می کند.

اما قابلیت دیگر از جمله عدم ایجاد سر و صدا بر خلاف دیگ بخار، تولید پیوسته بخار در برابر تولید منقطع دیگ بخار، تولید بخار بصورت فوری در مقابل تاخیر زیاد دیگ بخار و همچنین نداشتن مخزن و سبک بودن آن از مزیت های این دستگاه است.

از این به بعد هرجا عبارت کارواش بخار سیار یا بخارشوی صنعتی سیار را استفاده کنیم منظور همین دستگاه کارواش بخار ژنراتوری طرح مینی می باشد.

تخمین قیمت دستگاه کارواش بخار سیار

برای برآورد قیمت دستگاه کارواش بخار باید نوع طراحی، انواع متریال به کار رفته در ساخت آن، تجهیزات بکار رفته در دستگاه و کیفیت آنها، نوع طراحی از نظر تعداد نازل ها را در نظر گرفت.

چون دستگاه کارواش بخار سیار تولید شده امنیت کاملی دارد می‌تواند برای استفاده در محل های شلوغ بسیار مطمئن باشد.

اگر قصد راه اندازی کارواش سیار دارید پیشنهاد می شود که با همه انواع دستگاه های مورد استفاده در این صنعت آشنا شوید و در مورد آنها مطالعه داشته باشید.

اطمینان از امنیت دستگاه کارواش بخار مهم ترین نکته در خرید دستگاه است. پرسنل کارکنان و مشتریان شما ارتباط مستقیمی با این گزینه دارند.

برای اطمینان دستگاه که خریداری می کنید حتما باید گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد تا بتواند درآمد مناسب شما را از کارواش سیار تضمین نماید.

صنایع دما بخار مشهد بزرگترین بازار فروش کارواش بخار را در کشور در اختیار دارد. افراد با تجربه زیادی به ما اعتماد نموده و از محصولات ما استفاده کرده اند.

نمونه های این دستگاه صادرات موفقی به دیگر کشورها نیز داشته است.

هزینه راه اندازی کارواش بخار سیار

قبل از خرید دستگاه کارواش بخار با برقراری تماس با واحد کارشناسان این شرکت اطلاعات کامل و دقیقی از دستگاهی که انتخاب می کنید به دست خواهید آورد، قیمت و امکانات خرید دستگاه کارواش بخار سیار و متحرک در اختیار شما قرار خواهد گرفت و با توجه به شرایط بهترین دستگاه به شما توصیه خواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان خرید کارواش سیار

از آنجایی که صنایع دما بخار مشهد هم تولید کننده دیگ بخار و هم تنها تولید کننده دستگاه کارواش بخار فوری در سطح کشور است از نظر اقتصادی برای ما هیچ تفاوتی ندارد که شما کدام دستگاه را انتخاب خواهید کرد.

اما تجربه چندین ساله ما در تولید دستگاه کارواش بخار و بخارشوی صنعتی و بازخورد مشتریان قبلی دیگ بخار ثابت می کند که دیگ بخار کارواش به هیچ عنوان دستگاه مناسبی برای استفاده در کارواش علی الخصوص کارواش سیار نخواهد بود.

کارواش بخار سیار

مزایای کارواش بخار سیار

کارواش بخار سیار امکان مراجعه به محل مشتران را دارد بنابراین مشتریانی که تمایلی به حضور در کارواش ندارند مانند افراد پر مشغله، صاحبان خودروهای گران قیمت، یا حتی بانوان از این روش استقبال زیادی می کنند.

متقاضی خدمات کارواش تنها با برقراری یک تماس وقت کارواش خودروی خود را در محل موردنظرش تعیین می کند. در حین انجام کارواش صاحب خودرو می تواند به جای معطل شدن در کارواش به امور شخصی خود رسیدگی نماید.

مزیت دوم کارواش سیار بخار این است که با توجه به تولید کم فاضلاب در بخارشویی این روش برخلاف دیگر روش های کارواش سیار قابل استفاده در مکان های زیادی می باشد.

بعنوان مثال می توان از این روش حتی در پارکینگ ها هم استفاده نمود.

کارواش سیار بخار علاوه بر شستشوی خودرو می تواند برای نظافت کف و دیوار مکان های گوناگون مثل مجتمع های تجاری، محیطهای مذهبی، پارکین مجتمع های مسکونی و حتی خدمات مبل شویی و پرده شویی منازل مورد استفاده قرار گیردبه همین دلیل درآمد بالایی برای صاحب کارواش مورد انتظار است.

فیلم پکیج کارواش بخار متحرک بر روی نیسان

1 دیدگاه ها

 • یک دستگاه بخار شور سیار روی ماشین نیاز دارم شماره ۰۹۰۳…۷۹۴۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.