فروش دستگاه کارواش بخار سیار

فروش دستگاه کارواش بخار سیار

در حال حاضر شرکت های زیادی اقدام به فروش دستگاه کارواش بخار سیار در سطح کشور می نمایند . اگر شما نیز قصد انتخاب و خرید دستگاه کارواش بخار را دارید و میخواهید از این دستگاه بصورت سیار استفاده کنید به شما تبریک می گوییم . زیرا در صورت تبلیغات مناسب و انجام کار به صورت حرفه ای درآمد کارواش سیار به عنوان یک شغل جدید بسیار مناسب خواهد بود.

بیشتر بخوانید : 7 مزیت کارواش سیار در مقایسه با کارواش ثابت

در این مطلب قصد داریم در مورد انتخاب یک دستگاه کارواش بخار سیار مناسب شما را راهنمایی نماییم . قبل از بیان هر چیزی لازم به ذکر است دستگاه کارواش بخار موجود در بازار معمولا از نوع بخارشو طرح سوپر بویلر می باشند.

دیگ بخار از یک منبع بزرگ که پر از آب شده و بعد از حرارت دیدن به بخار تبدیل می شود تشکیل شده است. اما نوع دیگر دستگاه کارواش بخار که منحصرا توسط صنایع دما بخار مشهد تولید می شود و هیچگونه نمونه دیگری در بازار ندارد دستگاه کارواش بخار ژنراتوری می باشد . که در طراحی آن مخزن آب حذف شده است . در ادامه مواردی که در زمان انتخاب دستگاه حتما باید در نظر بگیرید بیان خواهد شد:

ایمنی دستگاه کارواش بخار سیار :

کارواش سیار به محل مشتریان مراجعه می کند و معمولا درب منزل یا داخل پارکینگ یا محل های دیگری که ممکن است افراد در حال تردد باشند عملیات کارواش سیار صورت می پذیرد به همین دلیل ایمنی دستگاه اهمیت زیادی دارد .

اگر کارواش بخار استفاده می کنید در نظر داشته باشید که دستگاه دیگ بخار در صورت عدم رعایت نکات فنی توسط سازنده بسیار خطرناک است و احتمال انفجار آن وجود دارد.

دستگاه کارواش بخار ژنراتوری بدلیل نوع طراحی منحصر به فرد آن بر خلاف دیگ بخار کاملا ایمن و ضدانفجار می باشد . در این دستگاه مخزن بزرگ مملو از آب داغ در حال جوش وجود ندارد به همین دلیل احتمال انفجار در آن مطرح نیست .

بیشتر بخوانید: فیلم روشویی خودرو توسط کارواش بخار سیار

فروش دستگاه کارواش بخار سیار

تولید بخار در کمترین زمان ممکن :

دستگاه کارواش بخار سیار باید بتواند به محض حاضر شدن در محل مشتری آماده به کار باشد. در صورت تاخیر در تولید بخار مشتری ناراضی خواهد بود و تعداد مشتریان مورد مراجعه در طول روز به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

طبیعی است که دستگاه دیگ بخار که از یک مخزن آب حداقل 150 لیتری تشکیل شده برای تولید بخار زمان زیادی نیاز داشته باشد.

در صورتی که کارواش بخار بصورت ثابت باشد بعد از یکبار جوش آمدن دیگ بخار میتوان دستگاه را روشن نگه داشت تا بخار برای مشتریان بعدی حاضر باشد ولی  در حالت سیار امکان اینکار وجود ندارد اما تولید بخار در دستگاه کارواش بخار ژنراتوری بصورت فوری و در عرض چند دقیقه خواهد بود.

در حقیقت ایده اصلی طراحی این دستگاه تولید بخار بصورت فوری و کاملا ایمن بوده که در گواهی ثبت اختراع آن که در اختیار صنایع دما بخار مشهد می باشد این ویژگی ها قید شده است .

بیشتر بخوانید : 9 دلیل ثبت اختراع دستگاه بخار فوری ژنراتوری

گواهی ثبت اختراع

تولید بخار بصورت پیوسته :

ممکن است مشتریان کارواش سیار در یک مکان باشند مثلا خودروهای همه ساکنان یک مجتمع مسکونی  یا همکاران در یک اداره، دستگاه کارواش بخار سیار باید توانایی بخار بصورت پیوسته را داشته باشد.

اما در صورت خالی شدن مخزن دیگ بخار باید مجددا منتظر جوش آمدن آب آن باشیم . از آنجا که دستگاه کارواش بخار سیار نمیتواند اندازه های خیلی بزرگی داشته باشد لذا مخزن آن به سرعت خالی شده و نیاز به آبگیری مجدد خواهد داشت .

نحوه کار دستگاه کارواش بخار ژنراتوری به گونه ای است که آب در مسیر حرکت به سمت نازل حرارت دیده  و بخار بصورت پیوسته تشکیل خواهد شد

ایجاد سروصدای کمتر :

به دلیل مراجعه کارواش سیار به محل مشتری که میتواند مناطق اداری یا مسکونی باشد دستگاه کارواش بخار باید کمترین میزان سرو صدا را داشته باشد.

احتمالا همگی خوانندگان تجربیاتی از صداهای ناهنجار دیگ بخار نصب شده در موتورخانه منزل یا محل کار دارند یا شنیده اند. دیگ بخار دستگاهی است که نویز زیادی ایجاد می کند به همین دلیل برای استفاده به عنوان کارواش بخار سیار ممکن است مشکلاتی برای شما بوجود آورد.

اما دستگاه کارواش بخار ژنراتوری هیچگونه صدای اضافی تولید نمیکند و تنها صدای پاشش پرفشار بخار از آن شنیده می شود که هم میزان آلودگی صوتی بسیار کمتری دارد و هم در صورت تمایل مشتری به استفاده از مزایای متنوع بخار قابل چشم پوشی است.

 فروش دستگاه کارواش بخار سیار

صنایع دما بخار مشهد در ابتدا با فروش دیگ بخار با حجم مناسب به عنوان اولین تولیدکننده دستگاه بخارشوی در ایران شناخته شد. بعد از گذشت چند سال و با بررسی نقطه نظر مشتریان از سراسر کشور و مشتریان خارجی و دریافت تجربیات این عزیزان در صدد رفع مشکلات موجود بر آمد.

کارواش بخار سیار
کارواش بخار سیار

مشکلاتی که در همین مطلب بیان شدند از جمله ایمنی صد در صدی دستگاه، تولید بخار بصورت فوری و در کمترین زمان و بصورت پیوسته و همچنین سر و صدای کم به علاوه مصرف سوخت بالای دیگ بخار مواردی بودند که اغلب استفاده کنندگان دیگ بخار از آن رنج می برند.

از همین رو دستگاه کارواش بخار ژنراتوری با داشتن همه مزایای فوق توسط این شرکت تولید و به فروش می رسد .

لازم به ذکر است صنایع دما بخار مشهد در حال حاضر به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح دیگ بخار صنعتی استاندارد شناخته می شود که نمونه کارهای مختلفی در صنایع گوناگون در اقصی نقاط کشور دارد و حتی صادرات موفقی در کشورهای دیگر داشته است.

اما با توجه به مزایای بیان شده برای دستگاه تولید کننده بخار ژنراتوری این دستگاه عمدتا توسط صنایعی که نیاز به بخار برای شستشو و تمیز کردن دارند مورد استفاده قرار میگیرد.

قابلیت های این دستگاه باعث شده مورد توجه شرکت ها و کارخانجات تولیدکننده بزرگ مانند راه اندازی خط دوم درسالن رنگ ایران خودرو، ساخت دستگاه شوینده بخار در مجموعه خودرو مهر، صنایع لاستیک سازی توس ، شرکت قطار شهری مشهد و موارد متعدد دیگر قرار گرفته و ابعاد بزرگ این دستگاه هم اکنون در این شرکتها به عنوان بخارشوی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه ژنراتوری در سایزهای مختلفی تولید شده و کاملا قابل سفارشی سازی توسط مشتری می باشد. بهترین مورد برای استفاده با توجه به نوع کاربرد و هزینه شما، نوع خودروی کابین دارموجود و تعداد مشتریان احتمالی توسط کارشناسان فنی به شما توصیه خواهد شد.

جهت مشاوره و دریافت جزئیات بیشتر با کارشناسان ما در صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمایید.

05138437548 – 09306333410