ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
 • با ما تماس بگیرید

  05138437548

 • ارسال پیشنهادات

  steamwash.ir@gmail.com

 • تماس با ما
 بهترین و موثرترین روش صفرشویی ماشین با دستگاه های کارواش بخار

بهترین و موثرترین روش صفرشویی ماشین با دستگاه های کارواش بخار

بخار برای استفاده در همه سطوح و قسمتهای وسایل نقلیه مناسب است و ابزار کامل همه کاره برای صفرشویی خودرو است از کارواش بخار ژنراتوری برای طیف گسترده ای از برنامه های صفرشویی استفاده میشود از جمله:

 • تمیز کردن داخلی یا توشویی خودرو ، که شامل صندلی های چرمی یا پارچه ای، درب ها، نگهدارنده های فنجان، داشبورد ها، دریچه ها و منافذ و کنسول های مرکزی است.
 • مناسب بودن برای بیرون شویی خودرو از جمله چرخ ها، لبه ها و بدنه.
 • حذف لکه های سنگین و بو از پارچه.
 • از بین بردن لکه های نمکی و تمیز کردن فرش های کف
 • چربی زدایی و صفر شویی موتورها
 • تمیز کردن پنجره های ماشین

توشویی ماشین با بخار

تمام دستگاه های کارواش بخار ما مناسب برای توشویی هستند. شما نتایج را باور نخواهید کرد!

لوازم داخلی خودرو

توشویی ماشین با بخارزمانی که از کارواش بخار بر روی صندلی ها استفاده می کنید اینکار با آبرسانی چرم روکش صندلی را به حالت اول بر میگردانند . بخارشویی نتایج فوق العاده ای روی پارچه های حساس به آب دارد. از آنجا که دستگاه های بخارشوی ، بخار را با مقدار بسیار کم آب (فقط 5٪) تولید می کنند، پارچه هایی از قبیل آلکانتارا یا جیر می توانند با پاک کننده های بخار اتومبیل، با خیال راحت تمیز شوند و و شما سطوح را خشک تحویل میگیرید.  بهترین راه برای بخارشویی داخلی خودرو، استفاده از بخار با به کار بردن ابزار مثلثی با یک پارچه میکروفایبر است. برای سطوح سخت، شما  می توانید از طرف پرزدار به طور مستقیم بدون استفاده از پارچه، برای کثیفی های سنگین استفاده کنید و سپس مکش ایجاد کنید. تمیز کردن با بخار همچنین بهترین روش برای از بین بردن  رنگ یا لکه ها از صندلی های چرم است.

بخارشویی پنجره های خودرو

بخارشویی پنجره های خودرو

بخار شویی پنجره ها بسیار ساده تر در مقایسه استفاده از محصولات شیمیایی است، زیرا هیچ اثری بر جای نگذاشته و برای سلامتی کسانی که از آن استفاده می کنند کاملا ایمن است.  بخار را با  ابزار پنجره (تی شیشه پاک کن) به کار برید و از یک دستمال  برای پاک کردن رطوبت استفاده کنید و یا بخار را به طور مستقیم بر روی سطح اسپری کنید و با یک پارچه میکرو فایبر تمیز کنید.

 بخارشویی جا لیوانی

باقی مانده چسبناک نوشیدنی ها در جا لیوانی به راحتی با لنس بخار برداشته می شود و با پارچه ی میکروفیبر پاک می شود.

شستشو با بخار چارچوب و لبه ی درب های خودرو

فشار بخار بالا به سرعت خاک و روغن را از بین می برد و از انجا که گرما پس ماندهای چسبیده را ذوب میکند در نتیجه لبه ها به طور کامل به حالت اول برمیگردد. به راحتی پس از بخارشویی ، با پارچه میکروفایبر، بقایا را پاک کنید.

بخارشویی کنسول و داشبورد

بخارشویی کنسول و داشبورد خودرو

استفاده از بخار در داشبورد و فرمان به طور موثر گرد و غبار و خاک را از بین می برد. بخار کم رطوبت خارج شده از دستگاه کارواش بخار،  با یک لنس روی سطوحی مانند رادیو، کنترل های چرخ فرمان، دستگیره ها، سیستم های تهویه، دکمه ها و سوئیچ ها به کار برده میشود و به راحتی بوها و لکه ها را ازبین می‌برد.

شستشوی بخار سیستم تهویه خودرو

انجمن های آلرژی، بخار را بهترین راه برای از بین بردن آلرژن ها و گرد و غبار می دانند. فشار و گرمای تولید شده توسط  بخارشوها به طور موثر خاک، گرد و غبار و میکرو ارگانیزم های

موجود در سیستم تهویه را با پرتاب سریع بخار به درون هر دریچه از بین می برد.

بیشتر بخوانید: توشویی خودرو با دستگاه کارواش بخار

بخارشویی فرش های ماشین

بخار شویی فرش های ماشین و پادری ها

فرش های ماشین تان را با دستگاه های کارواش بخار بازسازی کنید!

بخارشویی فرش های ماشین

تمیز کننده های بخار، خاک و بو های نامطبوع را از فرش پاک می کند و موها از الیاف فرش برداشته شده و موجب بهبود ظاهر کلی فرش می شود.بعد از بخارشویی تنها چند دقیقه طول می کشد تا فرش خشک شود.

بخار شویی برای حذف لکه های نمک

 بخارشوها  به راحتی اثرات نمک روی فرش را از بین میبرند. سنگ های نمک را با استفاده از  بخارشو و برس صفرشویی ماشین از بین ببرید و سپس برای انحلال فوری بقایا، با استفاده از یک پارچه میکرو فایبر تمیز کنید.

 روشویی با بخار

دستگاه های کارواش بخار ما دارای دما، فشار بخار و فشار موثر برای روشویی با کیفیت بدنه خودرو هستند.

بیشتر بخوانید : چه چیزهایی به رنگ خودرو آسیب می رساند؟

بخارشویی بدنه خودرو

بخار شوها به طور فزاینده ای به یک روش محبوب برای تمیز کردن بدنه بیرونی خودروها تبدیل شده اند. بخارشو باید برای استفاده در روشویی خودرو بسیار قدرتمند باشد.  با کمتر از یک گالن آب، میتوانید بیرون ماشین را از بالا به پایین تمیز کنید.  از آنجا که فاضلاب کمی پس از بخارشویی خودرو روی زمین باقی می ماند ، انعطاف بالایی برای صفرشویی خودرو در هر مکانی فراهم می کند . بدنه ماشین صاف نیست؛ گودی ها و منافذ زیادی دارد.  این تله های گرد و غبار و روغن با گذشت زمان، باعث می شود ماشین شما گرفته و کدر شود.  بخار منافذ و گودی ها را باز می کند و گرد و غبار و روغن را از بین می برد و درخشش اصلی رنگ خودرو را به آن باز می گرداند.

بیشتر بخوانید : آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب وارد می کند؟

از بین بردن لکه شیره درختان از بدنه خودرو

از بین بردن عصاره ای که از درختان بر روی ماشین ها می ریزد، بسیار دشوار است. به وسیله یک پارچه میکرو فایبر بر روی ابزار مثلثی، شیره  به راحتی جدا میشود، بخار شیره درخت را ذوب میکند و لکه را از بین می برد.

شستشوی چرخ و رینگ با بخار

سوخت دیزلی و اگزوز

سوخت دیزلی یک لایه روی بدنه و سراگزوز ایجاد می کند که می تواند با بخار برداشته شود.

شستشوی چرخ و رینگ با بخار

چرخ ها، رینگ ها و ترمزها به سرعت با یک لایه سنگین گرد و غبار پوشیده می شود. با استفاده از بخار و یا با تزریق آب جوش، می توانید گرد و غبار ترمز را ذوب کنید و به راحتی آن را از بین ببرید.

بیشتر بخوانید : 4 مرحله اصلی صفرشویی خودرو با بخار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *