لوگو دما بخار

محافظت از خودرو با نانو کارواش

محافظت از خودرو با نانو کارواش

یکی از روش هایی که برای محافظت از یک ماشین یا خودرو از قدیم مرسوم می باشد، این است که شما یک روکش و کاور مناسب بر روی آن قرار دهید.

  نانو کارواش یا محافظت از ماشین با روکش های نامرئی

محافظت از ماشین با روکش نامرئی

 این سبب خواهد شد تا خاک و مواد آلوده کننده با بدنه و رنگ خودرو تماس نداشته باشد ولی مشکل اینجاست که شما همیشه قادر نخواهید بود از این روکش ها استفاده کنید خصوصا در حال رانندگی.

 روش دیگر استفاده از روکش های سلفونی است که در برخی موارد مورد استفاده قرار می گیرند ولی مشکلات خود را دارا می باشند.

روکش سلفونی خودرو

ما به شما ماده ای را پیشنهاد می کنیم که همان کار روکش را انجام می دهد و در عین حال هیچ مزاحمتی برای رانندگی شما ایجاد نخواهد کرد.

این مواد که با تکنولوژی نانو تولید شده اند قادر می باشند که یک روکش نامرئی برای خودرو شما ایجاد کنند و تا درصد بسیار بالایی از چسبیدن ذرات و آلودگی ها به بدنه و شیشه جلوگیری نماید.

لذا خودرو شما تا مدت زیادی نیاز به کارواش نخواهد داشت.

محلول نانو کارواش یا گاراژ خودرو ماده ای غلیظ و محلولی اکریل ذونیل با کیفیتی عالی بوده و برای نظافت و حفاظت از انواع رنگ های متالیک، چند لایه، لاک های زینتی و لاک های نانو بسیار مناسب و موثر می باشد.

تصویر شستشو با نانو کارواش

این روکش نامرئی بر روی رنگ ماشین لایه ای با خواص نانو ایجاد می کند که سبب محافظت در برابر باران های اسیدی، اشعه های یو وی(UV)، شیره درختان، آب های گل آلود ، فضولات پرندگان و محو شدگی در بلند مدت می شود.

این محصول علاوه بر پولیش، تمیزی ودرخشندگی، عمل حفاظت فیزیکی از خودرو را برای سه ماه به همراه آورده و دیگر هیچ تاثیری از سفیدک، پرزهای زرد و سفید بر روی لاک خودرو و شیارها و درزها و قسمت های پلاستیک به جا نمی گذارد.

نانو روکش کارواش برای تمیز کردن و جلو گیری از:

عوارض جوی، اشعه ماورا بنفش، آلودگی های ذغال سنگ و صنایع، نمک، برف،زنگ زدگی، قیر، حشرات(پشه)، لکه های چربی و لکه های نفتی تولید شده است.

و همچنین علاوه بر بی نیاز کردن خودرو از کارواش برای مدت طولانی از ایجاد خط و خش های ریز نیز جلوگیری می کند.

روش استفاده از نانو روکش کارواش:

توجه توجه : یک بطری از روکش نامرئی برای حداقل 5 خودروی سواری کافی می باشد.

 ابتدا خودرو را تمیز شستشو کرده و بطری را خوب تکان دهید. مقدار کمی از ماده را(100 میلی لیتر برای هر خودرو) با یک دستمال نخی یا کتان بر روی محل مورد نظر از ماشین مالیده و پس از خشک شدن(حدود 5 دقیقه بعد) بدون پولیش کردن و مالیدن زیاد با یک دستمال دیگر آن را جلا دهید.

محلول شستشوی نانوی ماشین

تمیز کردن شیشه خودرو با محلول نانو

باید توجه داشته باشید که بر روی سپر و قسمت های پلاستیکی نگذارید مایع خشک شود و استثنائا قسمت های پلاستیکی را کمی پولیش کنید.

 با توجه به نانو تکنولوژی بودن محصول، خودروی شما برای مدت طولانی نیاز به کارواش ندارد.

فقط کافی است هر زمان روی بدنه خودرو گرد و خاک مشاهده کردید با یک ابر خشک آن را پاک کرده و جلای آن را بازگردانید.

در صورت رانندگی در گل و لای و لجن، خودروی شما 50 درصد از سایر خودروها کمتر کثیف شده و نانو تکنولوژی بودن مایع باعث عدم زنگ زدگی و پوسیدگی خودروی شما می شود.

تفاوت استفاده از محلول نانو تمیز کننده شیشه

مقایسه استفاده از محلول نانو کارواش

این محصول بی نظیر نانو کارواش، حتی قادر است از رنگ خودرو در برابر آتش و حرارت نیز محافظت نماید

محلول شستشوی نانوی ماشین فرمول 1

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.