7 مزیت کارواش سیار در مقایسه با کارواش ثابت چیست؟

7 مزیت کارواش سیار در مقایسه با کارواش ثابت چیست؟

امتیاز کارواش سیار مزایای سودآور بیشتری نسبت به کارواش ثابت ارائه می دهد. اینجا دلایل این چرایی بیان می شود.

بله کارواش سیار، ممکن است کمی متفاوت با خدمات کارواش سنتی باشد که همه ما به آن عادت کرده ایم. با این حال، از این که چگونه این حق امتیاز می تواند درها  را به حرفه کارواش سودمندتر باز کند متعجب خواهید شد.

 7 دلیل اینکه چرا کارواش سیار سودآورتر است:

CARWASH

1.ساعت کار نامحدود کارواش سیار

از آنجایی که کارواش سیار محدود به ساعت های کاری که کارواش سنتی باید رعایت کند نیست، کارواش سیار به هیچ مشتری نه نمی گوید.

این می تواند در وسط شب، صبح خیلی زود، در طول ناهار، یا شام آنها باشد! این مشتری می تواند مال شما باشد. اگر کارواش ثابت در محدوده وسیعی از 9 تا 5 بعد از ظهر فعالیت کند، تمام بقیه مشتریان از ساعت 5 بعد از ظهر به بعد می توانند مال شما باشند.

بقیه ساعت ها، شما می توانید به مکان دیگری بروید و سایر مشتریان را کشف کنید. بدون اینکه صاحب ماشین منتظر بماند! هیچکدام از مشتری ها از دست نمی روند!

گروه دیگری از صاحبان خودرو وجود دارند که نمی خواهند به کارواش ثابت بروند، زیرا آنها ترجیح می دهند از راحتی خانه و گاراژ خود استفاده کنند.

آنها ترجیح می دهند در صف های طولانی منتظر نمانند – اینها می توانند مشتریان شما باشند!

یک مقاله تحقیقاتی در سال 2010 به بازار هدف شما اشاره می کند: افرادی که زمان برای آن ها ارزش دارد. که اساسا ترجمه می شود به “هرکس” درست است؟

نمونه های خاص تر: جوامع با صاحبان وسایل نقلیه لوکس، مدیران کسب و کار، پارکینگ های بسیاری از مراکز خرید، شرکت ها و کسب و کارها مانند اجاره اتومبیل، ناوگان تجاری و غیره.

تحقیقات دیگر این نکته را ثابت می کند و تأکید می کند که انعطاف پذیری در واقع بهترین مزیت امتیاز کارواش سیار است. شما انعطاف بیشتری دارید، به مشتریان بیشتری هم خدمت می کنید. مشتریان بیشتر همیشه به سود بیشتر تعبیر خواهند شد.

2.هزینه های پایین راه اندازی

هزینه های راه اندازی شما قطعا در محاسبه سود شما بسیار مهم خواهد بود. البته، هرچه هزینه های شروع کار بیشتر باشد، سود شما کمتر می شود. از سوی دیگر، هزینه های پایین تر راه اندازی به شما اجازه  راه سریع تر برای بازگشت سرمایه گذاری تان را می دهد.

از آنجا که شما سیار هستید، نیازی به پرداخت هزینه برق و مزایای محل ثابت، نگهداری فیزیکی، هزینه اجاره و خیلی بیشتر ازین ها ندارید.

با توجه به کتاب “چگونه برای شروع کسب و کار خانگی حرفه صفرشویی خودرو اقدام کنیم” توسط رنی دویل، شما می توانید حرفه صفرشویی سیار را با سرمایه بسیار کم شروع  کنید.

علاوه بر این، در یک مقاله تحقیقاتی، نقل شده است که صفرشویی سیار حتی می تواند با بودجه بسیار کم شروع شود.

 

3.هزینه های تولید پایین تر

مزیت کارواش سیار فقط هزینه های راه اندازی پایین نیست، بلکه نگهداری آن بسیار عملی است.  یک مقاله تحقیقاتی بیان می کند که هزینه های عملیاتی در تعیین اینکه آیا کسب و کار شما یک ایده سودآور است بسیار مهم است.

این شامل همه چیزهایی است که محصول و یا خدمات شما را توسعه و تولید می کند. هزینه عملیاتی پایین قطعا به معنی افزایش سود است.

برای داشتن تصویر دقیق تر از اینکه چگونه می تواند یک امتیاز کارواش سیار سودمند باشد، مقالات مربوط به راه اندازی کارواش بخار سیار می گوید که با هزینه 15 دلار در مواد شوینده و سوخت، شما می توانید تا 16 اتومبیل در روز بشویید.

شما حتی می توانید در معادله، حداقل هزینه کارگر را اضافه کنید. با استفاده از امتیاز کارواش سیار شما نیازی به استخدام کارکنان کارواش سنتی ندارید.

شما می توانید یک کارمند نیمه وقت یا یک فرد آماده تماس بگیرید. او فقط می تواند در صورت نیاز گزارش دهد. همه این عوامل به معنی افزایش سود بیشتر برای کسب و کار شما می باشد.

4.ارتباط  بیشتر با مشتری

یکی از مزایای صفرشویی سیار این است که آنها با مشتریانشان ارتباط  بیشتری می گیرند. در وهله اول، شما در منطقه ای هستید که مشتریان راحت تر هستند – در خانه های خود یا مکان های کسب و کار خودشان.

این به این معنی است که آنها برای گفتگوهای صمیمانه، آرام تر و آزادتر هستند. شما می توانید از این فرصت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازها و خواسته های آنها از نظر خدماتی که ارائه می دهید استفاده کنید.

این نیز شانس شما را برای ارائه گزینه های بیشتر آنچه که شما در حال حاضر در منوی کارواش خود دارید، افزایش می دهد.

5.فرصت های گسترش کار

بله، شما فرصت های بهتر و سریع تری برای گسترش کارواش سیار خود دارید. همه آنچه شما نیاز دارید یک وسیله نقلیه دیگر است. این وسیله حتی می تواند یک خودروی تازه خریداری شده نباشد.

حتی می تواند یک وسیله نقلیه اجاره ای باشد که شما می توانید آن را فقط در صورت نیاز استفاده کنید. توسعه همچنین می تواند هدف قرار دادن یک گروه جدید باشد که با استفاده از امتیاز کارواش سیار سخت نخواهد بود.

6.بازاریابی حداقلی

با یک کارواش سیار، انجام کار روزمره شما، بازاریابی است. اگر فقط در یک مکان ثابت قرار بگیرید، نمی توانید با مشتریان جدید از مکان های مختلف دیدار داشته باشید.

با توجه به  تحقیقات، آنچه شما باید انجام دهید این است که فقط در هر مجتمع تجاری در دسترس خودتان متوقف شوید و با هر مشتری کارواش بالقوه صحبت کنید. در حال حاضر، این کار به بودجه زیادی نیاز ندارد، آیا ان را انجام می دهید؟

7.کنترل کسب و کار خودتان

تحقیقات می گوید دلیل اینکه صاحبان کسب و کار به سمت سیار می روند، این است که آنها می خواهند فرمان کسب و کار خود را نگه دارند .

همانطور که در مقاله ذکر شده است، “من تصمیم گرفتم به سمت سیار بروم چون میخواهم در کنترل باشم. من ماشین خودم را دارم، می توانم هر کجا که می خواهم بروم و اجاره من افزایش نمی یابد. ”

به نظر می رسد در رابطه با یک حرفه کارواش سیار، این بدان معنی است که صاحب حرفه کارواش می تواند به راحتی بر آنچه که او مهم می داند و جایی که او می خواهد کسب و کار ش برود تمرکز کند.

شما می توانید از تعطیلات آخر هفته، تعطیلات خود و… سود حاصل کنید وقتی که همه خدمات کارواش ثابت بسته می شوند یا مشغول استراتژی برای پرداخت هزینه نگهداری خود هستند.

آیا شما آماده هستید که صاحب امتیاز کارواش سیار شوید؟

شاید سوال صحیح تر این باشد که آیا شما آماده هستید که صاحب امتیاز یک صفرشویی سیار سودمند باشید؟

اکنون این فرم را پر کنید!