لوگو دما بخار

خش گیر خودرو نانو

خش گیر خودرو نانو

خش گیر نانو کارواش برای هر نوع خط و خراش  روی هر چیزی

زمانی که شیء سخت یا نیمه سخت به رنگ ماشین مالیده می شود یا با آن  برخورد می کند می تواند سبب ایجاد خراش یا خط شود.

خراش یا خط در اصل یک شیار میلیمتری یا میکرومتری است که در سطح رنگ ایجاد می‌شود و عمق این شیار ممکن است آن قدر پیش رود که تا بستر زیر رنگ نیز برسد.

در خیلی از این شیار ها برخی آلودگی ها و یا رنگ شیء مالیده شده نیز وارد می‌شود که این سبب حبس فیزیکی آن شده و کار تمیزکاری را مشکل می سازد زیرا هیچ دستمالی برای تمیز کردن آنقدر توان ندارد تا به این خراش های میکرومتری وارد شود

از بین بردن خط و خش خودرو

لذا تمیز کردن این خط و شیار ها معمولا کاری غیر ممکن است.

معرفی محصول خش گیر نانو کارواش

حال ما به شما محصول خش گیر نانو کارواش را معرفی می کنیم که این مشکل را برای شما براحتی برطرف می کند

این خش گیر نانو که شبیه یک پماد سمباده ای عمل می نماید و خراش ها و خط های سطحی و نیمه عمیق خودرو را از بین برده و زنگ زدگی ها را نیز برطرف می سازد.

 نمونه خش گیری با خش گیر نانو

تاثیر گذاری این خط و خش گیر نانو کارواش نه تنها بر روی رنگ و بدنه انواع ماشین بی نظیر است بلکه بر روی اشیاء دیگر از قبیل:

 رویه های لاکی خودرو، کاروان، موتورسیکلت، دوچرخه، قایق، وسایل خانه، ظروف لعابی، کاشی، ظروف برنجی، آلومینیوم، سرامیک، ظروف چینی، شیرآلات فلزی، فلزهای اکسید شده و خیلی چیزهای دیگر نیز قابلیت استفاده دارد.

روش استفاده از خش گیر نانو کارواش:

خش گیر نانو کارواش را با یک دستمال کتان یا پنبه با توجه به عمق و بزرگی خراش و زنگ زدگی بر روی محل مورد نظر به صورت دایره وار بسایید.

چگونگی از بین بردن خش خودرو با خش گیر نانو

در صورت استفاده از ماشین های خش گیر مراقب سایر قسمت های لاک خودرو باشید.

زمان مورد نیاز برای برطرف کردن خط و خش ها از 10 ثانیه تا 30 دقیقه با توجه به نوع آن متغیر است. برای خراش های عمیق و قسمت هایی که لاک از بین رفته است، بهتر است با یک مداد مخصوص رنگ لاک را تجدید کرده و پس از خشک شدن رنگ، مواد اضافه و غیر همسطح را با کرم خش گیر تمیز و مرتب کنید.

توصیه ما به شما این است که بعد از استفاده از خش گیر نانو و برطرف کردن ایراد موردنظر، خودروی خود را با استفاده از روکش نامرئی نانو کارواش برای مدت طولانی محافظت نمایید.

خش گیر خودرو نانو

۱ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.