ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 پکیج های کارواش بخار سوپر بویلر-دیگ با پلاک استاندارد (نانو بخار)

پکیج های کارواش بخار سوپر بویلر-دیگ با پلاک استاندارد (نانو بخار)

پکیج های دیگ کارواش بخار سوپر بویلر – دیگ طرح فایرتیوب تولید شده با پلاک استاندارد ملی ایران (نانو بخاراستاندارد)

کارواش بخار سوپر بویلر یا سوپر دیگ مطابق طراحی دیگهای بخار فایرتیوب(لوله آتشی) و با پلاک بازرسی استاندارد تولید می شوند و این طراحی دستگاه کارواش نانو بخار بر اساس دو طرح رایج عمودی و افقی تولید می گردند.

boiler steam

پکیج دیگ کارواش بخار چیست؟

این محصول دارای ساختار طراحی استاندارد دیگ و بویلر بخار فایر تیوب یا لوله آتشی می باشد.

دیگ های بخار اصولاً دارای دو طرح ساخت کلی واتر تیوب(لوله آبی) و فایر تیوب(لوله آتشی) می باشند که در طرح اول بخار در سیستم های لوله ای تولید می گردد و در طرح دوم بخار در مخازن تحت فشار که لوله های عبور آتش از داخل آن عبور می کنند تولید می گردد.

دیگ های سری اول یعنی لوله آبی بیشتر برای کاربردهای بخار نیروگاهی در ظرفیت های بسیار بالا استفاده می گردد و سری دوم یعنی مخزنی فایر تیوب در مصارف عمومی صنایع کاربرد دارند.

در کشور ایران برای تولید دیگ های بخار سری دوم با توجه به خطرات و حوادث بسیار خطرناک ناشی از انفجار مخزن، استاندارد اجباری ملی به شماره 4231 تدوین شده که باید طبق دستورات و الزامات آن ساخته شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دیگ های بخار می توانید به پرتال تخصصی مشهد بویلر متعلق به این گروه مراجعه نمایید.

با عنایت به مقدمه ذکر شده دستگاه پکیج دیگ کارواش بخار تولید شده توسط این شرکت محصولی است که برای تولید بخار در کارواش های بخار مطابق استاندارد ملی ایران طراحی و تولید شده است.

تمام محصولات کارواش بخار این شرکت ، تحت نظارت و بازرسی شرکت های فنی مورد تایید سازمان استاندارد تولید شده و دارای پلاک و گواهی بازرسی معتبر می باشد.

دستگاه پکیج کارواش بخار با استقبال روز افزون واحد های خدماتی کارواش های سواری و کامیون ها روبرو شده است و گوی سبقت را از شستشوی ماشین ها با آب سرد و آب گرم به دلیل مزایای بسیار مهم آن ،گرفته است.

امروزه در کارواش های جدید برای شستشوی داخل خودرو ها (دوراکلین)، داخل موتور و روشویی آنها به راحتی و با سرعت بسیار زیاد از این تکنولوژی مدرن در کنار مواد و افزودنی های مناسب استفاده می گردد.

افزایش درآمد در واحدهای خدمات شستشوی ماشین ها آنقدر چشمگیر بوده است که هزینه خرید این تجهیزات در همان ماه های اول بطور کامل مستهلک می گردد.

استقبال عمومی دارندگان خودرو ها از این تکنولوژی به حدی است که در خیلی از محل هایی که از این تجهیزات استفاده می کنند حتی انتظار و صف مشتریان را نیز شاهد هستیم.

توصیه مهم :

از نکات مهم در خصوص دستگاه پکیج کارواش بخار، ایمنی و کیفیت استاندارد آن می باشد و همانطور که ذکر شد بنابر قانون دیگ های بخار ، باید مطابق استاندارد ملی و تحت نظارت شرکت های بازرسی فنی صورت پذیرد.

دیگ های کارواش بخار به دلیل اینکه با فشار و دما ارتباط دارند مبحث ایمنی آنها بسیار با اهمیت می باشد لذا از خریداران تقاضا می گردد که با تحقیق بیشتری نسبت به خرید اقدام فرمایند چراکه در صورت انفجار و خرابی مولد بخار، خریدار قانوناً مقصر شناخته خواهد شد و صدمات جانی و مالی را بایستی پاسخگو باشد.

لازم بذکر است حتی شرکت های بیمه پاسخگوی محصولات غیر استاندارد نمی باشند. حتما این مقاله را بخوانند.

محصولات پکیج کارواش بخار این شرکت با پلاک طلایی بازرسی استاندارد و با کیفیت لوازم مرغوب و مناسب با شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش 15 ساله ارائه می گردد.

توجه :

افراد سودجویی هستند که بصورت کارگاهی اقدام به تولید غیر مجاز کارواش بخار غیر استاندارد می نمایند ولیکن مدعی ارائه گواهی استاندارد و گارانتی می باشند.

و این در حالی است که از ارائه آدرس محل تولید و دفتر فروش خود نیز امتناع می ورزند بنابراین فقط کلاه بردار می باشند لذا خواهشمند است که خریداران محترم دقت لازم در خرید خود اعمال کنند تا انشاءالله دچار مشکل نشوند.

یا برخی از تولید کنندگان غیر استاندارد با ارائه یک نمونه تقلبی یا نمونه پلاک از یک دیگ نامشخص یا موارد دیگر اقدام به فریب مشتریان می نمایند.

لذا تنها روش برای اطمینان از اینکه یک دیگ بخار فایرتیوب بصورت استاندارد تولید شده این می باشد که از تولید کننده آن تقاضای دریافت پلاک بازرسی استاندارد معتبر داشته باشید.

و حتماً اطمینان کسب کنید که سریال تولید محصول با سریال پلاک شرکت بازرسی یکسان می باشد و درنهایت برای اطمینان بیشتر میتوانید با شرکت بازرسی نیز تماس بگیرید و از صحت پلاک بازرسی مطمئن شوید.

دوست گرامی بدون توجه به اینکه از کجا و چه محصولی را مورد تایید قرار می دهید برای استفاده در کارواش بخار ولی توجه به چند مورد دیگر نیز مهم است:

1-ظاهر زیبا برای یک دستگاه کاربردی امری بسیار پسندیده است ولی مواظب باشید در تله سودجویان برای محصولات غیر استاندارد قرار نگیرید و حتما پلاک بازرسی معتبر برای همان دیگ با امکان استعلام از سازمان استاندارد را درخواست نمایید.

2-قراردادن تمام یک دیگ از جمله تجهیزات کنترلی و اصلی در داخل یک پکیج بسته ، کاری بسیار اشتباه در طراحی دستگاه می باشد و دلیل آن هم این است که در صورت بروز خرابی و یا خطا در تجهیزات کنترلی این امر می تواند سبب بروز مشکلات خطرناکی شود و همچنین امر سرویس و تعمیر را نیز دشوار می نماید.

و در آخر نیز برای اطمینان صد در صدی از اینکه هیچ مشکلی وجود نداشته باشد باید برای کسب اطمینان از اعتبار خود شرکت های بازرسی یا از طریق موسسه استاندارد و یا گواهی صادر شده برای آنها توسط سازمان ملی استاندارد اقدام نمایید.

اگر این موارد را کنترل کنید میتوانید اطمینان کسب نمایید که دیگ خریداری شده مطابق استاندارد ملی ایران تولید شده است.

مدل های مختلف پکیج دیگ کارواش بخار :

1- پکیج کارواش بخار طرح عمودی استاندارد

این محصول فقط برای استفاده در کارواش های کوچک طراحی و تولید گردیده است و برای کارواش های بخار حرفه ای توصیه نمی شود و از امکان نصب روی شاسی متحرک نیز برخوردار می باشد.

این کارواش بخار استاندارد در طرح عمودی یا ایستاده مطابق استاندارد ملی ایران به شماره 4231 طراحی شده و تمام عملکرد آن اتوماتیک می باشد.

کارواش های سواری که تعداد موارد شستشو در آنها از یک مورد در ساعت تجاوز نمی کند و تعمیرگاه ها و اتو سرویس ها و برخی موارد صنعتی از مهم ترین مصرف کنندگان این محصول می باشند.

کارواش بخار طرح عمودی استاندارد
2-پکیج کارواش بخار بویلر افقی فایر تیوب بهینه شده استاندارد

این محصول با هدف تولید بخار با حجم بالا و کیفیت مناسب در کارواش برای روشویی ، موتورشویی و داخل شویی طراحی و تولید شده است.

این طراحی که بصورت افقی می باشد دارای دو مزیت بسیار مهم ذیل نسبت به طرح های عمودی است:

*- راندمان حرارتی بسیار بالاتر است و لذا مصرف سوخت در این طرح نسبت به طرح عمودی و خصوصا نسبت به برخی از مدل های غیر استاندارد موجود در بازار تا سه برابر کاهش یافته است.

*-ایمنی در این طرح در حد بسیار بالایی افزایش یافته است.

boiler11
3-پکیج کارواش بخار فایر تیوب سوپر بویلر بهینه شده استاندارد

کارواش بخار سوپر بویلر با هدف افزایش در حجم ظرفیت خروجی بخار و توانایی کار همزمان کاربران بیشتری طراحی و تولید شده است.

دستگاه کارواش بخار سوپر بویلر یا سوپر برای استفاده در کارواش های بخار سواری و کامیون بسیار مناسب می باشد و فشار بخار و همچنین میزان خروجی بخار بصورت سفارشی قابل طراحی می باشد.

البته باید خریدار با مشورت کارشناسان بخش بویلر این شرکت در خصوص تامین میزان گاز (ظرفیت کنتور و لوله کشی)و تاسیسات لازم اقدام نماید.

پکیج کارواش بخار بهینه شده طرح سوپر
4-کارواش بخار عمودی استاندارد متحرک (پرتابل) کارواش بخار عمودی استاندارد متحرک پرتابل
5-کارواش بخار افقی استاندارد متحرک (پرتابل) کارواش بخار افقی استاندارد پرتابل
6-کارواش بخار-متحرک (پرتابل) روی وانت نیسان و وانت پیکان کارواش بخار استاندارد پرتابل روی وانت

دریافت کاتالوگ محصولات

کاتالوگ کارواش بخار پاور پوینتکاتالوگ کارواش بخار

خدمات رسانه:

گالری تصاویر کارواش بخارفیلم کارواش بخار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.