دستگاه بخارشوی کارواش سوپر استیم ژنراتوری

دستگاه بخارشوی کارواش سوپر استیم ژنراتوری

دستگاه بخارشوی کارواش سوپر استیم ژنراتوری می تواند برای چهارنوع عملیات کارواش بخار تر ، کارواش بخار خشک و پاشش آب سرد و گرم مورد استفاده قرار گیرد.

ساخت دستگاه کاملا بصورت سفارشی است و خریدار می تواند هرکدام از این قابلیت ها را به دستگاه اضافه نماید . تولید بخار در دستگاه کارواش بخار ژنراتوری بصورت کاملا فوری و در کمترین زمان ممکن (بین 3 تا 5 دقیقه) خواهد بود بنابراین استفاده از آن هیچگونه معطلی برای کاربر نخواهد داشت.

از قابلیت کارواش بخار تر برای انجام عمل روشویی ، کارواش بخار خشک برای انجام عمل توشویی وموتورشویی و از پاشش آب سرد و گرم نیز برای روشویی های سنگین استفاده می شود .

توشویی خودرو با بخار خشک

توشویی خودرو با بخار خشک

توشویی خودرو با بخار خشک این مزیت را دارد که کمترین رطوبت بعد از شستشو بر روی بدنه داخلی خودرو از جمله صندلی ها باقی می ماند.

به همین دلیل خودرو به سرعت قابل استفاده می باشد . همچنین شستشوی قسمتهای برقی جلوی داشبورد با کمترین مشکل مواجه خواهد شد.

دریچه کولر ، جاسیگاری و کلیه منافذی که دسترسی به آنها مشکل می باشد نیز به کمک بخار بخوبی تمیز و ضدعفونی می شود.

فیلم شستشوی داخل ماشین با بخار -پشت درب

موتورشویی خودرو با بخار خشک

دستگاه بخارشوی کارواش سوپر استیم ژنراتوری بخار خشک تولید می کند. موتورشویی یکی از کاربردهای اصلی بخار خشک می باشد . موتور خودرو در حقیقت قلب خودرو به شمار می رود هرچند تعداد دفعات موتورشویی خودرو بسیار کم است و گاهی سالی یکبار هم کفایت می کند اما عدم تمیز بودن آن می تواند در بلند مدت باعث بالا رفتن حرارت بدنه موتور خودرو شده و آسیب های جدی به سلامت آن وارد خواهد شد.

از طرف دیگر موتور خودرو دارای قطعات الکترونیکی و برقی می باشد که رسیدن آب به آنها باعث آسیب دیدن جدیشان خواهد شد . به همین دلیل استفاده از بخار خشک برای موتورشویی از این آسیب ها تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد.

موتورشویی خودرو با بخار خشک steam-engine

روشویی خودرو بخار است با استفاده از بخار تر انجام شود . با این روش سرعت انجام کار بالاتر بوده و در نتیجه مشتری رضایت بهتری خواهد داشت . بخارشویی بدنه خودرو باعث جلای فوق العاده آن خواهد شد و کمترین میزان استفاده از مواد شوینده را داریم .

حرارت بخار هیچگونه آسیبی به رنگ خودرو وارد نمی کند و علاوه بر آن شفافیت رنگ خودرو پس از شستشوی بخار کاملا قابل مشاهده می باشد.

استفاده از آب گرم و سرد نیز در برخی موارد مانند وجود گل و لای سنگین ، شستشوی کفپوش های پلاستیکی خودرو و غیره مورد نیاز است.

فیلم شستشوی موتور ماشین با بخار

کاربردهای مختلف دستگاه بخارشور کارواش:

دستگاه کارواش بخار ژنراتوری موارد استفاده متعددی دارد و میتوان برای کاربردهای متنوع از آن بهره برد .

  • استفاده در کارواش برای توشویی و صفرشویی خودرو
  • روشویی بدنه خودرو
  • شستشوی قطعات مکانیکی مثل موتور و دستگاه های خط تولید
  • نظافت هر سطح چرب و کثیف مثل کف ، دیوار یا سقف
  • استفاده در مراکز خدماتی
  • شستشوی مبل و فرش و پرده

قابلیت های دستگاه بخارشوی کارواش سوپراستیم ژنراتور

بخارشو طرح سوپر استیم ژنراتوری قابیلت تولید بخار بصورت فوری و پیوسته را دارد . فوری بودن تولید بخار این مزیت را دارد که به محض روشن شدن دستگاه بخار در خروجی آماده مصرف می باشد و تولید بخار بصورت پیوسته باعث انجام بدون وقفه کار خواهد شد. در نتیجه این دو ویژگی فرآیند تولید بخار با کمترین مشکل مواجه خواهد شد.

بخارشو صنعتی استیم ژنراتور در حقیقت با استفاده از قابلیت های نظافتی مختلف میتواند فرآیند یک نظافت کامل را بخوبی انجام دهد.

حتی می توان با کمک دستگاه تزریق مواد ، شوینده های مختلف را در حین عملیات شستشو به محل پاشید و در نتیجه عملیات نظافت را بصورت حرفه ای تر انجام داد.

علاوه بر این بدلیل دمای بالای بخار مواد شوینده قابلیت بالاتری در نظافت خواهند داشت و بهتر عمل خواهند نمود.

در مکان هایی که نیاز است تا فاضلاب کمتری تولید شود یا امکان دفع فاضلاب وجود ندارد می توان از بخارشویی خشک استفاده نمود.

تجهیزات جانبی دستگاه بخارشوی کارواش

استفاده از دستگاه سختی گیر در کنار دستگاه بخارشوی کارواش سوپر استیم ژنراتوری باعث رفع سختی آب و در نتیجه عمر بالاتر دستگاه خواهد شد.

همچنین همانطور که بیان شد می توان از دستگاه تزریق مواد برای پاشیدن مواد شوینده یا ضدعفونی کننده استفاده نمود.

 به همراه دستگاه بخارشوی استیم ژنراتور یک دست شلنگ و لانس ایتالیایی بخار  به عنوان تجهیزات کارواش به مشتری تحویل داده می شود . همچنین مشتری با توجه به نیاز خود می تواند انواع مختلف نازل های کارواش بخار صنعتی را بکار ببرد .

مطلب مرتبط: چند چیز که در شغل کارواش باید از آنها دوری کنیم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.