لوگو دما بخار

نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات باکارواش بخار

نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات باکارواش بخار

نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات

از مزایای عنوان شده برای کارواش بخار نظافت داخل خودرو و ضدعفونی کردن و از بین بردن نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات باکارواش بخار می باشد. امروزه نگهداری از حیوانات خانگی تبدیل سرگرمی افراد زیادی است.

حیوانات خانگی بدلیل نیاز به نگهداری و مراقبت دائم معمولا همه جا همراه صاحبان خود هستند. تا حدی که می توان گفت به عضو ثابت خانواده های امروزی تبدیل شده اند.

نگهداری از حیوانات خانگی با وجود اینکه برای صاحبان آن می تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد مشکلاتی هم به همراه خود دارد. ریزش موی این حیوانات یکی از این مشکلات است.

همچنین با وجود مراقبت های زیادی که صاحبان حیوان انجام می دهند ممکن است فضولات حیوان داخل خودرو بریزد.

نظافت محیط داخل خودرو از این کثیفی ها بدلیل منافذ و جاهای غیر قابل دسترس که در آن وجود دارد گاهی بسیار مشکل می شود.

همچنین باقیماندن فضولات حیوانات داخل خودرو باعث بوی بسیار نامطبوع و الودگی هوای داخلی خودرو است. می توان از کارواش بخار برای رفع این مشکل استفاده نمود.

مراحل نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانی

  •  برداشتن مو و فضولات از داخل خودرو

در مرحله اول باید تا حد ممکن داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات تمیز شود.  اگر که فضولات حیوان داخل خودرو باشد ابتدا باید آن را تمیز نمایید. در مرحله بعد به وسیله کمپرسور باد موها را تا حد ممکن از داخل خودرو بیرون کنید.

می توانید با کمک دست موهایی که با فشار جدا نشده اند را تمیز نمایید.

  •  نظافت نقاط با دسترسی مشکل

برای جمع آوری موهایی که در منافذ هستند می توانید از جاروبرقی با برس های مخصوص استفاده نمایید. در صورتی که موهای حیوان به داخل درز صندلی وارد شده با استفاده از برس هایی که مخصوص نظافت حیوانات هستند با ملایمت بدنه صندلی را برس نمایید تا ضمن بیرون آوردن این موهای زائد به روکش صندلی آسیبی وارد نکند.

  • شستشوی صندلی

اگر لک های بزرگ بر روی روکش وجود داشت می توانید با کمک شامپوی مناسب و برس و پارچه محل مورد نظر را بشویید . البته بخار تا حد زیادی خاصیت لکه بری دارد و می توانید از این مرحله با رضایت مشتری صرفنظر نمایید.

 

  • شستشو با بخار

بوسیله کارواش بخار همه سطوح صندلی و داخل خودرو را تمیز نمایید. منافذ کوچک و بزرگ را با کمک نازل مناسب تمیز و ضدعفونی کنید.

اینکار باید با صبر و حوصله انجام شود تا نتیجه دلخواه بدست آید. در صورت شستشوی مناسب با کارواش بخار، بوی بد داخل محیط خودرو هم تا حد زیادی از بین می رود .

  • مرحله خشک نمودن

در مقایسه با آب بخار رطوبت بسیار کمتری دارد. به همین دلیل صندلی شسته شده با کارواش بخار در زمان بسیار کمتری خشک می شود.

بعد از شستشوی کامل داخل خودرو، آن را به یک فضای باز که خلوت تر است منتقل کنید، درهای خودرو را باز بگذارید و منتظر بمانید تا داخل خودرو خشک شود.

امیدواریم این نوشته “نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات باکارواش بخار” تاثیری در بهبود سبک زندگی شما داشته باشد.

مطالب مرتبط:

کارواش بخار فوری

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از تخفیفات ویژه پاییزی بهره مند شوید.

کارواش بخار برقی تکفاز