ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 4 مرحله اصلی صفرشویی خودرو با بخار

4 مرحله اصلی صفرشویی خودرو با بخار

صفرشویی با بخار یکی از سرویس های پر طرفدار بین مشتریان کارواش بخار می باشد و معمولا هزینه بالاتری نسبت به بقیه سرویس ها دارد.

در صفر شویی بعد از شستشوی و تمیز کاری اولیه خودرو، داخل آن با دقت تمیز می شود . به طور کلی در عملیات صفرشویی تمام نقاط داخلی خودرو بخوبی تمیز شده و اگر ایرادی در داخل خودرو وجود داشته باشد برطرف می گردد.

بدین وسیله بعد از انجام عملیات داخل خودرو جلوه و زیبایی فوق العاده ای پیدا می نماید و مانند خودرو نو بنظر می رسد.

صاحبان خودرو انتظار دارند بعد از عملیات توشویی در کارواش داخل خودروی ایشان مانند روز اول نو و تمیز به نظر برسد . پس اهمیت دارد که برای صفرشویی خودرو بهترینعملیات توشویی خودرو انتخاب شود.

روشهای مختلفی برای توشویی توسط کارواش‌داران مورد استفاده قرار میگیرد اما بدلیل اینکه جزییات داخل خودرو باید بدقت شسته شوند و قسمتهای زیادی در داخل خودرو وجود دارد که غیر قابل دسترسی هستند برای تمیز کردن آنها بخار بهترین گزینه است. در ادامه شستشوی هریک از قسمتهای داخل خودرو توسط بخار بررسی می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین و موثرترین روش صفرشویی ماشین با دستگاه های کارواش بخار

شستشوی صندلی های خودرو

معمولا صندلی های ار دو قسمت روکش و بدنه تشکیل شده اند . در این صورت عملیان شستشو راحت تر انجام خواهد شد . روکش قابل جداسازی است و معمولا از جنس های قابل شستشو می باشد.

پس می توان این قسمت را براحتی تمیز نمود اما در صورتی که صندلی خودرو بدون روکش باشد بخار بهترین روش شستشوی صندلی ها است . بعد از بخارشویی  مخصوصا اگر بوسیله بخار خشک انجام شود صندلی خودرو رطوبت کمی دارد و در مدت زمان کمی قبال استفاده است .

صفرشویی خودرو با بخار

روکش هایی با جنس چرم، پارچه و الیاف دیگر براحتی با بخار تمیز می شوند اما ابتدا و قبل از عملیات بخارشویی باید بوسیله جاروبرقی تمام گرد و غبار و اشغالهای موجود روی صندلی را تمیز نمایید تا نتیجه بهتری داشته باشید.

فیلم تمیزکردن روکش صندلی ماشین با بخار

شستشوی کف خودرو

کف خودرو معمولا از دو قسمت کفپوش پلاستیکی و کفی از جنس موکت تشکیل شده است . کفپوش پلاستیکی را میتوان جداگانه و خارج از خودرو شست اما برای نظافت کفی موتور خودرو میتوان از دستگاه کارواش بخار استفاده نمود . بخار با نفوذ در پرز موکت آن را با کیفیت بسیار بالا تمیز می نماید.

فیلم شستشوی کفپوش ماشین با بخار

شستشوی سقف خودرو

شستشوی سقف خودرو

سقف خودرو محل تجمع دود سیگار و انواع جرم ها و کثیفی هاست و پس از مدتی سیاه و کدر به نظر می رسد . شستشوی این قسمت توسط بخار براحتی قابل انجام است. بخار با تمیز نمودن نانومتری باعث می شود که این قسمتها دیرتر کثیف شوند.

فیلم شستشوی سقف ماشین با بخار

شستشوی داشبورد خودرو

در قسمت جلوی خودرو منافذ غیر قابل نفوذ متعدد مثل دریچه خودرو، جا لیوانی، گوشه های نمایشگرها و غیره وجود دارد. حالت گازی شکل بخار موجب می شود که براحتی در این قسمت ها نفوذ نموده و آنها را تمیز نماید.

همچنین برای شستشوی قطعات الکتریکی بخار بهترین گزینه است در صورت شستشو با آب یا مواد شوینده ممکن است این قسمتها آسیب ببینند.

فیلم شستشوی داخل ماشین با بخار- داشبورد

شستشوی داشبورد خودرو

بیشتر بخوانید: 5 مرحله نظافت داخل خودرو از مو و فضولات حیوانات بوسیله کارواش بخار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *