ساعات کاری: همه روزه 8 الی 15
  • با ما تماس بگیرید

    05138437548

  • ارسال پیشنهادات

    steamwash.ir@gmail.com

  • تماس با ما
 سیستم بکار گیری بخار در فرآیند رنگ آمیزی کمباین سازی اراک

سیستم بکار گیری بخار در فرآیند رنگ آمیزی کمباین سازی اراک

بنا به درخواست شرکت کمباین سازی ایران (سهامی عام) واقع در شهر اراک واحد فنی مهندسی صنایع دما بخار مشهد اقدام به طراحی سیستم نوین به کارگیری بخار در جهت استفاده از خصوصیات فرآیندی تمیزکاری نانومتری و میکرومتری در لایه های سطحی قطعات و بدنه فلزی محصولات این شرکت نموده است.

طراحی اختصاصی سیستم بخار

این سیستم به  نحوی طراحی شده که بتواند جایگزین روش شستشوی سنتی که به وسیله جت پرشر آبداغ انجام می شد، گردد و کیفیت آماده سازی سطوح فلزی برای انجام فرآیندهای بعدی نیز مورد تایید باشد. در همین راستا پس از طراحی سیستم فنی فرایندی در واحد فنی مهندسی شرکت صنایع دما بخار مشهد، نسبت به طراحی ژنراتور بخار در ظرفیت و فشار مورد نظر اقدام و پس از تکمیل پروسه تولید و انجام تست های اولیه، تجهیزات در محل  واقع در شرکت کمباین  سازی اراک نصب و راه اندازی گردید.

نمونه های قبلی استفاده از بخار برای فرآیند رنگ آمیزی

لازم به ذکر می باشد این سیستم  فرآیندی در شرکت های دیگر از قبیل ایران خودرو و خودروی مهر قبلا توسط مهندسین شرکت صنایع دما بخار مشهد پیاده سازی و اجرا گردیده است و نتایج حاصل شده پس از پروسه زمانی طولانی مدت، حاکی از تاثیرات مثبت در جایگزینی سیستم های قدیمی با سیستم جدید نانو متری بوده است.

بیشتر بخوانید :             محصولات بخار شوی صنعتی ژنراتوری شرکت دما بخار در گروه صنعتی ایران خودرو

تیم فنی مهندسی شرکت صنایع دما بخار مشهد در حال حاضر در زمینه های تخصصی فرآیندهای کاربردی بخار در صنایع  مختلف در حال طراحی  و ایجاد سیستم هایی می باشد که برای اولین بار توسط مهندسین ایرانی در جهت بالا بردن کیفیت و افزایش بهره وری و استفاده از خصوصیات ویژه  بخار به کار رفته است و این سیستم ها در نوع خود در برخی موارد در سطح بین المللی نیز نوآوری محسوب می شود.

شرکت صنایع دما بخار مشهد مفتخر است توانسته در راستای اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات صنایع و تولیدات داخلی نقش موثری ایفاء نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی سفارش محصول با شماره تلفن های 38472536 و09388037440 تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.