انتخاب و خرید بهترین کارواش بخار

انتخاب و خرید بهترین کارواش بخار

اگر قصد خرید کارواش بخار و اضافه کردن این دستگاه به مجموعه کارواش خود هستید به شما برای اتخاذ این تصمیم هوشمندانه تبریک می گوییم.

قیمت کارواش بخار شاید مسئله مهمی باشد اما همیشه خرید بخارشوی کارواش ارزان به صرفه نیست بلکه  برای انتخاب کارواش بخار مناسب باید نکات زیادی در نظر گرفته شود.

فهرست مقاله :

چرا کارواش بخار

شرکت های مختلف تولید کننده کارواش بخار

خرید کارواش بخار از بهترین تولید کننده

چرا محصولات کارواش بخار صنایع دما بخار مشهد

اولین تولید کننده بخارشوی صنعتی در ایران

معایب کارواش بخار بویلری

طراحی کارواش بخار ژنراتوری

ویژگیها و مزایای دستگاه کارواش بخار صنعتی ژنراتوری:

دریافت گواهی ثبت اختراع دستگاه کارواش بخار ژنراتوری

 

انتخاب مدل دستگاه کارواش بخار مناسب دغدغه اصلی اکثر خریداران کارواش بخار است.دیگ بخار کارواش

شرکت های مختلف تولید کننده کارواش بخار هر کدام برای دستگاه های خود مزایایی بیان می کنند که در نهایت بیشتر باعث سردرگمی مشتری خواهد شد.

سوالاتی از قبیل:

در بین سرویس های مختلف کارواش از جمله موتورشویی، صفرشویی، روشویی و … کارواش بخار برای کدام یک مناسب تر است؟ ممکن است ذهن هر خریداری را به خود مشغول سازد.

برای اطلاع از اینکه کدام دستگاه کارواش بخار برای شما مناسب است با کارشناس فروش این شرکت تماس حاصل نمائید تا با دریافت اطلاعاتی از قبیل تعداد مشتریان شما، محل قرار گیری کارواش، نحوه و نوع استفاده شما از کارواش بخار و تعداد پرسنل حاضر در کارواش و … شما را برای خرید بهترین بخارشوی کارواش مناسب خودتان راهنمایی نماید.

اما اگر کمی تخصصی تر در مورد کارواش بخار تحقیق نموده باشید با دو نوع دستگاه بخارشوی کارواش مواجه خواهید شد. برای آشنایی بیشتر با این دو نوع دستگاه با ما همراه باشید.

 

چرا کارواش بخار

کارواش بخار یکی از دستگاه هایی است که در سالهای اخیر با استقبال گسترده کارواش داران و مشتریان آنها مواجه شده است.

مزایای زیست محیطی کارواش بخار از جمله مصرف پایین سوخت ، عدم نیاز به شویندهای شیمایی ، تولید کمتر گازهای گلخانه ای و از همه مهمتر مصرف پایین آب سبب مورد توجه قرار گرفتن این محصول در محافل دوست دار محیط زیست شده است .

دستگاه کارواش بخارشوی می تواند در زمان بسیار کمتر و با مصرف حداقل آب و سوخت نتایج قابل قبولی ارائه دهد . قدرت تمیز کنندگی بخار بسیار بالاست به همین دلیل برای شستشوی خودرو بسیار مناسب است.

شرکت های مختلف تولید کننده کارواش بخار

به هر حال در زمان بررسی محصولات برای خرید کارواش بخار و انتخاب یکی از آنها با انواع نام ها و برندها روبرو خواهید شد . شرکتهایی که هرکدام مزایای محصولات خود را بیان میکنند و با بیان افتخارات خود در این حوزه توانایی خود را به نمایش می گذارند .

اما در این بین افرادی هم با سوء استفاده از این بازار مناسب به تولید محصولات کم کیفیت بصورت کارگاهی اقدام می کنند.  و متاسفانه با تبلیغات رنگارنگ به فروش محصولاتشان می پردازند . توجه داشته باشید که تولید اینگونه محصولات معمولا هزینه بسیار پایینتری دارد و در نتیجه قیمت تمام شده آنها نیز کمتر خواهد بود .

خرید کارواش بخار از بهترین تولید کننده

شرکت های معتبر هزینه هایی از قبیل به کار بردن مواد اولیه مرغوب ، استخدام نیروهای فنی و تحصیلکرده، اخذ نشان استاندارد و مجوزهای لازم ، حضورکارشناسان وبازرسانان مورد تایید و … دارند.

بنابراین قیمت تمام شده محصولاتشان معمولا بیشتر است . با توجه به اهمیت خرید کارواش بخار با کیفیت ساخت بالا حتما در هنگام خرید درباره دلیل قیمت پایین محصولات برخی فروشندگان تحقیق نمایید .

یکی ازموارد دیگری که حتما باید مورد توجه قرار بگیرد ویژگیهای مثبت محصولات هر تولید کننده است . معمولا تولید کنندگان معتبر اخلاق حرفه ای دارند و در هنگام راهنمایی مشتریان به بیان مزایای محصولات خودشان در برابر محصولات مشابه می پردازند.

اما شرکتهایی که محصولاتشان مزایای خاصی ندارد به جای تکیه بر توانایی خود معمولا بر نقاط ضعف شرکتهای رقیب میپردازند و متاسفانه گاه در بیان این نقاط ضعف بزرگنمایی می نمایند . در همین راستا در این بخش به بیان مزایای محصولات تولیدی این شرکت نسبت به سایر همکاران خواهیم پرداخت

 چرا محصولات کارواش بخار صنایع دما بخار مشهد

صنایع دما بخار مشهد یکی از شرکت های پیشرو در تولید و فروش انواع دیگ های بخار ، دیگ روغن داغ و دیگ آبگرم در سطح کشور و همچنین صادرکننده محصولات خود به کشورهای دیگر با نام تجاری مشهد بویلر می باشد.

انواع محصولات این شرکت در کارخانجات بزرگ نظیر صنایع مس کرمان ، ساخت دستگاه شوینده بخار به سفارش مجموعه های خودرو مهر، راه اندازی خط دوم بخار در سالن رنگ صنایع ایران خودرو، لاستیک سازی توس و … مورد استفاده قرار گرفتند.

یکی از پروژه های موفق این شرکت در سال 97 پروژه خط تولید بخار در پایانه نفتی جنوب می باشد که با حضور کارشناسان فنی صنایع دما بخار مشهد با موفقیت کامل در محل نصب و راه اندازی شده است .

بیشتر بخوانید : رزومه ی صنایع دما بخار مشهد

تولید دیگ بخار 5 تن

اولین تولید کننده بخارشوی صنعتی در ایران

در راستای  شناسایی بسترهای جدید کاربرد بخار برای اولین بار در ایران این شرکت اقدام به ساخت دیگ بخار مناسب استفاده به عنوان کارواش بخار نمود.

کارواش بخار مزایای زیادی دارد که مهمترین آن در شرایط فعلی مصرف مناسب آب و سوخت و به صرفه بودن آن می باشد. به همین دلیل صاحبان کارواش استقبال مناسبی از آن نمودند.

بعد از فروش چندین دستگاه کارواش بخار بویلری به کارواش داران سراسر کشور و دریافت بازخوردهای مشتریان وفادار این شرکت، برخی مشکلات در این دستگاه ها شناسایی شدند.

معایب کارواش بخار بویلری

خرید کارواش بخار بویلری
دیگ بخار از یک مخزن بزرگ تشکیل شده که برای تشکیل بخار مناسب این مخزن بوسیله عبور گازداغ ناشی از احتراق سوخت در مشعل داغ شده و به بخار تبدیل می شود.

بخار تولیدی برای مصرف شستشو مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از مخزن در کارواش بخار طرح سوپر بویلر چند ایراد بزرگ دارد.

علاوه بر همه این موارد مسائل زیر نیز در رابطه با دیگ بخار وجود دارد:

طراحی کارواش بخار ژنراتوری

دستگاه کارواش بخار ژنراتوری
با توجه به نکات فوق تیم تحقیقات صنایع دما بخار با بررسی همه نکات فنی اقدام به طراحی دستگاهی نمود تا این معایب در حد امکان در انها برطرف شوند.

در نهایت با تلاش و پیگری مستمر دستگاه منحصر به فرد کارواش بخار ژنراتوری طراحی، تولید و پس از دریافت مجوزهای لازم به بهره برداری صنعتی رسید.

ویژگیها و مزایای دستگاه کارواش بخار صنعتی ژنراتوری:

در ادامه به بررسی سابقه تولید انواع دستگاه های کارواش بخار در این شرکت می پردازیم.

سابقه تولید دیگ بخار

صنایع دما بخار مشهد یکی از شرکت های پیشرو در تولید انواع بویلرها از جمله دیگ بخار با نام تجاری مشهد بویلر می باشد. این شرکت سابقه درخشانی در انجام پروژه های عظیم ملی مثل پروژه گرمایش پایانه های نفتی جنوب، ارسال تجهیزات گرمایشی برای کاربردهای مسکونی (برج های مسکونی) و کارخانجات صنعتی بزرگ و به نام و همچنین صادرات موفق به کشورهای دیگر را در کارنامه خود دارد.

علاوه بر این کلیه محصولات بویلری این شرکت تحت نظارت و بازرسی مستمر و در حین ساخت بزرگترین شرکت بازرسی و کنترل کیفیت تولیدات صنعتی کشور (ISQI) طراحی و تولید می شوند.

برای اطلاع از پروژه های انجام شده توسط این شرکت به وبسایت محصولات بویلری صنایع دما بخار مشهد با نام مشهد بویلر و به آدرس www.mboiler.com مراجعه نمایید.

تولید دستگاه کارواش بخار فوری

این شرکت برای اولین بار در ایران دیگ بخار را به عنوان بخارشوی کارواش به مشتریان خود ارائه نمود و در حال حاضر نیز آمادگی تولید دیگ کارواش بخار با بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد به مشتریان عزیز را دارد.

اما با توجه به مشکلاتی که در این مدت از طرف مشتریان بیان شد و مسائلی که کارواش داران یا آن روبرو بودند نظیر وجود احتمال انفجار دیگ بخار، لزوم به کارگیری یک نفر آموزش دیده برای استفاده از آن با توجه به قوانین استاندارد، سر و صدای بالای بویلر، و از همه مهم تر اشکالات ذاتی دیگ بخار مثل زمان طولانی تولید بخار یا عدم توانایی تولید بخار بصورت پیوسته این شرکت اقدام به ساخت نوع جدید دستگاه تولیدکننده بخار کرد.

دستگاه کارواش بخار ژنراتوری با قابلیت تولید بخار بصورت فوری و پیوسته محصولی منحصر به فرد است که صنایع دما بخار ایران تنها تولید کننده آن می باشد.

طبق گواهی ثبت اختراع این دستگاه هیچگونه خطر انفجاری ندارد و کاملا ایمن می باشد بنابراین برای استفاده در محیط کارواش که معمولا در مناطق مسکونی قرار دارد بسیار مناسب است.

دریافت گواهی ثبت اختراع دستگاه کارواش بخار ژنراتوری

گواهی ثبت اختراع این دستگاه منحصرا در اختیار صنایع دما بخار مشهد بوده و هیچ شرکت یا تولید کننده ای مجوز ساخت آن را ندارد.

گواهی ثبت اختراع
دستگاه بخارشوی صنعتی

نمونه های تولید شده این دستگاه در حال حاضر در اکثر نقاط کشور مورد استفاده کارواش داران مختلف قرار میگیرد. همچنین دستگاه های ساخته شده برای شرکت ایران خودرو، گروه خودروسازی مهر ، لاستیک سازی توس و … نیز نمونه های صنعتی همین دستگاه می باشد.

در زمان انتخاب دستگاه کارواش بخار با در نظر گرفتن همه نکات بیان شده کارشناسان فنی این شرکت بصورت کامل شما را راهنمایی نموده و با توجه به عوامل مختلف از جمله تعداد مشتریان، منطقه آب و هوایی ، مساحت محوطه کارواش و … بهترین گزینه را به شما معرفی خواهند نمود.

 

مقایسه قیمت دستگاه کارواش بخار ژنراتوری و قیمت دیگ بخار کارواش بخار

قیمت دستگاه کارواش بخار به عوامل مختلفی از جمله مدل و سایز دستگاه بخارشوی ماشین، نوع سوخت مصرفی، تکنولوژی به کار رفته در ساخت دستگاه کارواش بخار، تجهیزات به کار رفته در ساخت دستگاه و همچنین امکانات تعبیه شده بر روی آن بستگی دارد.

لازم به ذکر است علیرغم افزایش قابل توجه در قیمت قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه کارواش بخار، شرکت دما بخار مشهد برای حمایت از مصرف کنندگان تلاش نموده تا با حداقل کردن هزینه های ساخت قیمت دستگاه کارواش بخار کمترین افزایش را داشته باشد.

قیمت تمام شده دیگ کارواش بخار در صورتی که طبق اصول استاندارد و بازرسی مداوم شرکت های کنترل کیفیت ساخته شوند در مقایسه با دستگاه کارواش بخار ژنراتوری بیشتر می باشد.

این مساله یک مزیت بسیار مهم برای دستگاه کارواش بخار ژنراتوری به حساب می آید که علاوه بر تکنولوژی ساخت پیشرفته قیمت تمام شده پایینتری برای تولید دارد و در نتیجه با هزینه مناسب تری می تواند در اختیار مشتریان قرار گیرد.

بدلیل وجود محصولات تقلبی از شرکت های غیر معتبر در صورتی که در بازار با قیمت های بسیار پایین و غیر واقعی دیگ بخار مواجه شدید حتما از فروشنده مدارک شرکت و گواهی استاندارد و بازرسی را درخواست نمایید.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره خرید با کارشناسان فنی این شرکت از طریق موارد ذکر شده در ارتباط باشید.

  1. پر کردن فرم مشخصات در سایت
  2. با شماره تلفن های: 05138437548 و 09306333410 تماس حاصل نمایید.

کارشناسان فنی این شرکت در طول ساعات اداری آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.