لوگو دما بخار

چگونه شرکت تولیدکننده کارواش بخار را انتخاب کنیم؟ نظر مشتریان کارواش بخار فوری

چگونه شرکت تولیدکننده کارواش بخار را انتخاب کنیم؟ نظر مشتریان کارواش بخار فوری

در این مطلب میخواهیم بدانیم که چگونه شرکت تولیدکننده کارواش بخار را انتخاب کنیم؟ اگر خریدار کارواش بخار باشید برای انتخاب شرکت تولید کننده کارواش بخار  با تبلیغات و اسامی شرکت های مختلفی مواجه می شوید.

این تبلیغات گاهی آنقدر رنگارنگ و متنوع هستند که باعث سردرگمی مشتریان می شوند. در این مطلب به نکاتی که باعث انتخاب اصولی تر کارواش بخار می شوند اشاره شده است. و در انتها دلایل انتخاب کارواش بخار فوری ژنراتوری و نظرات برخی از مشتریان این دستگاه ذکر کردیم.

سابقه اجرایی در طراحی و تولید و انجام پروژه ها

یکی از مسائل مهم سابقه و تجربه تولید کننده می باشد. پروژه های اخیر هر شرکت را بررسی کنید. آشکار است تولید کننده ای که موفق به اخذ اعتماد شرکتهای بزرگ گردیده، قابلیت اعتماد بیشتری دارد.

خصوصا شرکت های بزرگ دولتی برای واگذاری پروژه های خود، تحقیقات گسترده ای در مورد توانایی های آن تولید کننده به انجام می رسانند.

شما میتوانید با توجه به نگاهی به رزومه کاری و گرایش سازمان ها و شرکت های بزرگ کشور، تولیدکننده برتر را انتخاب نمایید.

بر همین اساس شرکت صنایع دما بخار مشهد که بصورت کاملاً تخصصی در زمینه  تولید انواع محصولات بخار و گرمایشی از جمله انواع دیگ بخار، دیگ آبگرم و دیگ روغن داغ و تمیزکننده های صنعتی فعالیت دارد و موفق به انجام  پروژه ها و طراحی های بسیار تخصصی از قبیل پروژه گرمایش مخازن بزرگ نفتی در پایانه های نفتی جنوب، سیستم گرمایش فرودگاه زنجان، سیستم کلین استیم شرکت پاستیل شیوا(شیبابا)، سیستم استیم واش در شرکت های بزرگ خودرویی و اخیراً سیستم استیم واش در مجموعه بزرگ کمباین سازی ایران-اراک گردیده است.

همچنین محصولات این شرکت به بسیاری از کشورهای منطقه از جمله امارات، عراق، افغانستان و ترکمنستان صادر می شود.

مطلب پیشنهادی: صادرات کارواش بخار ژنراتوری به کشورهای همسایه

نگاهی به تاریخچه استفاده از کارواش بخار در ایران

از قدیم الایام در روش های سنتی شستشو و تمیزکاری معمولا استفاده از مایعات از جمله آب بصورت کم فشار و یا اخیراً پرفشار رایج بوده است.

در همین سیستم های شستشو در مواردی که چربی و کثیفی از اندازه معمول بیشتر می بوده و یا برای کارآیی سریعتر و بهتر شستشو از آب گرم نیز استفاده می شد.

لیکن استفاده از بخار از اوایل دهه 1970 میلادی در اروپا و در کشورهای آلمان و ایتالیا مورد نظر قرار گرفت.

در نتیجه این فرآیند ها سیستم های مبتنی بر استفاده از بخار داغ برای بخارشویی و تمیزکاری مورد توجه قرار گرفت.

در کشور ما ایران نیز برای اولین بار بصورت تخصصی و متمرکز با طراحی محصولات منحصر بفرد و مخصوص در این شرکت در سال 1388 اولین محصولات بصورت پکیج و با طراحی پایه بویلری به مشتریان گرامی عرضه شد.

با توجه به مزایای زیاد سیستم های بخارشویی نسبت به روش سنتی شستشو با آب، خیلی از اصناف از جمله کارواش داران به سرعت متقاضی خرید این محصولات برای استفاده در کار خود شدند. و حتی کسانی در بدو راه اندازی فقط یک دستگاه کارواش بخار خریداری کرده و با همین نام شروع به کار کردند.

مطلب پیشنهادی : سیر تکامل کارواش از گذشته تا امروز

رفع معایب دیگ بخار کارواش

در ادامه بعد از اینکه محصولات بخارشو طرح سوپر بویلر این شرکت مورد استقبال فراوان قرار گرفت و دستگاه های متعددی بعنوان کارواش بخار به سراسر ایران ارسال شد.

با توجه به بازخورد مشتریان و مشکلات کارواش بخار بویلری از جمله اهمیت اپراتوری صحیح و فنی از یک طرف و مشکلات حرکت و پرتابل بودن از طرف دیگر، گروه تحقیقاتی این شرکت به فکر رفع مشکلاتی که گفتیم برآمد.

و در نتیجه پس از تحقیقات زیاد و بررسی های فراوان موفق به اختراع محصول جدیدی گردید که توانست علاوه بر رفع مشکلات پیشین مزایای بیشمار دیگری از جمله ذخیره انرژی بهتر را به ارمغان بیاورد.

این سری از محصولات به دستگاه کارواش بخار ژنراتوری صنعتی معروف است و این شرکت برای اولین بار گواهی ثبت اختراع بین المللی آن را به ثبت رساند.

با توجه به قابلیت های دستگاه کارواش بخار ژنراتوری این دستگاه به شدت مورد استقبال مشتریان از صنوف مختلف قرار گرفت. با وجود اینکه عمده مشتریان این دستگاه کارواش داران می باشند اما شرکت های بزرگی نظیر صنایع ایران خودرو برای سالن رنگ، مجموعه های خودرو مهر برای شستشو و ده ها عنوان شرکت بزرگ دولتی و غیر دولتی دیگر از این دستگاه در خط تولید و کارخانه یا محل مورد نظر خود استفاده نموده اند.

صنایع دما بخار مشهد تنها شرکتی است که بنا به تقاضای مشتریان هر دو دستگاه دیگ بخار و کارواش بخار ژنراتوری را طراحی و تولید می کند.

مطلب پیشنهادی : 9 دلیل ثبت اختراع دستگاه بخار فوری ژنراتوری 

استانداردها و گواهی نامه ها

نکته ای که در این بخش مورد توجه قرار می گیرد، گواهینامه ها و استانداردهای هر شرکت می باشد. باید توجه داشته باشید برای هر دستگاه دیگ بخار، ارائه یک عدد گواهی و پلاک بازرسی استاندارد ضروری است .

همچنین شرکت تولید کننده باید موفق به دریافت مجوز و پروانه ملی استاندارد شده باشد.

بازرسی حین ساخت دیگ بخار
بازرسی حین ساخت دیگ بخار در محل کارخانه

از آنجایی که اکثر دستگاه های کارواش بخار تولید شده و موجود توسط سایر سازندگان در سطح بازار ایران از نوع دیگ بخار می باشد، باید از تولیدکننده هم تصویر پروانه استاندارد بنام سازنده و همچنین نام شرکت بازرسی به همراه تصویر پلاک و گواهی حین ساخت دیگ را تقاضا نمود.

در غیر اینصورت بر اساس قوانین سازمان ملی استاندارد به عنوان متولی کنترل کیفیت و ایمنی محصولات در کشور  و در نتیجه قوانین قضایی و حقوقی مسئولیت هرگونه اتفاقی که برای دیگ بخار بیفتد فقط با خریدار خواهد بود.

برای آشنایی و درک بهتر خریداران محترم محصولات، نمونه مدارک و اطلاعاتی که باید در زمان خرید دستگاه بخار از سازنده تقاضا نمود در ذیل قرارداده می شود:

1- تصویر پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری با ذکر نام سازنده، اعتبار و ظرفیت های مجاز

2- نام شرکت بازرسی مورد تایید مرکز تایید صلاحیت ایران که مجوز بازرسی دیگ بخار داشته باشد.

3-لزوم دریافت پلاک و گواهی بازرسی در زمان تحویل دیگ که نام شرکت بازرسی در آن درج باشد. قابلیت پیگیری و استعلام از شرکت بازرسی مربوطه در آن وجود داشته باشد.

گواهینامه شرکت ملی استاندارد و شرکت بازرسی
گواهینامه شرکت ملی استاندارد و شرکت بازرسی

یادآور می شود محصولات تولیدی دیگ بخار این شرکت دارای نشان استاندارد ملی از سازمان ملی استاندارد ایران و پلاک بازرسی از شرکت های معتبر بازرسی(بزرگ ترین شرکت بازرسی ایران ISQI) می‌باشند.

وبسایت تخصصی www.mboiler.com  متعلق به این شرکت و مختص محصولات بویلری می باشد که سابقه فعالیت‌های این شرکت در زمینه بویلر در آن ثبت شده است.

مطالعه بیشتر:

آشنایی با پلاک بازرسی در محصولات بخار

شرایط دریافت پروانه استاندارد مولد بخار

ایمنی بسیار بالا (صد در صد) در محصولات کارواش بخار و بخارشوی صنعتی

استاندارد محصولات دما بخار

در خصوص محصولات بخار طرح ژنراتوری به اطلاع می رساند این محصول مطابق استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده است.

شرکت در راستای افزایش میزان کیفیت و آسودگی خیال مشتریان محترم این امکان را فراهم نموده است که بصورت سفارشی تجهیزات تحت فشار این دستگاه توسط شرکت های معتبر بازرسی مورد آزمون فشار قرار گرفته و در نهایت پلاک و گواهی فنی برای آن صادر گردد.

صداقت تولیدکننده کارواش بخار

با توجه به وجود شرکتهای زیاد زیرزمینی و کارگاهی در ساخت بویلر، باید در هنگام خرید توجه زیادی شود. اگر علیرغم مزایای زیادی که دستگاه کارواش بخار ژنراتوری دارد باز هم مایل به خرید دیگ بخار هستید حتما از شرکت تولیدکننده که شرایط ذکر شده در بالا را دارند استعلام نمایید. و مراقب باشید سودجویان و کلاهبرداران مدعی با ارائه مدارک غیر مرتبط و ناقص و جعلی با پول و جان شما بازی نکنند.

درنهایت لازم به ذکر است که پوشش شرکت های بیمه ای فقط الزام به استفاده از محصولات استاندارد می باشد.

در صورتی که محصول که خریدید فیک، تقلبی و غیر استاندارد باشد و قوانین بازرسی حین ساخت محصول رعایت نشده باشد، در صورت بروز حادثه شرکت های بیمه، هیچ گونه پاسخگویی نخواهند داشت.

برای اطلاع از شرایط پوشش بیمه های مسئولیت می توانید مقاله مربوطه را در این سایت مطالعه فرمایید.

مطلب پیشنهادی: پوشش بیمه ای در حوادث انفجار دیگ بخار 

برای اطمینان خریداران محصولات بخار از کیفیت محصول تولیدی، می توانند با هماهنگی لازم در زمان های حضور بازرس فنی ، بصورت حضوری در محل کارخانه حاضر شوند و از فرایند تولید و بازرسی بازدید نمایند.

مراحل ساخت کارواش بخار ژنراتوری

کیفیت کارواش بخار تولیدی از نگاه مشتریان

در پایان برای جلب اطمینان شما از کیفیت کارواش بخار تولیدی صنایع دما بخار نظرات چند نفر از مشتریان گذشته این شرکت که دستگاه را خریداری کرده و از عملکرد آن رضایت دارند بیان شده است:

نظر جناب آقای علی حسینی اسلام اباد غرب

مشتری کارواش بخار فوری

استفاده از فناوری روز  وتحول در زمینه شستشوی خودرو

رضایت مشتریان

حس اعتماد بنفس کارگران ومدیریت کارواش

جلوگیری از اسراف بی رویه آب

نظر جناب آقای جان باباپور بابل

مشتری کارواش بخار فوری

عالیه .طوری هست که دوتا کارگر باید بیارین فقط برای بخار شویی

زود پولی که برای دستگاه هزینه کردم در کمتر از ۵ ماه برگشت.

چون دستگاه بر خلاف دیگ بخار بسیار جدیده افراددوست دارن باهاش کار کنند

برای صاحبش درآمدزایی خوبی داره

کیفیت قطعات دستگاه خوبه

نظر جناب آقای ترابی کاشان

کارواش آقای ترابی مشتری کارواش بخار

نظر در مورد دستگاه:

دستگاه واقعا عالیه هم بخار خشکش هم ترش

کاراییش نسبت به دیگ بخار که شرکت های دیگه میدن خیلی بهتره هم امنیتش عالیه هم فشارش

جمع و جوره ظاهرش خوشکله

مثل دیگ کلی اتصالات بهش اویزون نیست

تابلو برقش طوری طراحی شده که رطوبت بهش نمیرسه و خراب نمیشه خدمات پس از فروش خوبی داره

نظر جناب آقای کریم پور کرج

کارواش کارفیکس مشتری کارواش بخار

دستگاه بسیار کم استهلاک و حتی بی آزار مخصوصا اگر درست استفاده شود.

انجام موتورشویی با بهترین کیفیت و کمترین آسیب بوسیله بخار خشک این دستگاه

نظر جناب آقای پورشمسیان رامسر

کارواش جناب آقای پورشمسیان رامسر

با همین دستگاه مینی 10 تا موتور شویی و توشویی در هفته انجام میدم

هم به بچه های رامسر هم شهرهای دیگه پیشنهاد میدم

دستگاه خیلی عالیه

نظر جناب آقای محمودی قم

شست و شوی سریع و آسان

شست و شوی مقرون به صرفه

کم مصرف و ایمن

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.