لوگو دما بخار

مشاوره حرفه کارواش: 7 دلیل اینکه دستگاه کارواش بخار باید بهترین دوست شما باشد!

مشاوره حرفه کارواش: 7 دلیل اینکه دستگاه کارواش بخار باید بهترین دوست شما باشد!

چرا حرفه کارواش شما نیاز به دستگاه بخار دارد؟

بسیاری از صاحبان حرفه کارواش در حال حاضر، به ارائه خدمات بخارشویی برای صفرشویی بیشتر و بیشتر علاقه مند می شوند. درست است که گروه هایی نیز هستند که برای ازمایش کردن مردد هستند، اما آنها هم وقتی که می شنوند دستگاه کارواش بخار ژنراتوری چه چیزی می تواند برای حرفه کارواش انها به ارمغان بیاورد شروع به مشورت با دیگران می کنند. در مورد این تجهیزات شگفت انگیز بیشتر بخوانید و بیابید!

1. چون دستگاه بخار نیازهای مشتری را برآورده می کند

بر اساس یک مقاله منتشر شده توسط مجله Entrepreneur تحت عنوان “نکاتی برای بازاریابی خدمات حرفه شما”، به منظور حرفه شما برای حفظ جایگاه نخستتان در بازار، باید مطمئن شوید که شما محصول یا خدمت ارزشمندی را به مشتریان خود ارائه می دهید.

به عنوان یک صاحب کارواش، وظیفه اول و مهم شما این است که به طور موثر اتومبیل را تمیز کنید. دستگاه بخار شما می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. بخارشو می تواند به طور کامل بدنه اتومبیل، داخل و حتی موتور را تمیز کند.

بخار شویی موتور ماشین

علاقه مندان خودرو و صاحبان خودرو در حال حاضر شروع به درک این ارزش کرده اند که بخارشویی موتورهای ماشینشان می توانید برای سلامت کلی ماشین هایشان به درد بخورد. از رایج ترین مزایای بخارشویی موتور ماشین، وقوع اتش سوزی کمتر موتور ماشین و شناسایی آسان نشت ها می باشد. بنابراین بخارشویی می تواند عمر کلی وسایل نقلیه شما را افزایش دهد.

بخارشویی موتور ماشین

تمیز کردن داخل – توشویی با بخار

در حالی که روش های تمیز کردن معمولی برای توشویی می تواند انجام شود، بخارشویی داخل خودرو نیز می تواند بکار گرفته شود. تمیز کردن با بخار مزایایی دارد، زیرا می تواند نواحی که دسترسی به آنها مشکل است تمیز کند.

دستگاه بخار شما با تمام اتصالاتش می تواند حتی دورترین چین ها و گوشه های صندلی های روکش شده را پاک کند. علاوه بر این، بخار را می توان برای تمیز کردن همه انواع اثاثیه یا لوازم داخلی خودرو استفاده کرد.

تمیز کردن بیرون

از آنجایی که تمیز کردن با بخارنیازی به اجزای سخت افزاری شیمیایی و یا اقدامات شدید مانند سنباده زدن و یا تراشیدن درحین صفرشویی ندارد، می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ نقصی در رنگ خودرو شما ایجاد نمی شود. علاوه براین، شما همچنین می توانید به مشتریانی که رنگ خودرو آنها مات یا متالیک است خود بهترین سرویس تمیز کننده را ارائه دهید.

بیشتر بخوانید:

آیا کارواش بخار به رنگ خودرو آسیب وارد می کند؟

این خودروها نیاز به نوع خاصی اما حساس از تمیز کننده دارند که می تواند کارواش بخار باشد. حتی درب ها، دستگیره های درب، پنجره ها و غیره را می توان با بخارشویی تمیز کرد. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ نشانه ولک که با روش های تمیز کردن سنتی به جای می ماند وجود نخواهد داشت. تمام موارد فوق می تواند ارزش خدمات صفرشویی پیشنهاد شده حرفه کارواش شما را بیافزاید. از دستگاه بخار مورد اطمینان و سودمند شما تشکر خواهد شد.

2. دستگاه بخار داخل را پاکسازی و ضد عفونی می کند.

کابین اتومبیل به اندازه صندلی توالت کثیف است. در این مورد دستگاه کارواش بخار میتواند یک مزیت ارزشمند برای حرفه کارواش شما باشد. بخارشو نه تنها یک خودرو را تمیز میکند بلکه آن را پاکسازی و ضدعفونی می کند. ذرات بخار بدلیل اندازه بسیار کوچکشان در کنار دمای بالایی که دارند این قدرت را دارند که گسترش بیماری های ناشی از میکروب ها را به حداقل برسانند.

با توجه به بررسی آلرژی، دستگاه بخارشو به طور کلی می تواند بذر قارچ ها، میکروب ها و باکتری ها و غیره را از بین ببرد. این مزیت برای خانواده ها و خودرو های شرکتی عالی است. مخصوصا شرکت های اجاره اتومبیل اگر بدانند کارواش بخار علاوه بر تمیز کردن ساده خودروی آنها را ضدعفونی هم می کنید، می توانند مشتری هدف شما باشند.

توشویی خودرو

3. دستگاه بخار می تواند هزینه های عملیاتی را پایین آورد.

طبق تحقیقات انجام شده بخارشویی می تواند نتایج بهتری را نسبت به تکنیک های سنتی شویی ایجاد کند و این روند را می توان با هزینه های عملیاتی بسیار پایین انجام داد. این خبر خوبی برای صاحب حرفه کارواش است. هزینه های کار پایین می آیند زیرا زمان شستشو کاهش می یابد. شما همچنین می توانید مواد شیمیایی یا مواد شوینده را از فهرست مواد اولیه خود حذف کنید.

یکی دیگر از شرکت های تولید کننده تجهیزات شست و شوی صنعتی، همچنین اشاره می کند که دستگاه های بخار می توانند مصرف آب را 50٪ کاهش دهند. همانطور که وب سایت ها نقل قول می کنند، “مصرف کمتر، پساب کمتر و ضایعات کمتر = هزینه های عملیاتی پایین تر. ”

4.دستگاه بخار می تواند به افزایش بهره وری کمک کند

سود حرفه کارواش شما به چندین عمل بستگی دارد. در پایان روز، هرچه تعداد بیشتری خودرو شسته باشید، احتمالا سود بیشتری دارید. بنابراین، مهم است که سیستم های شما کارآمد باشند. دستگاه بخار شما می تواند به شما کمک کند اتومبیل های بیشتری را در یک دوره زمانی کمتر تمیز کنید. بنابراین برای افزایش بهره وری کلی شما و برای بالا بردن همه چیز، کیفیت شست و شو را کاهش نمی دهد.

 5. دستگاه بخار کارکنان شما را ایمن نگه می دارد.

یکی از مسئولیت های صاحب حرفه کارواش، اطمینان ازین است که کارکنانش در برابر ریسک و خطرات کاری در انجام وظایفشان، محافظت شده و ایمن باشند. روش های بخارشویی در حرفه کارواش شما یک راه امن برای نگه داشتن همه از مواد شیمیایی زننده و سایر ترکیبات سمی مواد شوینده هستند.

با این حال، بیش از حد هیجان زده نشوید! بخار وقتی ایجاد می شود که آب تحت فشار به دمای 212 درجه برسد. این می تواند صدمات شخصی یا سوختگی ایجاد کند. اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل های دستگاه بخار مناسب در قسمت خدمات بخارشویی استفاده می شود.

اطمینان حاصل کنید که کارکنان مدیریت بخش بخارشو، ماهر، آموزش دیده و آگاه از روش های عیب یابی اصلی هستند. اطمینان حاصل کنید که در هنگام استفاده از بخار لوازم مناسب استفاده شود.

6. دستگاه بخار به شما اجازه می دهد تا شما تمایلات و خواسته های مشتریان را دنبال کنید.

برای حفظ جایگاه برتر در صنعت کارواش، وظیفه شما به عنوان یک صاحب حرفه کارواش دنبال کردن تمایلات و تازه های بازار است. با توجه به یک مقاله در مجله Entrepreneur ، “به تمایلات بیاندیشید!”

بخارشویی سیستم انقلابی است که در حال تغییر صنعت کارواش است. اکثر کسب و کارها، امروزه رو به سبز شدن هستند. ارائه خدمات بخارشویی به مشتریان شما می گوید که شما به عنوان صاحب حرفه کارواش، مسئول هستید. این نشان می دهد که شما در مورد کمبود آب و سایر مسائل مربوط به محیط زیست نگران هستید.

مطالب پیشنهادی:

7 مزیت کارواش سیار در مقایسه با کارواش ثابت چیست؟

10 مشکل که در زمان راه اندازی کارواش بخار با آن مواجه خواهید شد

7.دستگاه بخار ماموریت و چشم انداز شرکت شما را تقویت می کند.

بخارشویی یک روش سازگار با محیط زیست است که به طور موثر برای تمیز کردن ماشین ها مفید است. این بیشتر ثابت می کند که شرکت شما فقط بدنبال یک سرمایه گذاری نیست بلکه یک کارواش هدفمند است. ماموریت شما تمیز کردن ماشین ها بدون آسیب رساندن به محیط زیست در فرایندی است که به کار گرفته می شود. به یاد داشته باشید که مشتریان شما نه تنها حامیان خدمات شما هستند، بلکه برندی هستند که چشم انداز و ماموریت شما در آن قرار دارد.

در واقع زمان خوبی است که یک دستگاه بخار بخشی از حرفه کارواش شما باشد. دلایلی که در بالا ذکر شده اند تنها تعدادی از روش های بسیاری هستند که این تجهیزات می توانند به صفرشویی شما کمک کنند.

آیا می خواهید بیشتر در مورد بخارشویی ماشین بدانید؟ ما خوشحال خواهیم شد که دانش و تخصص فراوان خود را در هنگام تبدیل شدنتان به یکی از مشتریانمان با شما به اشتراک بگذاریم.

کارواش بخار سوپر استیم

برای دریافت مشاوره و جزئیات بیشتر با کارشناسان ما در صنایع دما بخار مشهد تماس حاصل فرمایید.

05138437548 – 09306333410

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.