لوگو دما بخار

ساخت دستگاه بخار فوری ژنراتوری به سفارش شرکت تولیدی پارس پوشاک مشهد

ساخت دستگاه بخار فوری ژنراتوری به سفارش شرکت تولیدی پارس پوشاک مشهد

یکی از کاربردهای بخار در صنعت تولید پوشاک، اتوکشی البسه می باشد. دستگاه بخار فوری با تجهیزات دیگر از جمله اتو و لوازم دیگر ترکیب شده (اتو بخار)، باعث صاف شدن لباس می شود.

انتخاب صنایع دما بخار مشهد به عنوان شرکت برتر تولید کننده دستگاه بخار فوری ژنراتوری

استفاده از دیگ بخار در صنعت پوشاک به دلیل سروصدا و خطر انفجار و پیوسته نبودن بخار ممکن است تولید کنندگان این صنعت را با چالش روبه رو کند. دستگاه کارواش بخار فوری ژنراتوری صنایع دما بخار مشهد این نگرانی ها را برطرف نموده است.

این دستگاه با فشار و حجم مناسب، بخار فوری و پیوسته و ایمنی صد در صد، یک محصول کاملا مناسب برای تولید پوشاک می باشد.

با توجه به اینکه اتوکشی یکی از فرآیندهای لازم در حین دوخت و آماده نمودن لباس است. بخار فراوان و پرفشار اتوکشی را بسیار راحت نموده و ماندگاری آن را بالا می برد.

 

میزان گرمای بخار: اولین پارامتر در انتخاب دستگاه بخار، میزان گرمای مورد نظر برای اتوکشی است. توجه داشته باشید بخار خروجی دستگاه های مورد استفاده در تولیدی پوشاک جهت اتوکشی، چیزی در حدود 100 الی 160 درجه سانتی گراد است که بنا به درخواست مشتری می توان آن را کم یا زیاد نمود.

میزان فشار بخار: مقدار فشار مورد نیاز شما در اتوکشی و مقدار حرارتی که برای آن در نظر گرفته اید در انتخاب دستگاه بخار تاثیر مستقیم دارد.

میزان حجم بخارخروجی: حجم بخار خروجی، کیفیت ساخت دستگاه بخار را نشان می دهد. به نحوی که اگر کیفیت ساخت بالا باشد، میزان حجم بخار خروجی افزایش پیدا می کند.

دستگاه مرکزی بخار برای اتو
پروژه های دیگر:

نصب و راه اندازی دستگاه سوپر استیم در ایران خودرو

سیستم بکار گیری بخار در فرآیند رنگ آمیزی کمباین سازی اراک

ساخت دستگاه شوینده بخار به سفارش مجموعه های خودرو مهر

تخریب بتن با واترجت صنعتی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.